PPUH FLOMAR2 S.C. M.Długajczyk P.Figzal

Mysłowice

Opinie o PPUH FLOMAR2 S.C. M.Długajczyk P.Figzal

majster

nie polecam Marcin szef zrobił z tego obóz pracy najlepiej jak by każdy robił za 1000zł a resztę egzekwował wymyślonym przez niego regulaminem np za nie posprzątnie stanowiska pracy -300zl, cygareta -100 telefon -100 itp brakło by czau aby wszystko opisać. Oczywiście regulamin trzeba było podpisać pod groźbą zwolnienia.

były pracownik

Szkoda czasu i zdrowia no chyba że komuś grozi śmierć głodowa to na suchy chleb i wodę zarobi w super firmie pozdrawiam pasibrzucha nr one największego grubasa i lenia w tym syfie.

Zostaw opinię o PPUH FLOMAR2 S.C. M.Długajczyk P.Figzal - Mysłowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPUH FLOMAR2 S.C. M.Długajczyk P.Figzal