Hydromechanika - 2 Robert Szajda

Ostaszewo

Hydromechanika - 2 Robert Szajda

Opinie o Hydromechanika - 2 Robert Szajda

Czy ktoś z Was dysponuje newsami o Hydromechanika - 2 Robert Szajda? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

Student

Witam, Jak wygląda atmosfera i wynagrodzenie w tym zakładzie?

Pop
@Student 01.02.2018 09:12

Atmosfera super wynagrodzenie OK

Student

A jak wygląda sprawa wynagrodzenia? na czas ? Normalnie rozpisane czy na 2 umowy ?

XYZ

Jest super wpadaj z CV !

Zostaw opinię o Hydromechanika - 2 Robert Szajda - Ostaszewo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hydromechanika - 2 Robert Szajda