MEBLOMASTER Sp.J. Gryglas, Kraszewski

3.7 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o MEBLOMASTER Sp.J. Gryglas, Kraszewski

Pracujacy

Nikt na siłę nie trzyma w firmie. Można zmienić ale pamiętajcie wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

.

co to za kpiny, beka panie PK chyba sam sobie napisałeś tą wiadomość żeby podbudować własne ego....

..
@.

Daniel to napisał, zdradziło go to "Bravo"pretensjonalny gość...

PK

Zdecydowanie polecam! Pracuję ponad 6 lat i widzę, jak firma prężnie się rozwija, jak żadna inna w rejonie! Chłopaki trzymają rygor i dyscyplinę i między innymi dzięki temu się rozwijają i mają już prawie 400osób. wielkie gratulacje! Konkurencja daleko w tyle....BRAVO TAK TRZYMAĆ. Ale też nic dziwnego, że brakuje im cierpliwości, wcale się nie dziwie, bo oszołomów jest dużo, a tych co próbują kombinować, kraść, przynosić pseudo zwolnienia szybko eliminują i stąd taka rotacja. Pozdrawiam i z czystym sumieniem polecam.

kukulka

Kupiłam biurko Modern w Biedronce, trochę bałam się czy sobie poradzę z montażem, stwierdzam, że jestem mile zaskoczona łatwością i czytelnością instrukcji , oraz tym, że wszystko do siebie pasowało i nie brakowało żadnego elementu. Mebel prezentuje się bardzo elegancko. Polecam zakup. Podziękowania dla pakowacza nr 2.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w MEBLOMASTER Sp.J. Gryglas, Kraszewski na stanowisko Specjalista ds. Technicznych i Serwisu? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
gość

przepraszam bardzo ale kary nie mogą przekraczać 1/10 wynagrodzenia wg art. 87 § 1 pkt 1–3 k.p. Jeśli pracodawca kara pracowników świadczy to o bardzo złym zarządzaniu. Nie wiem kto rządzi w fabryce, właściciele czy jakiś nie reformowalny dyrektorek. Odpowiednia struktura na poszczególnych etapach produkcji i proste wytyczne w dużym mierze eliminuje błędy produkcji. Wskaźniki wydajności będą większe na każdych gniazdach, brak nadprodukcji i wad obróbki zwiększy efektywność, bez znaczenia czy to produkcja wieko-mało seryjna najważniejsze żeby proces był przejrzysty i przypisany do zadań. Pozdrawiam

Gosia
@gość

Sama widziałam na dysku w dokumentach jak wpierdzielono komuś 2000zl kary nie tak dawno jeszcze... więc gadaj zdrów.

"do byłego pracownika" od gość

nie wiem kim jesteś możliwe byłym zarządzającym, pamiętaj to pracownicy tworzą organizację nie osoby z pseudo grupy zarządzającej, która nie ma zielonego pojęcia o zarządzaniu. to że wydajność była 60-70 to stały współczynnik wykorzystania gniazda produkcyjnego. W kolejnym kroku trzeba zwiększyć taki współczynnik o ok 10-15% po przez wyeliminowanie przezbrojeń, zapewnianie ciągłości pracy, dążyć do modelu ssący, wpływa na to (organizacja na miejscu pracy ogólnie system ciągłego doskonalenia i wszystkie systemy wspierające to założenie. To że się szczycisz średnią wydajnością na tym gnieździe świadczy o tym że nie masz pojęcia jak się zarządza. świadczą o tym kary itp. to że produkujecie meble w dużych seriach świadczy że nie poradzicie sobie z produkcją małych serii, ponieważ organizacja pracy jest marna. dlatego możliwe że firma szuka nowego dyrektora.

