Krakowska Spółdzielnia Niewidomych Sanel

Kraków

Opinie o Krakowska Spółdzielnia Niewidomych Sanel

Joanna
użytkownik zarejestrowany

@jajaja na stronie internetowej firmy nie ma obecnie nowych ofert pracy. Zawsze jednak warto przesłać swoje CV. Może ktoś z aktualnych pracowników firmy będzie mógł się wypowiedzieć i udzielić odpowiedzi na Twoje pytania.

jajaja

Witam! Chcialam zapytac czy ktos pracuje w Sanelu i jak tam jest? czy pracuja tez kobiety i mezczyzni? jaka jest atmosfera i jakie sa zarobki? czy to jest umowa o prace? moze ktos powie? i czy sa wogole miejsca?

Joanna
użytkownik zarejestrowany

@tra Ty jak oceniasz pracę w Sanel? Co możesz powiedzieć o firmie jako pracodawcy?

tr
użytkownik zarejestrowany

@mako tez uazam ze to dobry pomysl ze daja szanse tym ludziom

Hard

Do kabrio - rozłóż dach nad głową , bo warunki atmosferyczne przewiały ci głowę....

1kabrio

Szanowny '' mako'' Widzę,że zupełnie nie znasz realiów tego typu sp-ni u takiego pracodawcy nie liczy się pracownik i jego umiejętność oraz zaangażowanie lecz jedynie DOFINANSOWANIE które przypada na '' łeba'' z pefron-u.Pragnę nadmienić, że pracują w takich spółdzielniach także osoby zdrowe nie posiadające orzeczenia o niepełnosprawności i de fakto dofinansowania na osoby niepełnosprawne pokrywają koszta tych osób W razie braku dofinansowania inwalidzi lecą na bruk i nikt się nimi nie przejmuje!!!

Niepełnosprawny.

Już niedługo wybory zmieni się Rząd. Powołamy się na Konwencję ONZ o prawach Osób Niepełnosprawnych Ratyfikowaną przez U.E. I Polskę . Powołamy się na. Art. . 16 Konwencji . Wolność od wyzysku ,przemocy, wykorzystania. Art. . 27 Praca i zatrudnienie. Art. 28 Adekwatne warunki życia i ochrony socjalnej. Powołamy komisję nie przekupnych urzędników u których kontrole wychodzą jak dla kontroli nakaże Prezes Spółdzielni czy Urzędnik wysyłający na kontrole. Sprawdzimy jak Prezes spółdzielni przestrzega Dofinansowanie ze środków ZFRON dla niepełnosprawnych pracowników. Zapytamy się Prezesa POPON Jana Zająca na jakiej podstawie przyznaje nagrody. Mówimy dosyć wyzysku, przemocy, wykorzystaniu , niewoleniu . Dosyć obozów pracy dla niewolników niepełnosprawnych.

pracowniek

nie da się edytować. Dodam jezcze, że tak naprawdę to inwalidzi są sobie sami winni takiem stanu rzeczy. Nie chcę tu nikogo obrażać, ale trzeba być półgłówkiem, aby godzić się na oddawanie połowy swojego wynagrodzenia pracodawcy na rzekome koszty szkoleniowe - skoro mają dofinansowanie to również na takie koszty. Oczywiście tutaj poniekąd winne jest nasze "ukochane" Państwo, niasi rządzący, którzy nic nie robią aby nam niepełnosprawnym pomóc, dać możliwość pracy w godziwych warunkach. Gdyby nie było tak wielkich problemów w znalezieniu pracy tacy jak pan Dub.. nie miałby możliwości okradania niepełnosprawnych bo nikt na takich warunkach nie podjąłby tam pracy.

@niepełnosprawny - pracujesz lub pracowaleś w SANELu, że się w ten sposób wypowiadasz w wątku dotyczącym tego zakładu pracy? Powiem tak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] cie hipolicie.

niepełnosprawny.

