AEKJ

Łódź

Opinie o AEKJ

Natalia
użytkownik zarejestrowany

Ktoś wie jak wygląda praca w AEKJ obecnie? Jakie są zarobki? Te informacje pomogą osobom aplikującym.

fg
użytkownik zarejestrowany

może po prostu nikt się u nich nie zwolnił, wiec idąc stą logiką nie maja po co szukać, nie sądzisz?

mak

ja czekam na pieniądze od 2009 roku, nie polecam

beko
użytkownik zarejestrowany

wkurza mnie bardzo fakt , że nie mogę za nic w świecie dostać się na ich stronę. Tego typu agencje marketingowe powinny mieć swoje strony opanowane do perfekcji, bo nie najlepiej to o nich świadczy. W świetle tego typu spraw widać , że te plotki na temat osób niezadowolonych z firmy wcale nie muszą być wyssane z palca

Filip

Teraz próbują wyłudzać pieniadze na rejsy w Chorwacji, firma nazywa się Adept 44, Łódź, ul. Leszczyńska(usunięte przez administratora)

była ankieterka

..dziewczyno przeczytaj w/w posty uważnie i wyciągnij wnioski.Uważam że po takich postach nie masz czego tam szukać.......pozdrawiam

ol

ja również nie polecam tej firmy. Ostatnie pieniądze dostałam z rocznym opóźnieniem! najszybciej dostałam po pół roku od zrobionego badania i to oczywiście mniej niż miałam dostać. Za każdym razem słyszałam tylko \"proszę zadzwonić w przyszłym tygodniu, moja córeczka jest chora ble ble ble\" albo że nie ma Edyty oczywiście teraz w biurze bądź w ogóle w mieście i inne ciekawe wymówki ;] ja głupia naiwna oczywiście czekałam i nic się nie odzywałam. Z czasem zaczęłam dzwonić częściej, nawet kilka razy dziennie i w weekendy- to już nawet nie odbierali telefonów tylko smsy mi wysyłali (np. nie mogę teraz rozmawiać, jestem na ważnym spotkaniu, pieniądze będą jutro- i oczywiście ich nie było). W końcu odzyskałam swoje pieniądze jednak naprawdę nie było to łatwe. Firma niepoważna, nierzetelna i pozbawiona jakiegokolwiek sumienia.! NIE POLECAM!

ja

jeśli jesteś poszkodowany przez aekj i chcesz dopisać się do pozwu zbiorowego, pisz na adres pozew.zbiorowy@interia.pl (odzywajcie się szybko bo sprawa jest pilna

Była ankieterka

jesli chodzi o wypłaty od 4P, to nie aktualne, (usunięte przez administratora) omamił ich swoją gadką, obiecał ze powypłaca pieniądze ankieterem, wiec 4P przelało im pieniądze... ale także rozwiązało umowę...

opinia

Zdechną szybciej niż im się wydaję zdrowia za pieniądze nie kupią!!!

ja

mogą mieć znajomości bo płacą haracz do "rotary" to takie kółko wzajemnej adoracji, płaci się miesięcznie po 3000 i mają na przekupienie jak tak zbiorą od wszystkich, (usunięte przez administratora)

To napisz gdzie odwozi trzeba ich dorwać, ona uważa, że każdy kto upomina się o swoje pieniądze jest CHORY PSYCHICZNIE i NIENORMALNY. To jest dopiero tupet.

aw

Hej, jeszcze w tym tygodniu możemy podjechać pod ich dom i narobić kipiszu, wiem też gdzie ta [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] odwozi dziecko do przedszkola.

ankieterka

Ta druga część to z jakich miesięcy? I ciekawi mnie od jakiego miesiąca wstrzymane są wypłaty dla aekj.

Była ankieterka

Ja już dzwoniłam do firmy 4P, tam babeczki są bardzo miłe i już znaja problem, nie byłam pierwsza... miałam ankiety, które były moją karta przetargową, jasno powiedziałam, ze ich nie oddam poki nie dostane kasy za zaległe badania. Oczywiscie szefostwo obiecało przelewy na następny dzień, bo na ankietach im zalezało, ale ankiety miałam oddac na już, wiedziałam, ze jak oddam, pieniedzy nie zobacze, wiec zadzwonilam do 4P. Babeczka powiedziała, ze sama wyplaci mi kase za te ankiety, z nią się umówiłam na odesłanie ankiet. Udało mi sie odzyskac tylko czesc pieniedzy.... drugiej czesci nie daruje... Z tego co sie dowiedziałam od 4P to oni wstrzymują wypłaty dla aekj i szukaja innej firmy na łódź Z innymi osobami myślimy jak im się do skóry dobrac. Jedno jest pewne w grupie siła, więc zbierzmy się i złożmy grupowy pozew, do Uwagi tvn tez mozna napisac, ta firma za dłuuugo oszukuje ludzi zainteresowanych prosze o kontakt gg 5881304

coooo

jaki problem zdobyć numer do firmy współpracującej przecież w necie wszystko jest firma 4P i PBSDGA

AEKJ

A może Edyta jeszcze w twarz dobrze nie dostała liść jej nie zaszkodzi :) niech się zakłamana [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nauczy wypłacać pieniądze!

uwaga

a może zaczęli byśmy składać wnioski na stronie TVN w programie uwaga?? jest nas tak wielu że może by ktoś tą sprawę nagłośnił??

oszukana

ma ktoś namiar na firmy współpracujące z AEKJ?? może warto byłoby do nich zadzwonić i opowiedzieć jak sprawa wygląda to może wtedy ktoś by zareagował i odzyskalibyśmy pieniądze

ktos

ta firma to jakiś chory żart od roku czasu proszę się ich o pieniądze i nic. Myślę o złożeniu donosu do Urzędu Skarbowego może to coś pomoże.

aaaa

umawiałam spotkania dla ankieterów. za 1 zlecenie kasa wypłacona, w trakcie 2 musialam zrezygnować ani kasy ani kontaktu, do tego nie przysłał mi umowy ale na szczescie mam maile a to dowód ze brałam udzial w projekcie. watpie w to , ze otrzymam moje pieniądze

@nkieterk@ oszukana

Franceska - 2012-01-31 22:53:11 Nie rozumiem tych negatywnych opinii, ja współpracuję z biurem już kilka lat i nie zdarzyło mi się, abym doznała z ich strony jakiejś szkody,(usunięte przez administratora). Nic też nie słyszałam, a mam parę znajomych w tym środowisko. Więc wydaje mi się, że to jakiś złośliwy marketing. Pozdrawiam (usunięte przez administratora)div>FRANCESKO to nie jest złosliwy marketing TO SAMA PRAWDA!!!!!!!!!!!!!!!! Jesteś chyba jedyną osobą,która nie została oszukana.Jeżeli nic nie słyszałaś to znaczy ,że twoi znajomi nie są z tego środowiska...Na pieniądze ja osobiście czekam od grudnia 2011r.Wiesz mi nie jestem jedyną osobą oszukaną...Przyjmując się do pracy zostałam poinformowana,że pieniądze za dane ankiety będą wypłacone w przeciągu 2-3 miesięcy.NIE WIEM CZY WOGÓLE MI WYPŁACĄ..(usunięte przez administratora)

oszukana

NIE POLECAM FIRMY!! pracowałam tam długo, na początku niby wszystko ok, ale za każdym razem trzeba było prosić się o własne pieniądze, na wypłatę czekało się średnio pół roku, z czasem jak ankieter robi więcej badań, na pieniądze czeka się dłużej, albo wcale się ich nie dostanie... Firma oszukuje. Średnio co 3 miesiące zmieniają się koordynatorzy, bo mają dość, najwięcej im się obrywa, bo każdy pyta o pieniądze, szefowie wiecznie zajęci... pewnie liczeniem kasy, którą udało im się ukraść ankieterom... szkoda, nerw, czasu i pieniędzy, trzeba liczyć się z tym, ze po jakimś czasie będziecie pracować za darmo. NIE POLECAM!!