były pracownik2
@"do byłego pracownika" od gość

No to mamy polemikę... zamiast pozostawienia rzetelnej opinii. Panie Ekonomisto, kiepski z Pana fachowiec bo wyciąga pan wnioski nie na podstawie faktów chociażby przeczytanych na tym forum (czytanie ze zrozumieniem się kłania) a z powietrza . Wcześniej pracownik tch napisał że wyciąga 85 % ja zaś że wcześniej było jakby mniej. Błędnie też zakładasz moje autorstwo lub współudział w tej, a jakże dość żenująco niskiej wydajności. Być może i nie mam pojęcia o zarządzaniu, ale nigdy nie próbowałbym oceniać czy diagnozować problemów w jakiejkolwiek firmie na podstawie osobistych spostrzeżeń uczestników jakiegokolwiek forum. Osobiście uważam że sam Pan sobie przeczy pisząc że firma ta robi długie serie tak więc straty na przezbrojeniu są minimalne, a znawcy tej branży wiedzą że lepiej kupić maszynę nie wymagającej długiego przezbrojenia ( specjalizowaną) niż bawić się z jej ustawianiem ( no może wyjątkiem mogą być wiertarki przelotowe bez automatyki pozycjonowania głowic i diagnostyki uszkodzenia wierteł i paru innych.... ) stąd też chłopak pisał że wykonuje okresowo kontrolę ( samokontrolę). Błędnie zakłada Pan też że brałem udział w organizacji jakiś kar (czytanie ze zrozumieniem). Natomiast zgadzam się z tym, że każdą firmę tworzą pracownicy od tego na bramie i placu do tego w zarządzie . Osobiście wolę zamieniać swoją wiedzę i doświadczenie na pieniądze niż rozpisywać się na forum, bo jak następnym razem napisze Pan już wszystko co wie, to chłopaki Pana nie zatrudnią bo oni już będą wiedzieli .. Mnie wystarczy moja wiedza i doświadczenie nie chełpię się nią. Panu zaś proponuję poczytać co to jest 5S , TPM i współczynnik OEE oraz być ostrożniejszym formowaniu wniosków. Bez urazy, pozdrawiam B.P2. // oczywiście zgadzam się z Pańskim 1-szym wpisem dot. kar (1/10)

Były pracownik

Hmm... Najważniejsze dla kogo ? . Panie gość zastawiał się Pan nad tym ? Przez jakiś czas pracowałem w tej firmie na nietaśmowym stanowisku i jeszcze nie słyszałem o byłym pracowniku ktòry by kadził tej firmie, za moich czasów techno miało średnią ok 60 - 70 procent. Moim zdaniem wiele wpisów – opinii mija się z prawdą. No może z wyjątkiem nieomylnego dyrektora reformatora

pracownik

Super, polecam! bardzo dobra firma. Pracy dużo, za uczciwe pieniądze. Największa i najlepsza firma meblowa w okolicy :-)

worker

o jakich karach piszesz? jestes tym durniem-niszczycielem co wszyscy się smieją, jak można być takim tumanem i robic błąd za błędem., a potem nic nie można skończyć, bo po takich głąbach trzeba poprawiać żle powiercone elementy. Lepiej chłopie się nie wypowiadaj i oszczędź sobie wstydu. Jak będziesz myślał to nie będziesz robił błędów. Chce się powiedziedzieć, że ten nie robi błedów co nic nie robi, mi też błędy się zdażają ale chodzi o to by szybko to wykryć, po to jest wprowadzona w firmie samokontrola, która należy przestrzegać i tyle w temacie!

anonim

(usunięte przez administratora)

wiertarka

Karę można dostać za np. notoryczne popełnianie błędów, niedokonywanie samokontroli tym samym narażanie firmy na ogromne straty. Krótko mówiąc karę dostają oszołomy, " recydywy", którym nie chce się sprawdzać elementów i swoją pracą robią buble...

anonim

(usunięte przez administratora)

PRACOWNIK TCH.

Pracuje na Techno wykonuję samokontrolę i spokojnie wyciągam 85% wydajności ,chłopaki z innych zmian nie wykonują samokontroli chcą zyskać do 100% wydajności ,nie sprawdzają po ustawieniu maszyny a potem płacz 300 formatek wychwyconych przez kontroli jakości źle powierconych. Celowe działanie ,że się uda jakoś przejdzie.Kontroluje swoją pracę stracę te 20 min na zmianie ,ale jestem pewny ,że nie będzie wpadki. I powiem tak gdy były kary 2 lata temu to sprawdzali bali się ,teraz jest zwrot za materiał lub materiał zostanie wycięty na inny mebel, wiec kombinują może się uda a jak nie to parę groszy potrącą za zniszczony towar ale normą nadrobię.

Były pracownik

Nie mogę złego słowa powiedzieć o tej firmie. Zarobki bardzo dobre, atmosfera w pracy super (czasem dyrekcja dawała się we znaki ale jak to dyrekcja - do przeżycia). Niestety 3 zmianowa praca, + soboty, czasem niedziele w zależności od ilości zamówień, jest uciążliwa. Robota dla kogoś kto nie boi się pracy za godziwe pieniądze i nie zamierza chodzić na urlopy bo tutaj ciężko o to.

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o MEBLOMASTER Sp.J. Gryglas, Kraszewski - Węgrów

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w MEBLOMASTER Sp.J. Gryglas, Kraszewski?

    Zobacz opinie na temat firmy MEBLOMASTER Sp.J. Gryglas, Kraszewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w MEBLOMASTER Sp.J. Gryglas, Kraszewski?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MEBLOMASTER Sp.J. Gryglas, Kraszewski
Przejdź do nowych opinii