Turdrog

Turek

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Turdrog

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Turdrog

Niezadowolony z pracy w TURDROGU

Wszystko napisane w powyższych opiniach w 100% prawdziwe. Wypłaty jedne z najgorszych w Turku, nie na czas, w ratach, pomniejszane do granic możliwości - a wymagania kosmiczne. Nie polecam, nie przyjmujcie się tam do pracy - brak perspektyw jakichkolwiek związanych z tą firmą i pracą w niej. Faktem że jest tam beznadziejnie niech jest to że co chwilę poszukują pracowników i ze względu na swoją "renomę i wyrobione imię" już nie znajdują - po prostu brak głupich by robić u Kucharskich.

Były pracownik

Omijać szerokim łukiem tą firmę.Wypłaty 10 danego miesiąca przez kilkanaście miesięcy moje pracy w tym "obozie prac" nie było nigdy. Mało tego że płacił zazwczyaj grubo po 10 to jeszcze UWAGA - w ratach wypłacał ludziom ich zarobki w wysokości 1500 miesięcznie. Wypłata zaniżana max. Nie ważne ile masz nadgodzi szef i władca i tak wypłaci według swojego uznania - a Ty nie masz nic do powiedzenia. Nie ważne czy pracujesz na budowie, czy na bazie, czy na biurze wszędzie w tej firmie zarobki mizerne. Z takim podejściem do ludzi - ta firma nie pociągnie długo.

kierowca

U Kucharskich nie licz na dobre zarobki gdyż wypracyjesz 280godzin, a zobaczysz 1200 zł. Tak właśnie wygląda praca w TURDRUG. Oni są niewypłacalni. Jako kierowca jeżdzisz starymi autami, które nadają się na złom. Jak woziłem masę asfaltową to z prędkosci 60km/h hamowałem 300m, żeby się zatrzymać.

Zostaw opinię o Turdrog - Turek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Turdrog