(usunięte przez administratora)wysłali przelew ale nie doszedł bo zły numer konta, bo to, bo tamto, gdy wysłali mi na mail potwierdzenie przelewu, okazało się że został zrobiony dzień wcześniej. (usunięte przez administratora)br /> Ale nie dawajcie się, macie prawo złożyć pozew. polecam stronę: (usunięte przez administratora) zarejestrować się, po dwóch dniach jest autoryzacja. Są na niej dostępne gotowe formularze. Szukam osób do grupowego pozwu, więc jeśli ktokolwiek jeszcze nie dostał od nich pieniędzy niech napisze maila cichosz.agata@gmail.com Pozdrawiam!

xx

zadowolona - 2011-01-08 14:56:03 A ja, bardzo miło wspominam współpracę z firmą AEKJ.W pierwszym dniu pracy otrzymalismy zaliczkę.,Pensjonat,w którym mieszkaliśmy(przeprowadzaliśmy ankiety poza Łodzią)też niczego sobie.Na resztę wynagrodzenia niestety musiałam trochę poczekać,ale zgodnie z warunkami umowy otrzymałam je w wyznaczonym terminie.Polecam;)ale jazda bez przegięć w firmie nigdy nikogo nie ma do właścicieli nie można się dodzwonić bo nie odbierają lub ignorują no i nie płacą

ja

to podaj swoje imie i nazwisko bo wszystkich ta firma oszukuje prędzej czy późniejgv

oszukany ankieter

zgadzam sie z Tobą widać że wchodzą tu same oszukane przez aekj ludzie. można to zgłosi.ę do państwowej inspekcji pracy lub złożyc doniesienie do prokuratury bo Ci ludzie to mówiąc najkrócej (usunięte przez administratora)

bei

Poszukuje osób współpracujących z AEKJ w Częstochowie w listopadzie 2011 roku. Chciałam się dowiedzieć co wam mówili w sprawie wynagrodzenia. Proszę o kontakt (usunięte przez administratora)

RS

Po pierwsze wydaje mi się, że na takie fora wchodza ludzie, którzy albo chcą się czegoś dowiedzieć o firmie nim zaczynają wspołprace, albo ludzie, którzy zostali w jakiś sposób wykorzystani... a jaki powód ma osoba zadowolona by tu wchodzić? I jeszcze bronić kogoś, kogo oskarża tylu pokrzywdzonych? Bo to jak widac nie jest jedna osoba. Tak więc podejrzewam, że to próba zamaskowania i zmniejszenia ogółu procentowego negatywnych komentarzy przez samych właścicieli, albo zlecone na ich polecenie. Nie lubie używać tego słowa, ale tutaj jest nieuniknione ŻAAAL !

ja

ciekawe że inne firmy badawcze nie mają takiej opini jak ta ma. firma 4 p ma baaardzo wysokie stawki i wypłaca do 2 miesięcy proponuję dzwonić bezpośrednio do tej firmy, jak i do innych firm które zlecają dane badanie, wtedy jest jasne czarno na białym jakie sa stawki i kiedy zostały wypłacone niech firma 4 p i itp zdaje sobie sprawę co się dzieje. a coż na miano złodziei sami sobie zapracowali.

Franceska

Nie rozumiem tych negatywnych opinii, ja współpracuję z biurem już kilka lat i nie zdarzyło mi się, abym doznała z ich strony jakiejś szkody, a tym bardziej została oszukana. Nic też nie słyszałam, a mam parę znajomych w tym środowisko. Więc wydaje mi się, że to jakiś złośliwy marketing. Pozdrawiam (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o AEKJ - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AEKJ