Vemach

Turkowice

Opinie o Vemach

kjhbv

to prawda @jeko. W mojej firmie (nie tej) nie płaci się za nadogdziny pracownika. I to jest moim zdaniem bardzo bardzo słabe. No ale nie mamy na to wpływu.

b.pracownik

Bardziej niszczy niechęć i nieudolność pracodawcy bo trwa długo tak długo jak firma natomiast pracownika można zastąpić innym mniej niszczącym. Lecz skoro jest nieudolność w zarządzie niszczenie jest dużo większe i dużo szybsze. Na przykładzie jest szpital w Turku. Spróbujcie kupić z tego urządzenia Vemach a dowiecie się jak to działa.

wróżka

buhaha ale wymyśla.Zmiany następują z góry a nie odwrotnie. Kretynizm,żenada i beznadzieja.

zgadzam się z tą opinią w 100%

zgadzam się z tą opinią w 100%

były pracownik

no chyba teraz się poprawiło albo piszą o vemach sami dupowłazy bo zamnie tylko zapieprzaj nawet nadgodziny i po 200 km a grosza nic więcej tylko jeszcze jakieś pretęsje a jakie czyste automaty jak ktoś napisał to często widze w szpitalu syf i więcej oszukuje i niedziała jak działa i to ma być super firma dlamnie było i jest wyzysk i dno

aromat
@były pracownik 21.04.2015 20:21

Nie chodzi o dupowłazów tylko o ludzi bez widoku na przyszłość bo tylko tacy tam jeszcze pracują. A firma i tak dostanie się na dno to tylko kwestia czasu.

kuter

i jak wam poszlo to suzkanie pracy dostaliscie ja w vemachu - super by bylo jakby ktos opisal w ogole rozmowe kwalifikacyjna i w ogole wszystko jak to wygladalo na pewno to komus sie przyda w przyszlosci jak bedziecie moze zwalniali swoje stanowisko albo ktos bedzie chcia aplikowac na inne ;) prosze o odpoweidzi

a te super wpisy to na bank właściciele firmy- ludzie albo przestaniecie kozaczyć i docenicie pracownika albo zamkniecie biznes juz wkrótce bo konkurencja kręci na was bata

były pracownik

dajcie spokój sobie - w tej firmie katusze i beznadzieja wykorzystaja i wywalą a szefowa głupa pali i sie wtrąca jak dla mnie bez szans na sukces...

a

Rotacja pracowników mówi sama za siebie. Idźcie, a sami się przekonacie.

hander

@anonim czyli jednak nie jest tak źle? Robić trzeba jak wszędzie, grunt, żeby wypłacali kasę na czas, resztę da się przeżyć..

b.pracownik

Jak byś miał dać 2 tys złoty i to do ręki to byś chyba się z chytrości spalił.

b.pracownik

Prędzej ucioł byś se łape jak dał dwa tysiaki

znalazła się hrabia która szuka idealnej pracy w której nie trzeba nic robi i za to dostawac 2 tys.

Nie polecam. Stefan każe jeździć po 12 godzin i nie daje za nadgodziny. Pensja to oczywiście najniższa krajowa. Pozdrawiam.

Anonim

Powiedz mi dlaczego firma Vemach to oszuści powinieneś się cieszyć taką pracą jaką masz oraz taką wypłatą za nic ,jak nie umiesz tego zaszanować to jesteś hamem i powinieneś być wywalony z tej firmy.To jest moja opinia . A pieski (usunięte przez administratora) we własnym miejscu w ogrodzeniu przynajmniej one dbają o swoją czystość nie to co ty ,że nawet nie umiesz dobrze wyczyścić automat ,nawet ślimak by potrafił lepiej zrobić od Ciebie ty (usunięte przez administratora)!

Tadek

super firma

witam wszystkich , praca w Vemach to przyjemność pracujesz zarabiasz , nie pracujesz -wylatujesz pozdro dla załogi życzę sukcesów..

żądny forsy

praca w prywatnych firmach daje wiele możliwości - to nie jest PRL pracujesz zarabiasz !!!!!!!!!!!!!!

widoczny

super ludzie , można się dogadać , praca dla najlepszych , fajne zarobki

Tami

A wyjaśnij mi może kolego w jaki sposób Cie oszukali? Fakt, nie jest to najlepsza firma w powiecie ale pewnie też nie najgorsza.

NICK

Nieuczciwa Firma.

Zostaw opinię o Vemach - Turkowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vemach