Opinie o BAM International w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy BAM International. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w BAM International o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BAM International w Wrocław

Paweł Nowy wpis

Ktoś napisał że to praca na zasadzie akwizycji. A jak z wypłatą? Tylko prowizja czy jest stała podstawa? Bo z samej prowizji to na początku ciężko byłby mi się utrzymać dlatego pytam.

marlon Nowy wpis
@Paweł

Podstawa plus prowizja

Marta Nowy wpis
@marlon

A zdradzisz ile wynosi ta podstawa? :D albo ile prowizji średnio można wyciągnąć?

Nikuś Nowy wpis
@Paweł

Księgowa wypłaca wynagrodzenie kiedy jej się chce najczęściej ma w to (usunięte przez administratora) a ty bez grosza wracasz do polski .

Przemek

Cześć wszystkim! Szukam nowego miejsca pracy, więc wpadłem na to forum. Sądzę, że znajdę wiarygodne informacje o firmach z okolic Wrocławia. Pomóżcie mi i napiszcie jaka jest atmosfera w firmie BAM International? Czy firma dobrze traktuje pracownika? A może jest kantyna? Mieszkam samemu i nie ma mi kto zrobić kanapek. Pozdrawiam Przemek

Renata
@Przemek

Witaj Przemku. Złego słowa nie napiszę na pracodawcę na publicznym forum. Ale benefitów mogłoby być więcej. Odpowiadając w temacie organizacji dofinansowanych posiłków pracowniczych to zwracam uwagę na firmę Comex z Wrocławia. Pracownicy (wiem to od chłopaka, który jest tam zatrudniony) planują posiłki na cały tydzień przez aplikację, a restaurator przywozi je 5 minut przed przerwą. Ten system to najfajniejszy benefit, nawet w porównaniu z kartami sportowymi. Powodzenia w nowym miejscu pracy. Renata.

Arek

Czy zdarzają się u was kłótnie, konflikty między pracownikami?

Miłośnik uczciwości c.d.

ONI ZATRUDNIAJĄ WSZYSTKICH,NIENWAŻNE CO MASZ W C.V. NIBY ŚREDNIE WYMAGAJĄ A I TAK ODDZWANIAJĄ NA WSZYSTKIE. KAZDEMU MÓWIĄ KOMPLEMENTY. Jak zostajesz liderem to widzisz jakimi mechanizmami Cię traktowali. MARTWIĘ SIĘ SKĄD MAJĄ DANE I TELEFONY OD LUDZI,MOŻE TERAZ KTOŚ JAKIŚ KREDYT OTWIERA NA MOJE DANE????

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Executive Assistant
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Miłośnik uczciwości

To jest akwizycja,cały dzień chodzisz po domach,blokach ,firmach i pukasz do drzwi bez wcześniejszego umawiania,w ciemno idzie cała grupa. Firma co kilka miesięcy zmienia nazwę,zlecenie lub umowa o dzieło. Firma działała na ulicy święty. Anny 3/2 na Lubicz 24 potem na Dietla. Nazywała się Dragon international,Teestar,BAM international,Invixo we Wrocławiu, też w Katowicach ,a teraz jeszcze Poznań. Tylko prowizja bez podstawy. Teraz BAM international. AKWIZYCJA potem jesteś liderem,JESLI zostaniesz liderem musisz sam stworzyć swój zespół. Jak ci się uda,a co chwilę ludzie się wykruszaja z zespołu ,bo znajdują inna prace lub rezygnują to z nimi otwierasz nowe biuro i ludzie których szkoliłeś uczą nowych chodzić po blokach i pukać do drzwi. Nie muszę pisać że trwają akcje zachęcające do nie podpisywania umów w domu z akwizytorami.

Martyna

Co takiego dzieje się w firmie? Szkoda, że nie ma was na tym wątku!!

Weronika

BAM International chwali się prowadzonym przez siebie specjalnym programem dla studentów i absolwentów, który w domyśle ma na celu wyszukiwanie talentów do pracy w międzynarodowym środowisku. Czy w Polsce również zdarzały się przypadki osób, które brały w tym programie udział? Na czym on polega w praktyce?

Weronika

@MAJAK, dlaczego tak uważasz? O którym komentarzu wspominasz? Proszę o precyzyjne odpowiedzi.

hania

Nie wiem gdzie ty widziałaś taką ofertę @milka ale jest ona raczej już nieaktualna oni na razie nikogo nie szukają ale myślę, że marketingu to szybko się coś zwolni

MAJAK

KOMENTARZA NA PEWNO NIE PISAŁA OSOBA Z TEJ FIRMY

fela

Też byłam tam na rozmowie, nie było źle, mnie Manager wziął pojedynczo. Dziwi mnie taki bulwers z powodu polecenia ksiażki do czytania... czy tego nie robili przez 12 lat naszej edukacji?

Anonimowy

Nic co tutaj napiszę nie będzie dla was niczym czego już prawdopodobnie byście nie przeczytali. Wszystko ma swój ŚCIŚLE określony schemat. Na początku myślałam, że to ja nie dosłyszałam nazwy firmy bo osoba, która zadzwoniła powiedziała jakaś nazwę (afr... whatever) ale widzę, że to wypracowany chwyt. Co więcej zostałam zaproszona na rozmowę jak wiele osób ale jakie było moje zdziwienie kiedy rozmowa została przeprowadzona z jeszcze jedną kandydatką (mam nadzieję że jeśli tu trafisz nie zrezygnujesz ze swojej pracy dla tej) co uważam jest totalnie nie ma miejscu. Jest to nie poszanowanie drugiego człowieka. Dużo pierdolenia zero konkretów. Wychodząc nie miałam pojęcia na czym ta praca ma polegać. Człowiek nie wie nic czego dowiedzieć się powinien. Jedyne czego się dowiedziałam to tego jaką literaturę warto czytać zero profesjonalizmu. Jedno wiem na pewno nie pójdę na drugi etap bo szkoda mojego cennego czasu. Naprawdę nie marnujcie swojego czasu. Manager będzie was wypytywać o rzeczy prywatne totalnie nieistotne jeśli chodzi o pracę. Nie dowiecie się niczego a wszelkie pytania umiejętnie będą zbywać.

XXX

Wszytsko się zgadza co piszcecie! Dzwoni Pani z ofertą pracy ( pomijajac fakt z kad ma mój nr jak nie aplikowalam nigdzie!) Mówi o firmie bardzo szybko,ze właściwie nie wiesz czym się zajmują. Poźniej podaje tylko ulice bez numeru, tłumacząc tym ze na ul.Lubicz jest dużo biurowców i można się pogubić.. ! Trzeba dzwonic w dniu spotkania aby dowiedzieć się pod jaki numer należy się udać. Kiedy byłam już w środku dostałam ankiete do wypełnienia, w miedzy czasie szybko wyciągam telefon i szukam w googlach jakichkolwiek informacji na temat firmy, której napis widnieje na ścianie, nie udało się bo przyszedł pan i zaprosił mnie na rozmowe.. Opowiedział o firmie ale mówił tak szybko i ogólnie ze nadal nie wiedziałąm czym się zajmują a bylam zestresowana aby dopytać się szczegółów. PO wyjściu czytam wszystkie te komentarze, załuje ze nie zdążyłam ich przeczytać wcześniej... Uważajcie na takie tajemnicze telefon nie wiadomo z kąd

Sekta nie firma!!!