Za PZPR ZPCH to był dla niepełnosprawnych; Kolonie dla dzieci, paczki świąteczne , wczasy , zapomogi , a teraz za rządów przestępców PO i PSL figa z makiem . Prezesi to skorumpowana banda kolegów z PSL niczego się nie boją. Za Komuny Taka Pani Prezes PFRON czy Prezes POPON i Prezesi takich ZPCH za okradanie niepełnosprawnych pracowników dostali by takie wyroki ze nikt by nie chciał z nimi żadnych kontaktów a teraz nagrody pytam za co za nabijanie sobie kieszeni.

Niepełnosprawny.

Ja powiem tylko tyle i kropka. Zakłady Pracy Chronionej to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Pracy dla niewolników niepełnosprawnych. Zatrudniony niewolnik niepełnosprawny co ma powiedzieć, moi Prezesi mają limuzyny ,piękne domy , ze środków ZFRON sponsorują sobie wczasy, nowe auta itp. a nam nawet w upały wody nie kupią ,a już za zwrot ze środków ZFRON na leki czy inne rzeczy można pomarzyć. Za nasze pieniądze organizują sobie lodołamacze i przyznają nagrody a jak by tak do takiego Zakładu przyjechała kontrola bez zapowiedzi to normalny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dla niewolników niepełnosprawnych. Tak jak POPON i Prezesi tych Obozów Pracy to Patologia. Tylko kasa na niewoleniu i okradaniu niewolników niepełnosprawnych.

Kandydat

Podsumujmy: Po odbytej rozmowie rekrutacyjnej mimo zapewnień - brak odpowiedzi "Niskiej klasy CV" "Nie dla psa kiełbasa" "Prostak" Niech czytający to forum sami sobie odpowiedzą kto reprezentuje jaki poziom kultury. Problem w tym że ja oceniam istniejące sytuację i wypowiedzi, natomiast "gościnnie" występujący przedstawiciele firmy w sposób nieudolny próbują pod przykrywką impertynencji i ataków na zwykły post wybielić coś co straciło swój dawny kolor dawno temu. Życzę miłego dnia. Oby kurs który rekomendujecie i zakładam na którym byliście skoro go reklamujecie przyniósł Wam samozadowolenie jak stajecie każdego dnia przed lustrem i przed Klientami.

FilH_com

Do Kandydat: Jeżeli nie otrzymałeś odpowiedzi na swojej niskiej klasy CV to jest sprawa jasna że musisz albo się doszkolić, albo poszukać firmy o kilka szczebli niżej...jak to się mówi" nie dla psa kiełbasa"

@FilH_com 13.07.2015, 15:06

"Poszukać firmy o kilka szczebli niżej"....problem w tym że NIE MA NIŻEJ. Poza tym pozdrawiam pracownika firmy który w nieudolny sposób próbuje ratować to co się nie da uratować - wiarygodność i kompetencje których nie widać i nie zapowiada się żeby się pojawiły. Co do przysłowia, na te pseudo parówko podobne podroby żaden normalny pies się nie połakomi.

Kandydat

Mimo zapewnień że informacja zwrotna na temat rekrutacji będzie w danym terminie, to nawet po kolejnym telefonie do firmy nie dostałem odpowiedzi. To świadczy jak najgorzej o firmie, jeżeli nie potrafią się wywiązać z tak prostej obietnicy to jak będzie wyglądała przyszła współpraca ? Brak profesjonalizmu. Zakładam ze po mojej negatywnej opinii jakiś "przypadkowy" gość napisze pozytyw. Nie zmienia to faktu ze ustaleń należy przestrzegać albo zmienić profil działalności.

KIEPSKI_HARRY

Rozmowa na wysokim poziomie oznacza, że wymaga się od kandydata wysokich umiejętności handlowych, interpersonalnych, wysokiej kultury.

Adam
@KIEPSKI_HARRY 02.07.2015, 10:33

Od kandydata sie wymaga... chyba weryfikuje się, ale KONKRETNIE w jakich formach ten profesjonalizm

Przedstawiciel Handlowy

Rozmowy rekrutacyjne odbywają się na wysokim poziomie, profesjonalnie, poprzeczka zawieszona wysoko,ale warto próbować .

