Opinie o Brukarstwo Krzysztof Warzych w Malanów

Brukarstwo Krzysztof Warzych
0 0 6 5 1
Adrian Nowy wpis

Czy polecacie korzystanie z usług tej firmy? Jak podejście do klienta i terminowość?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 144 dni.

Jak jest z pakietem medycznym w Brukarstwo Krzysztof Warzych? Można dołączyć rodzinę?

Nel

W I etapie zlecenia projektowego byłam zadowolona. Podpisałam zlecenie projektowe, wpłaciłam 300 zł za wykonanie projektu. Pani projektant przybyła na miejsce inwestycji, dokonując pomiaru. Po kilku tygodniach otrzymałam projekt, na którym widniało zastrzeżenie o braku możliwości wykorzystania go z materiałami innych firm. I tu zaskoczenie. Nikt mnie o tym wcześniej nie poinformował. Chciałam skorzystac tylko z usułgi projektowej. Nawet we wstępnym zleceniu projektowym nie ma żadnej wzmianki na ten temat. Wg mnie to podstęp. Po zapoznaniu się z projektem, przekazałam go pani projektant w celu dokonania kilku istotnych zmian oraz wskazaniu propozycji nowego materiału jako nawierzchni tarasu i schodów wejściowych do domu. Po wielu tygodniach oczekiwania, pisemnych prośbach, telefonach do Pani projektant i bezpośrednio do siedziby firmy udało uzyskać się niewielką część zmian. Materiał na taras i schody jednak nie został wskazany, projekt nie został w 100% skorygowany zgodnie z moją prośbą. Na chwilę obecną pieniądze na projekt wydane – a ja nadal nie posiadam wiedzy o ilości potrzebnych materiałów do wykonania inwestycji. Podsumowaujac – nie polecam wykonywania usług projektowych w tej firmie za niesłowność w dotrzymywaniu terminu oraz za zatajenie informacji o braku możliwośc i wykorzystania projektu z materiałami innych (we wstępnej fazie podpisania zlecenia projektowego).

Tomasz Nowy wpis
@Nel

2016 rok ciężko to odgrzebać:)projektów realizujemy bardzo wiele...i faktycznie zdążają sie opóźnienia(zapewne projekt jest w naszej bazie do dziś)...Zapis o niewykorzystywaniu projektów przy użyciu innych materiałów nadal istnieje bo chcielibyśmy realizować je na materiałach dostępnych w naszej hurtowni:)natomiast bez obaw ,nikt nie egzekwuje tego zapisu drogą sądową;)) (jest to zapis skopiowany/używany przy zleceniach projektowych przez wiodących producentów kostki)ps.dzis stawka projektowa to 700zl kaucji (500zl zwracamy przy zakupie materiałów w naszym punkcie)pozdrawiam

Oni

Widzimy , ze nie tylko my zostaliśmy tak potraktowani . Tak jak wygrzej . Pieniądze „zaliczka” 500 zł wpłacona - niby na projekt . Projekt wykonany po terminie umownym . W związku z zapoznaniem sie z projektem nanieśliśmy kilka poprawek . Projektu nie otrzymaliśmy do dzis - choć zapłaciliśmy. A ogólnie - Wyglada to tak : sprawa załatwiana od stycznia . Chcieliśmy aby wszystko zostało ukończone do połowy czerwca , jednak sie nie udało ( 6 miesięcy ????) . Miała to być sprzedaż ratalna . Brak kontaktu z klientem ( nie zostaliśmy informowani ) na temat postępowania sprawy , powiadomienia o czasie oczekiwania na owy materiał ( kostka i ogrodzenie ) , zakończeniu sprawy . Temat faktury : Faktura nie czytelna jak dla nas . Miało być -10 % , -500 zł ( za owa zaliczkę ) nie zostało to wpisane . A ogólnie długi czas oczekiwania na nią (choć powinnismy wiedzieć przed jaki jest całkowity koszt przed sprzedażą ratalna ) . Dziwne podjscie do klienta a wręcz olewające i ogromna „przemądrzałość” osób tam rządzących . Pan twierdził , ze odliczył 10% i my mieliśmy sobie sami sprawdzic ceny producenta a ceny na owej fakturze?! WTF ???? Temat rat nie ukończony po 5 dniach , ponieważ nigdy nie było Pani , która sie tym zajmuje . Co za tym idzie cytujemy :”zostaw papiery my sie odezwiemy” ( dokumenty dostarczane te co Pani chciała oczywiście - zawsze albo nie te albo coś jeszcze dowieźć ) . Podsumowując : NIE POLECAMY ! Jesteśmy zniesmaczeni podejściem do klienta , niekompetentna obsługa ( Jedna jedyna osobę , która polecamy od Pana Warzycha - Pani Aleksandra - mamy nadzieje , ze jest doceniana choć za to) , mnóstwo telefonów , nerwów . My nie polecamy !

Tomasz Nowy wpis
@Oni

Dzień dobry:))tak sie składa ze miałem okazje rozmawiać z panią/mężem kilkakrotnie telefonicznie w temacie państwa „zakupu” kostki :))pamięta się takich klientów:))miałem wątpliwą przyjemność interweniować w tej sprawie ,ponieważ nasza zawsze chętna do pomocy drużyna z biura sprzedaży(w tym wyważona i cierpliwa pani Aleksandra)została wystarczająco mocno zmęczona sfrustrowanymi/rozchwianymi klientami którzy po wielu wycenach/zmianach/telefonach I poswieconego czasu próbowali wymusić na nas dostawę kostki na własnych warunkach:))nadmieniam ze cała akcja toczyła sie telefonicznie i mailowo bo państwo załatwiali sprawę na odległość z Norwegii.Kiedy zbliżała się dostawa wybranego/wycenionego materiału (proformy/zamówienia/skany/maile/opisy i za rączke do celu)pojawił się problem z rozliczeniem bo inwestorzy nie wzięli pod uwagę faktu ze ostatecznie należy zapłacić za zamówiony towar:)kiedy odmówiliśmy dostawy bez zabezpieczenia finansów okazało się ze przelew z Norwegii jest niemożliwy??i zaczął sie taniec ratalny????wysyłany przez państwa człowiek/przedstawiciel/przyjaciel który próbował sfinalizować zakup ratalny (3-4podejscia)w naszej firmie ,niestety nie spełniał wymagań banku santander:)zapewne spowodowane było to faktem iż dokumenty były bezmyślnie kombinowane(mam je do dziś)dochody osoby składającej dokumenty rosły z dnia na dzień)to nie my decydujemy o przydzieleniu kredytu tyko bank santander (nawet pieczątka pracodawcy poświadczająca dochód była tylo kserem) W państwa sprawie interweniował nasz opiekun z banku z prośbą o odpuszczenie tematu rat))i tak skończyła się nasza przygoda....aaaa na koniec państwo po powrocie z Norwegi zajechali do biura i robiąc aferę/powiem wprost!!drząc mordy odzyskali zaliczkę projektowa 500zl i odjechali (ubolewam ze Wtedy mnie nie było)p.s brukarz który miał podjąć prace montażowe również odpuścił temat z tych samych powodów:)reasumując..projekt zrobiony(jeśli byly kolejne poprawki/zmiany do naniesienia trzeba było kulturalnie doczekac końca)materiał przywieziony ,gotowy na placu do wysyłki /brukarz umówiony gotowy do wspólpracy/natomiast nasza dalsza wspólpraca i ryzyko z tym związane nie miało sensu:)to była dobra decyzja...nie pozdrawiam Tomasz Warzych

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Zostaw opinię o Brukarstwo Krzysztof Warzych - Malanów

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie