"ELEN" F.H.U. Jabłoński Piotr

Stryszawa

Opinie o "ELEN" F.H.U. Jabłoński Piotr

Iwona

@garfield czy zgłosiłeś to gdzieś, że maszyny są w złym stanie? Nie powinno tak być. Maszyny muszą być sprawne. Czy ktoś jeszcze tak uważa, jeśli chodzi o stan maszyn?

garfield

to prawda maszyny sa w kiepskim stanie a konserwator ktory powinien dbac o to ma to w czterech literach taka prawda

Roki

Pracodawca i przełożeni powinien prze wszystkim zmodernizować stanowiska pracy dla każdej osoby,zmechanizować,a nie że transport przenoszenia jest ręczny.przez co produkty meblowe są uszkadzane kabiny natryskowe to obowiązek ,a ja tu nie widzę tego jakieś pomieszczenie gdzie wszyscy mają dostęp otwarte na ostrzeż ..tak samo szlifierki czy miejsca do szlifowania zero wyciągów ..sam worek na pył to nie wszystko..totalny bałagan..na hali produkcyjnej nie potrzebne materiały odpady..WIELKOFORMATOWA FREZARKA DO FRONTÓW MEBLOWYCH razem połączona z innymi stanowiskami gdzie panuje hałas ..mało miejsca...Montaż mebli to tylko sam stół..a reszta ?/Gdzie to składować?Dużo wymaga się od pracowników..A co robi pracodawca dla pracownika ,żeby poprawić warunki pracy??Nie mówiąc już o zarobkach,dać to co najniższe..jest tu kilka pracowników co pracują po 5-6 lat i to oni ciągną to produkcję można ich policzyć do 5-ciu ..a reszta to zbieranina..żeby była tylko sztuka..Mamy XXI wiek i całe stanowiska powinni być zmodernizowane..wtedy będą lepsze efekty wykonywanych mebli jakościowo ,przede wszystkim trzeba zmienić park maszynowy..stare przestarzałe maszyny..A efekty będą na pewno widoczne i będzie mniej poprawek..A poprawki drogo kosztują Do kierownictwa czy majstrów nie mam zastrzeżeń po prostu chcą jak najlepiej,są nieraz spięcia..no ale co oni mogą?W takich warunkach ..??

krasnal
@Roki 18.06.2017 19:05

skoro tak źle, to co jeszcze robisz w tej firmie?

Iwona

Pracujesz w ELEN? Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda praca w firmie. Co w niej lubisz, a co warto by według Ciebie zmienić?

tako

jak wyglądają u nich zarobki? Można liczyć na dobre wynagrodzenie?:)

baca

wszystkie te opinie pisali najwięksi obiboki i lenie,chcieli się tylko ślizgac....

Ciekawski

Jestem ciekawy co o tym wszystkim myśli właściciel. Jaki człowiek reprezentuje jego Imię i Firmę.

carpenter

dzięki za informacje

Zostaw opinię o "ELEN" F.H.U. Jabłoński Piotr - Stryszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "ELEN" F.H.U. Jabłoński Piotr