Paweł

Zupełny brak profesjonalizmu w czasie rozmowy rekrutacyjnej. Nie polecam - szkoda czasu i energii.

kobita

dzień Kobiet u Sanelu to porażka

Były RPH Zachód

Szanowny Panie Czarodzieju - krótko i na temat . Nie mam w zwyczaju opisywać i opluwać byłych pracodawców , jak niektórzy na tym forum . Moje odejście jest tylko i wyłącznie moją sprawa . Po prostu idę na lepsze warunki . Spędziłem w Sanelu prawie 2 lata i uważam iż nie były one stracone ani dla mnie ani dla Firmy , osiągnąłem wszystko co osiągnąć można . KONIEC Osobne pozdrowienia dla całej załogi a w szczególności dla działu sprzedaży Były RPH Polska Zachodnia !

CZARODZIEJ

...kilka miesięcy w wstecz,pisałem na tym forum,że mają jednego poukladanego i obrotnego handlowca...ale zastanawialem się czy facef wytrzyma ??...niestety nie wytrzymał...JEŻELI były już PH odwiedzi to forum,to prosimy abyś Kolego napisał przyczynę pożegnania się z Sanel....

RPH
@CZARODZIEJ 15.11.2014, 17:05

Piszesz sam czy pisze to jakaś grupa????

AGD POLSKA

więcej tam jest PSEUDO kierowników z małych prowincji niż pracowników. Bałagan i chaos... dramat.

RPH ZACHÓD
@AGD POLSKA 25.10.2014, 17:59

Taki-ka byłeś-Łaś dobra , że wyleciałaś ???? za co??

Odbiorca

Towar dobry,jakosć bardzo dobra ale .... ceny jak z kosmosu. Firma powoli sie zmienia szczególnie na zachodzie maja goscia - widać ze profesjonalnie podchodzi do pracy .... tylko czy aby wytrzyma ?? Nowości prawie zero a promocje ciagle te same . Jedyny plus to to iz nie ma ich w sieciach . Zreszta nie sa jedyni na rynku . Jest szeroka konkurencja jak nie zrozumieja tego to przepadną .

gg

dobra firma

szukająca pracy

Dziękuję za odpowiedź, co prawda nie mam doświadczenia dokładnie jako PH ale do odważnych świat należy;)pozdrawiam

To jeżeli znasz firmy,co podnoszą pencje o 20.00 zł to bez komentarza. Jeżeli jesteś zainteresowany pracą, prześlij aplikacje do działu kadr,sprawdzimy co potrafisz,wówczas można dalej prowadzic rozmowy. powodzenia!

Witam! Zakład się rozwija z każdym dniem! Nasze produkty cieszą się coraz większą popularnością na rynku polskim jak i zagranicznym.Pensje wzrastają, wszyscy są zadowoleni. PH mają bardzo dobre warunki jak na obecnie panujące na polskim rynku. Załoga jest w pełnym komplecie, a nawet zatrudniamy na bieżąco kolejnych specjalistów w różnych działach. Osoby udzielające się tak mocno na forum, może jak są takie "wyszczekane" to będą również tak odważne i przedstawią się z imienia i nazwiska, oraz podadzą przyczynę dlaczego Sanel jest tylko dla nich miłym wspomnieniem.....

szukajaca pracy

Witam serdecznie, Jak wyglada pracy na stanowisku PH, jakie warunki, jak wyglada rozmowa rekrutacyjna?z gory serdecznie dziekuje

Długoletni były pracownik.

Widzę że nic w tej chorej firmie się nie zmieniło, słabe zarobki i duża rotacja przedstawicieli handlowych. Dobrze że już nie pracuję, ludzie zmieńcie pracę, na pewno gorzej nie będziecie mieli jak w Sanelu, gorzej już nie może być. Dla tych co szukają pracy, omijajcie dużym łukiem firmę Sanel.

istnieje jeszcze ta firma?

hmmmmmmmmmmm rekrutacja co miesiąc dziwneee??????????

kkk

Praca moze i spokojna ale zarobki mierne

Zostaw opinię o Krakowska Spółdzielnia Niewidomych Sanel - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Krakowska Spółdzielnia Niewidomych Sanel