Drodzy Państwo! Placówka na Lubiczu to firma, która w ciągu kilku ostatnich lat zmieniała 3 razy nazwę. oficjalna strona firmy nie istnieje gdyż firma nie wykupiła domeny tudzież licencji i praw na nią co w języku wykształconego Kowalskiego oznacza, że firma nie istnieje.To nie korporacja tylko sianie propagandy sukcesu opartego na szybkim awansie a marnych warunkach pracy jako nagabywacz na ulicy przy 34 stopniowym upale. A wystarczy zadzwonic do PUNKTU OBSŁUGII PRZEDSIĘBIORCÓW MIASTA KRAKOWA, GDZIE można uzyskać informacje na temat czy dana osoba prowadzi działalność gospodarczą i czy dana firma istnieje. Jest możliwość sprawdzenia za pomocą Internetu np.: w Krakowie taka informację można znaleźć na stronie http://www.bip.krakow.pl/?id=443

Animek

Długo zastanawiałem się nad tą firmą, dostałem od nich informację, mam doświadczenie blisko 10 letnie w branży, głównie jako specjalista od PR, rozmowa od razu mnie rozbawiła, a teraz zaproponowano mi drugi etap rozmowy. Btw. kilka osób jest tutaj podstawionych, które mają za zadanie poprawić wizerunek firmy. Na rozmowie pojawiłem się ja i blisko 20 osób w wieku 18-20 lat. I co mnie zaskoczyło, zostałem wybrany po długim zastanowieniu... Po tym jak współpracowałem z Infiniti, Douglas czy TVN. So! Dzięki za info, ale raczej odpuszczę :D

`do pola

Fajnie gdybyśmy wcześniej wiedzieli, że taka i taka praca, taka i taka firma...

sceptyk

Mało wiarygodna firma i komentarza się potwierdzają, niestety, oddają prawdę Zaczęło się od tajemniczego telefonu, tajemniczej pani z jeszcze bardziej tajemniczej firmy. Podobne sytuacje zdarzały mi się ostatnio często. Mianowicie, telefon 'znikąd', z miejsc, do których nie aplikowałem, zero szczegółów, nazwa firmy jeśli już ujawniona to wypowiedziana niestarannie (tak byś i tak nie zapamiętał). Od razu przejście do konkretów - kiedy możemy się spotkać? Większość takich zaproszeń i rozmów kończyło się moim zniesmaczeniem i stratą czasu. Scenariusz ten sam - zazwyczaj akwizycja, d2d, konsultacje z klientami. Tym razem też nie przypominałem sobie bym wysyłał swoje CV do "jakiejś firmy marketingowej" więc spytałem o nazwę firmy. Pani subtelnie zbiła mnie z tropu pytając czy jestem dalej zainteresowany, a później omówimy szczegóły. Ja powtórzyłem pytanie, ona natomiast ponownie odbiła piłeczkę mówiąc, że zaprasza na rozmowę i szczegółów udzieli na rozmowie. Drążyłem dalej mówiąc, że znam Kraków także z góry może podać mi adres. Pani na to, żebym skontaktował się już tego samego dnia jak będę na miejscu. Dobre nie? Już mi to śmierdziało. Nie lubię takich sytuacji. Jeśli firma się szanuje, ma renomę, jest wiarygodna i rzetelena - Co ma do ukrycia? Mimo to, zgodziłem się i poszedłem na rozmowę. Z góry czułem, że to szwindel, ale byłem ciekaw. Po dotarciu na miejscu, według ustaleń zadzwoniłem i byłem skierowany do niewielkich drzwi z domofonem. Na domofonie uroczo podpisane "MARKETING". Równie dobrze mogli Państwo napisać "REKRUTACJA" albo "PRACA". Dotarłem przed drzwi firmy, gdzie już pojawiło się logo Goldstream Incorporated. Wreszcie jakiś trop. Zrobiłem research i znalazłem ten portal, z tymi niechlubnymi opiniami na temat firmy. Moje uprzedzenia dodatkowo się wzmocniły. Na miejscu standard - prośba o wypełnienie kwestionariusza i kolejka na rozmowę. Powiem tak: Rozmowa jest bardzo dziwna, niby spontaniczna, ale ma raczej na celu wprowadzić konfuzję i 'oczarować' rekrutanta. Działamy od wielu lat, w wielu krajach, statystyka, przykłady itp. Zasadnicze pytanie - Jak cieszycie się taką renomą na Zachodzie dlaczego tak ukrywacie się w Polsce? Moją czujność wzmogło także brak jakichkolwiek wzmianek o płatnościach na rozmowie. Jakby to było nieważne. Generalnie rozmowa polega na krótkim wywiadzie, a później bombardowaniu 'faktami' ze strony rekrutantki na temat działalności firmy. Mimo to, wychodzisz z rozmowy i nie wiesz nic o firmie. Jeśli cenicie swój własny czas, pracę, jesteście rzetelni i stawiacie na to samo ze strony pracodawcy - UNIKAJCIE. Oszustwa są wszędzie...

