Opinie o AEKJ w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie AEKJ. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie AEKJ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań marketingowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AEKJ w Łódź

łuki Nowy wpis

pamiętam, że zaczynałem studia i szukałem czegokolwiek, rozmowa rekrutacyjna w McD z kilkoma innymi zainteresowanymi na raz, później łażenie po mieszkaniach na starych Bałutach i wyciąganie numerów telefonów, awans, pierwszy wyjazd w Polskę, po kilku miesiącach dostałem swoja grupę, praca z młodymi, dużo zabawy.. Szybko się okazało, że pieniądze nie będą pierwszego, ale to nie przeszkadzało, pracowałem dwa lata, rozstaliśmy się z A, bo kombinował z pieniędzmi zbyt mocno, tłumaczenia były śmieszne, unikali kontaktu.. Pomimo, że upłynęło kilkanaście lat wspominam to świetnie, może i ci państwo to (usunięte przez administratora) ale dzięki nim poznałem genialnych ludzi, zwiedziłem z pół Polski i zarobiłem najłatwiejsze pieniądze..

Natalia Nowy wpis

@Chętny do pracy Też zastanawia mnie cisza na tym wątku. Może już pracujesz w AEKJU i mógłbyś coś na ten temat napisać? To na pewno pobudziłoby w jakiś sposób dyskusję. Może wiesz, czy poszukują obecnie nowych pracowników?

Chętny do pracy Nowy wpis

Czy jest jakiś powód, że w sumie przestaliście pisać na forum?

Jak od czasu dodania ostatniej opinii zmieniły się wynagrodzenia w AEKJ?

J. k. i złodziei Nowy wpis

Ja parę lat temu czekałem parę mięsięcy na wypłatę. Po którymś z telefonów wysłałem w końcu smsa, że naślę na nich urząd skarbowy i inspekcję pracy. Dopiero wtedy zrobili przelew a i tak wszystkiego nie odzyskałem.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie AEKJ? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Izka

Czy aż tak dobrze się pracuje w firmie, że nie macie chęci nic pisać? Może obawa przed nowymi pracownikami??

Natalia

Ktoś wie jak wygląda praca w AEKJ obecnie? Jakie są zarobki? Te informacje pomogą osobom aplikującym.

fg

może po prostu nikt się u nich nie zwolnił, wiec idąc stą logiką nie maja po co szukać, nie sądzisz?

mak

ja czekam na pieniądze od 2009 roku, nie polecam

beko

wkurza mnie bardzo fakt , że nie mogę za nic w świecie dostać się na ich stronę. Tego typu agencje marketingowe powinny mieć swoje strony opanowane do perfekcji, bo nie najlepiej to o nich świadczy. W świetle tego typu spraw widać , że te plotki na temat osób niezadowolonych z firmy wcale nie muszą być wyssane z palca

Filip

Teraz próbują wyłudzać pieniadze na rejsy w Chorwacji, firma nazywa się Adept 44, Łódź, ul. Leszczyńska(usunięte przez administratora)

była ankieterka

..dziewczyno przeczytaj w/w posty uważnie i wyciągnij wnioski.Uważam że po takich postach nie masz czego tam szukać.......pozdrawiam

ol

ja również nie polecam tej firmy. Ostatnie pieniądze dostałam z rocznym opóźnieniem! najszybciej dostałam po pół roku od zrobionego badania i to oczywiście mniej niż miałam dostać. Za każdym razem słyszałam tylko \"proszę zadzwonić w przyszłym tygodniu, moja córeczka jest chora ble ble ble\" albo że nie ma Edyty oczywiście teraz w biurze bądź w ogóle w mieście i inne ciekawe wymówki ;] ja głupia naiwna oczywiście czekałam i nic się nie odzywałam. Z czasem zaczęłam dzwonić częściej, nawet kilka razy dziennie i w weekendy- to już nawet nie odbierali telefonów tylko smsy mi wysyłali (np. nie mogę teraz rozmawiać, jestem na ważnym spotkaniu, pieniądze będą jutro- i oczywiście ich nie było). W końcu odzyskałam swoje pieniądze jednak naprawdę nie było to łatwe. Firma niepoważna, nierzetelna i pozbawiona jakiegokolwiek sumienia.! NIE POLECAM!

jeśli jesteś poszkodowany przez aekj i chcesz dopisać się do pozwu zbiorowego, pisz na adres pozew.zbiorowy@interia.pl (odzywajcie się szybko bo sprawa jest pilna

Była ankieterka

jesli chodzi o wypłaty od 4P, to nie aktualne, (usunięte przez administratora) omamił ich swoją gadką, obiecał ze powypłaca pieniądze ankieterem, wiec 4P przelało im pieniądze... ale także rozwiązało umowę...

opinia

Zdechną szybciej niż im się wydaję zdrowia za pieniądze nie kupią!!!

mogą mieć znajomości bo płacą haracz do "rotary" to takie kółko wzajemnej adoracji, płaci się miesięcznie po 3000 i mają na przekupienie jak tak zbiorą od wszystkich, (usunięte przez administratora)

To napisz gdzie odwozi trzeba ich dorwać, ona uważa, że każdy kto upomina się o swoje pieniądze jest CHORY PSYCHICZNIE i NIENORMALNY. To jest dopiero tupet.

aw

Hej, jeszcze w tym tygodniu możemy podjechać pod ich dom i narobić kipiszu, wiem też gdzie ta (usunięte przez administratora) odwozi dziecko do przedszkola.

ankieterka

Ta druga część to z jakich miesięcy? I ciekawi mnie od jakiego miesiąca wstrzymane są wypłaty dla aekj.

Była ankieterka

Ja już dzwoniłam do firmy 4P, tam babeczki są bardzo miłe i już znaja problem, nie byłam pierwsza... miałam ankiety, które były moją karta przetargową, jasno powiedziałam, ze ich nie oddam poki nie dostane kasy za zaległe badania. Oczywiscie szefostwo obiecało przelewy na następny dzień, bo na ankietach im zalezało, ale ankiety miałam oddac na już, wiedziałam, ze jak oddam, pieniedzy nie zobacze, wiec zadzwonilam do 4P. Babeczka powiedziała, ze sama wyplaci mi kase za te ankiety, z nią się umówiłam na odesłanie ankiet. Udało mi sie odzyskac tylko czesc pieniedzy.... drugiej czesci nie daruje... Z tego co sie dowiedziałam od 4P to oni wstrzymują wypłaty dla aekj i szukaja innej firmy na łódź Z innymi osobami myślimy jak im się do skóry dobrac. Jedno jest pewne w grupie siła, więc zbierzmy się i złożmy grupowy pozew, do Uwagi tvn tez mozna napisac, ta firma za dłuuugo oszukuje ludzi zainteresowanych prosze o kontakt gg 5881304

Zostaw merytoryczną opinię o AEKJ - Łódź

AEKJ
1.2/5 Na podstawie 25 ocen.
  • ul. Stanisławy Leszczyńskiej 6/8 lok. 1
    93-347 Łódź