TKT Engineering Sp. z o.o.

Opinie o TKT Engineering Sp. z o.o.

WRO engineering

Firma oparta na solidny m Fundamencie, dzięki Romanowi W. - najważniejszy filar w realizacji, decyzyjny i konkretny. Jak w każdym przedsiębiorstwie bywają słabsze momenty, najważniejszym jest podjęcie działań i wyjście z opresji z podniesionym czołem.

@WRO engineering 29.11.2018 21:40

Niby konkretna, a jednak dość ogólna jest Twoja opinia w odbiorze. Co chciałbyś przekazać osobom zastanawiającym się nad podjęciem pracy w TKT Engineering? Na jakie kwestie należy zwrócić uwagę podejmując pracę w tym miejscu? To na pewno ważne dla osób chcących pracować.

Xxx

Jeśli chcesz poczuć się jak to jest być nikim, jeśli lubisz być traktowany z góry, jeśli chcesz pracować w firmie gdzie zasadą jest brak zasad a szacunek to wartość mało komu znana to Tkt engineering sp zoo jest odpowiednim miejscem dla Ciebie.

@Xxx 13.09.2018 19:27

Zgadzam się z xxx nie ma żadnych zasad. Firma rządzi główna księgowa która zatrzymała się w latach komuny. Nowy sposób zatrudniania to przez agencje za niewielkie pieniądze . Jest tez nowy sposób zwalniania z dnia na dzień. Firma jako marka jest znana i szanowana ale zarządzający oddziale w Polsce już. Drwienie z pracowników złośliwe podteksty są na porządku dziennym.

@Były pracownik 20.10.2018 09:04

@Były pracownik, czy każda osoba chcąca podjąć pracę w TKT Engineering musi być zatrudniona za pośrednictwem agencji pracy? Nie ma możliwości bezpośredniego zatrudnienia? Jestem ciekawa, po jakim czasie jest też możliwe przejście do firmy bezpośrednio. To na pewno istotna kwestia dla osób chcących podjąć pracę w TKT Engineering.

Barbara

@Ala, a czy mogłabyś też podjąć inne kwestie dotyczące pracy w TKT Engineering? Wcześniej w wątku nie były podejmowane tematy chociażby takie jak forma umowy oferowanej osobie chętnej do pracy czy też specyfika pracy oraz jej tryb. Mogłabyś napisać coś na ten temat? Osoby szukające informacji o firmie na pewno będą Ci wdzięczne!

Dysponujecie jakimiś informacjami z życia firmy? Podzielcie się swoją opinią związaną z wynagrodzeniem w TKT Engineering Sp. z o.o.. To coś, co może okazać się bardzo ważne dla innych użytkowników.

Ala
@Administrator 24.05.2018 09:22

Pensje nie są wygórowane nie ma profitów. Wysokość premii i wynagrodzenia zależy w dużej mierze od lizostwa wc zarządu

anonymous

Kogo uwazasz za slaba ekipe?

anonymous
@anonymous 23.04.2018 22:24

Słaba ekipa to niezgrana ekipa która zamiast grać do jednej bramki kopie swoich

Barbara

@anonymous jesteś pracownikiem firmy TKT Engineering, bądź posiadasz znajomych, którzy tam pracowali? Rozumiem, że nie ma większych rotacji u tego pracodawcy? Może masz jakieś wskazówki dla przyszłych pracowników tego przedsiębiorstwa?

Barbara

@stanley a czy byłeś lub jesteś nadal osobiście zainteresowany angażem w firmie TKT Engineering? Możesz się zawsze z nimi skontaktować przez formularz kontaktowy https://www.tkt.pl Może ktoś z Was posiada informacje na temat bieżących rekrutacji w tej firmie? Dajcie znać.

stanley

Widze, ż eoferują klientom kompleksowe rozwiązania, wiec fajnie, ze kilka rzeczy można od razu załatwić w jednym miejscu, to na pewno na plus jest bardzo. Ale obecnie nie ma od nich żadnych ofert pracy.

Wiesz co aktualnie dzieje się w firmie TKT Engineering Sp. z o.o.? W takim razie wiele osób czeka na twój komentarz na forum.

Zostaw opinię o TKT Engineering Sp. z o.o. - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TKT Engineering Sp. z o.o.