TKT Engineering Sp. z o.o.

TKT Engineering Sp. z o.o.

Opinie o TKT Engineering Sp. z o.o.

Witek

Idealnie to nie jest nigdzie. Wiem tylko, że wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma!

anonymous

Kogo uwazasz za slaba ekipe?

anonymous
@anonymous 23.04.2018 22:24

Słaba ekipa to niezgrana ekipa która zamiast grać do jednej bramki kopie swoich

Xxx

Jeśli chcesz poczuć się jak to jest być nikim, jeśli lubisz być traktowany z góry, jeśli chcesz pracować w firmie gdzie zasadą jest brak zasad a szacunek to wartość mało komu znana to Tkt engineering sp zoo jest odpowiednim miejscem dla Ciebie.

Dysponujecie jakimiś informacjami z życia firmy? Podzielcie się swoją opinią związaną z wynagrodzeniem w TKT Engineering Sp. z o.o.. To coś, co może okazać się bardzo ważne dla innych użytkowników.

Barbara

@anonymous jesteś pracownikiem firmy TKT Engineering, bądź posiadasz znajomych, którzy tam pracowali? Rozumiem, że nie ma większych rotacji u tego pracodawcy? Może masz jakieś wskazówki dla przyszłych pracowników tego przedsiębiorstwa?

Barbara

@stanley a czy byłeś lub jesteś nadal osobiście zainteresowany angażem w firmie TKT Engineering? Możesz się zawsze z nimi skontaktować przez formularz kontaktowy https://www.tkt.pl Może ktoś z Was posiada informacje na temat bieżących rekrutacji w tej firmie? Dajcie znać.

stanley

Widze, ż eoferują klientom kompleksowe rozwiązania, wiec fajnie, ze kilka rzeczy można od razu załatwić w jednym miejscu, to na pewno na plus jest bardzo. Ale obecnie nie ma od nich żadnych ofert pracy.

Wiesz co aktualnie dzieje się w firmie TKT Engineering Sp. z o.o.? W takim razie wiele osób czeka na twój komentarz na forum.

Zostaw opinię o TKT Engineering Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TKT Engineering Sp. z o.o.