Piotr i Bogdan Gąsior

Opinie o Piotr i Bogdan Gąsior

trzy
użytkownik zarejestrowany

Chyba i tak na razie nie da rady znaleźć u nich zatrudnienie, bo ostatnio nie pokazało się żadne ogłoszenie pracy @od. Widocznie trzeba czekać dalej na rekrutację.

Inwestor

U mnie ta ekipa pana Piotra wykonała tynki. Praca została wykonana bardzo starannie i profesjonalnie tak jak mają wyglądać tynki proste bez żadnej skazy. Budowę oddali posprzątaną i bez żadnych zastrzeżeń. Polecam tą firmę podaje numer telefonu pana Piotra ( usunięte przez administratora ) tego drugiego pana Bogdana nie mam numeru ale jak dobrze się orientuje to są bracia i prowadzą razem tą firmę. Panowie umieją doradzić też co do innych prac wykonywanych na budowie.

Bożena

Zgadzam się z tą opinią u mnie ta ekipa wykonała prace solidnie i pozostały mi miłe wspomnienia z spół pracy z ekipą pana Piotra [usunięte przez moderatora] A na terenie Warszawy jest kilka ich realizacji więc można poglądać.

Polecam do tynków firmę pana Piotra i Bogdana Gąsior. Są oni bardzo pracowici,wykonują dokładne tynki jak pupa niemowlaka. [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Piotr i Bogdan Gąsior - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piotr i Bogdan Gąsior