P.W. KAMAK-II SP.ZO.O

Gliwice

Opinie o P.W. KAMAK-II SP.ZO.O

wiem

Brak szacunku dla ludzi, zaległości, podłość i cwaniactwo, brak kompetencji Suchodolskich. Były prezes i jego żona powinni się spalić ze wstydu, że wychowali taką córunię i przygarnęli sobie parszywego zięciunia. Każdy kto ma trochę oleju w głowie odmawia im współpracy. Oszuści i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Jednym słowem - DNO !!!

Yg

No może to po prostu była jakaś jedna taka akcja i tyle

Feragas

mamy 17.06.2015r. a wypłaty za 01.2014 do dziś nie było i nie ma, szefostwo miga się w wypłaceniem nawet części kwoty posługując się problemami finansowymi i rozprawami w sądzie.

Ktos

Przeczytaj raz jeszcze parę postów wyżej. Jak nie wyciągniesz wniosków to złóż tam CV, bo napisanie tobie wprost ze KAMAK II = PRO-HUB i tak nic nie zmieni.

Ktoś się orientuje czy firma jeszcze istnieje ? Czy nowa firma Prohub to rzeczywiście ci sami ludzie ? Pytam bo ostatnio widziałem ogłoszenie o pracę dla montera i nie wiem czy jest sens interesować się tą ofertą.

wiem

Firma jest zarządzana przez złodziejską rodzinę. Trzeba sprawy nazwać po imieniu. Zaległości w stosunku do pracowników, do wykonawców, do dostawców i innych podmiotów, które miały z nimi nieprzyjemność współpracy, są codziennością. Powstała nowa firma Prohub, której właścicielami jest ta sama złodziejska rodzina. Wyprowadzają majątek z Kamaku II do nowego tworu. Nie podejmujecie się współpracy w tymi złodziejami, furiatami i niekompetentnymi chamami, bo nie jest to warte żadnych pieniędzy. Myślę, że kwestią czasu jest zainteresowanie się i postawienie im zarzutów prokuratorskich. Myślę też, że pójdą na dno. P.S. Najważniejsze, że mają pieniądze na swoje wydatki i na nowe bryki.

Feragas

jest 02.2015r. a ja nadal nie mam zapłacone za pracę 1400zł

wtajemniczony

Konkrety juz tu napisano. Najważniejszym był brak poszanowania ludzi. Na samej budowie NOSPR przewineło się chyba z 10 kierowników przy średnim zatrudnieniu 3 w tym samym czasie. Odliczanie minut za korzystanie z toalety, brak rękawiczek. Wzajemne kablowanie na siebie, może za to były wyższe wynagrodzenia ? Odgórne decyzje które zamiast wprowadzać organizację pracy wprowadzały zamieszanie. Brak konkretnych decyzji ciągłe spory pomiędzy starym szefem a nowym. Słowa nowego prezesa (który ma tyle doświadczenia w budownictwie co pielęgniarka w mechanice samochodowej ) że na twoje miejsce jest wielu chętnych, nie ma ludzi niezastąpionych a gdzie indziej jest gorzej i ludzie czasem pracują po 3 miesiące bez wypłaty.

wtajemniczony

Kamaka 2 juz nie ma. Pozostal twor z ktorego nawet syndyk nie ma jak wyciagnac. Ogloszenie ktore widziales to pewnie do kamaka 1 ( inaczej prohub ).

Rzeczywiście firma w padła w kłopoty w tym roku w związku dużą inwestycją nie dokończoną w Katowicach,w ten też sposób zalegają podwykonawcom i hurtowniom nie bagatelne pieniądze. A w firmie niestety warunki pracy makabryczne-nie wliczany przejazd na budowy ok 2 godz dziennie + 10 godz pracy w bardzo trudnych warunkach za mizerne wynagrodzenie.Większość fachowców odeszła-ODRADZAM

kiero

Pracowałem jako nadzór w tej firmie. Nie wypłacili mi ostatniej wypłaty oraz dodatku za cały okres pracy, który miałem zapisany w umowie. Pracownik traktowany jest prawie jak niewolnik. Szefowie są cholerykami i rzadko można z nimi porozmawiać na poziomie. Mają także o sobie bardzo wysokie mniemanie a firma jest ponad wszystko. Od osób jeszcze pracujących słyszałem ze właściciele w związku z upadkiem firmy Kamak założyli nową firmę pod nazwą PRO-HUB

aksel

Potwierdzam powyższe informacje.

Parry

Mnie również dziwi tak mała liczba komentarzy.Wszystko powyższe to prawda. Pracownik nie ma żadnych praw.Najczęściej umowa zlecenie, ucinanie nadgodzin bez żadnych powodów.(usunięte przez administratora)

Johny

Dziwi mnie, tak mała ilość komentarzy?! Ta firma ma własny nie zrozumiały przez nikogo kodeks pracy. Nic Ci nie przysługuje, jedynie zapiernicz. Wysyłają do pracy ludzi bez badań okresowych. Całkowicie nie przyjemne miejsce. Koledzy mają racje, myślę, że nikt nie da się wciągnąć w takie warunki.

Makita

To nie jest miejsce pracy(usunięte przez administratora) Jedna przerwa w ciągu 10 godzin pracy, i to jeszcze bardzo krótka. Pójdziesz do kibla to Ci godziny upierniczą... Rękawice robocze są dobrem luksusowym, dla wybranych osób.(usunięte przez administratora)

Zyga SGL

Spóźniają się z wypłatami, brak premii, totalna dezorganizacja pracy. Szefostwo udaje wszech wiedzących, a to nie prawda. Bardzo niski poziom relacji pracownik-pracodawca. Odradzam tą firme

Zostaw opinię o P.W. KAMAK-II SP.ZO.O - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.W. KAMAK-II SP.ZO.O