Opinie o Jolanta Gwóźdź Zakład Produkcyjno-Handlowy Ader Zakład Pracy Chronionej w Włostowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Jolanta Gwóźdź Zakład Produkcyjno-Handlowy Ader Zakład Pracy Chronionej. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Jolanta Gwóźdź Zakład Produkcyjno-Handlowy Ader Zakład Pracy Chronionej o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jolanta Gwóźdź Zakład Produkcyjno-Handlowy Ader Zakład Pracy Chronionej w Włostowice

AAAAA Nowy wpis

Praca dla ludzi którzy nie mają żadnych obowiązków po pracy.Wyzysk i pomiatanie pracownikami.Praca na 3 zmiany od poniedziałku do niedzieli.Żadnych dodatków za pracę w nocy czy w weekend.Na produkcji braki w personelu.Ludzie biegają od maszyny do maszyny.Nie ma typowo przerwy dla wszystkich pracowników na produkcji typowo na śniadanie.Nie polecam pracy w tym zakładzie

Były pracownik Nowy wpis

Praca dla lubiących 8 godzin stać przy maszynie za marne wynagrodzenie.W tych czasach gdzie inflacja jest tak duża za tą pensję to starczy na chleb i kostkę masła żeby przeżyć cały miesiąc.Pracują tam ludzie z okolic gdzie nie chce im się szukać pracy dalej i dojeżdżać.Wystarczy ruszyć się do Krakowa czy Niepołomic i mi się udało znalazłem pracę za godne pieniądze.Nie polecam pracy w tym zakładzie

Pracownik Nowy wpis

3700zł pewnie że się zarobi po dwóch miesiącach:)

Ewa Nowy wpis

Netto czy brutto? :) I czemu akurat po dwóch miesiącach?

Zarobki marne, praca na akord o umowie o pracę można zapomnieć. Kierownik produkcji ma swoich pupilów których ustawia na maszynę gdzie jest lżej. Poniżanie pracownika nie polecam dużo ludzi rezygnuje już po pierwszej wypłacie

KOWAL

Zgadam się z tobą zarobki marne na dodatek w weekend trzeba pracować.Szkoda zawracać sobie głowę ludzie przychodzą do pracy dużo wcześniej niby po to żeby przygotować sobie pod produkcje a za to nie płacone,brak przerwy na śniadanie.Ludzie jedzą przy maszynach w biegu.Brak słów dobrze że już tam nie pracuje zresztą w okolicy zakład znany także zawsze ludzi brakuje do pracy bo kto tak się da wykorzystywać to już nie te czasy.Jak się nie docenia ludzi to tak jest

@KOWAL

Hm no tak ale przecież te warunki płacy i pracy są na pewno przedstawiane na rozmowie kwalifikacyjnej tak? Więc można się na to zgodzić lub też nie. Czy to się zmienia w trakcie zatrudnienia? Ale skoro jest jakaś umowa to wiąże ona obie strony więc to tak nie można...

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Jolanta Gwóźdź Zakład Produkcyjno-Handlowy Ader Zakład Pracy Chronionej. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Państwowa inspekcja Pracy musi

Czy można tolerować funkcjonowanie firmy , która prawa pracownicze, higienę, bhp ma za coś co nie dotyczy tej firmy , chyba że się mylę to wówczas proszę o opinię odrębne? Pan JG zamiast zająć się rozwojem to zajmuje się jedynie swoim trwaniem. Całkowitą wegetacji, to moja opinia. Pani Jolanto może wreszcie czas zwolnić tego pana i zacząć uzdrawiać firmę?

JG
@Państwowa inspekcja Pracy musi

A mi się dobrze pracują, kasa dobra , bryczkę dają, mało wymagają, polecam

Krakuśssd
@JG

Nigdzie Ciebie nie chcieli, dlatego tutaj dużo osób się poznałaś którzy od lat robili dobrą robotę. Wstyd, bez honoru.

Jacuś
@Krakuśssd

JG koncentruje się na tym śmiesznym bieganiu, a sprzedaż w firmie leży. Nie wspomnę o warunkach bhp...

Luki

Praca ciężka

Zostaw merytoryczną opinię o Jolanta Gwóźdź Zakład Produkcyjno-Handlowy Ader Zakład Pracy Chronionej - Włostowice

• Jak się pracuje w Jolanta Gwóźdź Zakład Produkcyjno-Handlowy Ader Zakład Pracy Chronionej?

Zobacz opinie na temat firmy Jolanta Gwóźdź Zakład Produkcyjno-Handlowy Ader Zakład Pracy Chronionej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jolanta Gwóźdź Zakład Produkcyjno-Handlowy Ader Zakład Pracy Chronionej?

Jolanta Gwóźdź Zakład Produkcyjno-Handlowy Ader Zakład Pracy Chronionej