DOM KSIĄŻKI WARSZAWA sp.z o.o.

Warszawa

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 1 ocen.

Opinie o DOM KSIĄŻKI WARSZAWA sp.z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DOM KSIĄŻKI WARSZAWA sp.z o.o.

tomek

To firma dno, dno, dno i (usunięte przez moderatora)przekształciła się z dawnego Domu Książki S.A. potem Bookhousa też szemrana firma potem medioteka tu już zaczynają się schody potem Dom książki Warszawa , oszukują pracowników w każdej sytuacji , doprowadzili do upadku firmy księgarnie które pozostały zostały przejęte przez Dom Książki Katowice , a właścicielem jest Hurtownia WKRA s.a. z Pomiechówka koło Warszawy która zrobiła ten cały bałagan . W roku 2010 zamknęli większość księgarni ludzi zostawili na lodzie nie wypłacając żadnych odszkodowań a nawet zaległych pensji czasem nawet po 2-3 miesiące sprawy toczą się w sądzie do tej pory i nie wiadomo co będzie jeżeli ktoś będzie miał do czynienia z tymi firmami odradzam wystrzegajcie się jak ognia . Acha jeszcze jedno szefostwo to osoby lekko mówiąc nie wiarygodne, kłamliwe i.tp.

Zostaw opinię o DOM KSIĄŻKI WARSZAWA sp.z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DOM KSIĄŻKI WARSZAWA sp.z o.o.