Niestety wszystkie opinie tu zawarte to prawda. Też pracowałam w ZWPS w administracji. Pani Kierownik Administracji to zwykły donosiciel, zrobi wszystko aby uchronić swoje stanowisko, kosztem swoich podwładnych pracowników. Zresztą Pani Dyrektor tak samo - jednym słowem towarzystwo wzajemnej adoracji, jeśli ktoś wie więcej (jest mądrzejszy) niż Panie, to od razu jest skazany na poniżenie różnymi metodami. Szkoda czasu na pracę w ZWPS, nikt o zdrowych zmysłach nie wytrzyma dłużej niż miesiąc. Zresztą wystarczy spojrzeć na stronę internetową i wieczną rotację pracowników w Dziale Administracji, to chyba powinno dać do myślenia dyrekcji, że coś jest nie tak jednak z Kierownictwem