POZNAN

potwierdzam, że ta firma działa tez w Poznaniu na Słowackiego 17/6, oczywiscie pani nie powiedziała od razu przez tel gdzie, tylko że jak bede blisko to zebym dzwoniła bo ciężko trafić. byłam dzisiaj na 1 etapie, i podobnie jak u was, na stole jakies super magazyny o sukcesie i bogactwie, pani recepcjonistka z mega miłym głosem i szerokim uśmiechem. Rozmowa z menadżerką trwała jakieś 5 minut, gdzie nie było konkretnie przedstawione co miałabym robić. w tamtym roku miałam bardzo podobnie ale z inna firma z innego miasta, też wzięli moje cv niewiadomo skąd, i wtedy byłam na 2 etapie, nieświadoma tego, że spędzę około 8 godzin na jakis wioskach chodząc po blokach i "ucząc się" od jakiegoś gościa wciskania ludziom kitu. Dlatego tym razem będę mądrzejsza i nie pojde na 2 etap, bo znam ten scenariusz...

marciak12

Cześć, Byłam dzisiaj na rozmowie w tej firmie. W sumie to jedna wielka ściema. Przed rozmową trzeba wypełnić formularz. Prowadzą rekrutację do kilku firm i na wiele stanowisk ale tak naprawdę zero konkretów. Chcieli mnie umówić na kolejny etap na jutro ale z tego co przeczytałam wyżej nie jestem aż tak zdesperowana żeby latać po mieszkaniach i ludzi nagabywać. Rozmowa za bardzo lajtowa i mało profesjonalna. Tam wszystko się opiera na tym że trzeba być wyluzowanym i uśmiechniętym masakra...

Meg

Witam Jednak to prawda że przysłowia są mądrością narodu "Przezorny zawsze ubezpieczony". Ja również otrzymałam taki telefon dziś, zaskoczyło mnie to że Pan przeprowadzający rozmowę telefoniczną nie chciał podać konkretnego adresu, nazwa firmy została wymówiona bełkotem, a ja z kolei nie pamiętałam że składałam CV "na różne stanowiska na które aktualnie trwa rekrutacja". Z natury jestem ciekawską osobą i również skrupulatnie sprawdziłam co kryje się pod podanym adresem ( róg Lubicz i Rakowickiej ) oraz "nazwą" i raczej Was nie zaskoczę z tym co wyskoczyło : B.A.M International :D Później standardowa procedura, włączam go work i wszystko jasne... "obsługa klienta w kinie" jak wspomniał ktoś z poprzedników w w/w postach. Umówiłam się na jutro , natomiast po przeczytaniu wcześniejszych postów stwierdzam iż nie jestem zdesperowaną poszukiwaczką pracy aby poświęcić swój czas tej firmie. Osiągać wyznaczone cele można w bardziej ambitny sposób niż łażenie po blokach i wciskanie ciemnoty ludziom! Z pozdrowieniami M.

Zostaw merytoryczną opinię o BAM International - Wrocław

• Jak się pracuje w BAM International?

Zobacz opinie na temat firmy BAM International tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BAM International?

Kandydaci do pracy w BAM International napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BAM International