Opinie o Hydromechanika - 2 Robert Szajda w Ostaszewo

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Hydromechanika - 2 Robert Szajda. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hydromechanika - 2 Robert Szajda o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hydromechanika - 2 Robert Szajda w Ostaszewo

Kociewiak Nowy wpis

Czy aktualnie jest prowadzona rekrutacja w firmie ?

Najgorsza firma w jakiej robiłem, dwulicowość na porządku dziennym. Wieśniaki skutecznie konkurują między sobą o rzucone okruchy. WYŚCIG (usunięte przez administratora)

Wiktoria

A możesz rozwinąć? Kto ze sobą konkuruje? Długo tam pracowałeś?

@Wiktoria

Wytrzymałem rok, była to ciężka przeprawa. Z biurem nie miałem żadnych problemów, w porządku ludzie (na moje czasy). Konkurują ze sobą szeregowi pracownicy. Jeśli miał bym podsumować ten zakład jednym zdaniem to ploty, ploty, ploty i obgadywanie. Tylko zepsuj coś a szybko zapewnisz ubaw i temat wszystkim 3 zmianom. Za dużo się też nie nauczysz bo to praca guzikowego, a ustawiacze pilnują swoich stanowisk. Max 6-12 miesięcy po kursie żeby chociaż w papierach coś było i out. PS. Czy Długi (największy obłudnik) wygryzł już kierownika Roberta K. tak jak zapowiadał?

Kamila Nowy wpis

No sorry ale wszędzie jest rywalizacja i plotki, ty chyba do pracy nie przywykniety co? Jak tak się nastawiasz to z każdej firmy będziesz out robił albo tobie zrobią. A jak płacili?

Nick Nowy wpis
@Kamila

Zakład z najgorszą atmosferą w jakim robiłem. Nigdzie później czegoś takiego nie spotkałem. Widać po opiniach Hydro1 że to samo. Idź na rozmowę to się dowiesz ile ci zaoferują poza tym pisałem wyżej "okruchy".

Teresa Nowy wpis

A Twoja rozmowa tutaj jak wyglądała? Chyba musiała być zachęcająca skoro zdecydowałeś się na pracę?

Student

Witam, Jak wygląda atmosfera i wynagrodzenie w tym zakładzie?

Pop
@Student

Atmosfera super wynagrodzenie OK

Student

A jak wygląda sprawa wynagrodzenia? na czas ? Normalnie rozpisane czy na 2 umowy ?

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Hydromechanika - 2 Robert Szajda? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Specjalista / Specjalistka ds. Lean Manufacturing? Podziel się swoimi doświadczeniami.
XYZ

Jest super wpadaj z CV !

Zostaw merytoryczną opinię o Hydromechanika - 2 Robert Szajda - Ostaszewo

• Jak się pracuje w Hydromechanika - 2 Robert Szajda?

Zobacz opinie na temat firmy Hydromechanika - 2 Robert Szajda tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Hydromechanika - 2 Robert Szajda
2.7/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Groblica 44 lok. B
    82-112 Ostaszewo