ZWPS Katowice

Katowice

Opinie o ZWPS Katowice

IG

Miałam tą przyjemność kilka lat temu pracować w administracji ale jak czytam opinię to stary układ ma się dobrze.

Pani kierownik w szpitalu.Wreszcie ludzkie warunki do pracy

G
@Ono 11.11.2017 00:01
Pani kierownik w szpitalu.Wreszcie ludzkie warunki do pracy

Wielu to zauważyło

Ono

Ta kobieta dla kasy to kazdego utopi

ppPani kierownik prowadzi wojne ze wszystkimi ale dobrze na tym nie wyjdzie

El 2
@Ono 17.10.2017 08:11
ppPani kierownik prowadzi wojne ze wszystkimi ale dobrze na tym nie wyjdzie

Już została jej tylko Pani Dyrektor bo reszta pracowników woli ją omijać szerokim łukiem

Kat

Pani kierownik to taki karierowicz ale czyims kosztem.Utracila zaufanie szefa i musiała odejsc z ZWPS ale po roku nieobecnosci cudownie odzyskała zaufanie.Sprawa bardzo dziwna

Ono

Dziwi mnie tylko postawa zwiazkow zawodowych i urzedu nadzorujacego praceę dyrekcji.Czy nikt nie widzi co wyprawia pani Kierownik administracji ktora juz raz zostala zdegradowana ze stanowiska.

Ona

Niestety wszystkie opinie tu zawarte to prawda. Też pracowałam w ZWPS w administracji. Pani Kierownik Administracji to zwykły donosiciel, zrobi wszystko aby uchronić swoje stanowisko, kosztem swoich podwładnych pracowników. Zresztą Pani Dyrektor tak samo - jednym słowem towarzystwo wzajemnej adoracji, jeśli ktoś wie więcej (jest mądrzejszy) niż Panie, to od razu jest skazany na poniżenie różnymi metodami. Szkoda czasu na pracę w ZWPS, nikt o zdrowych zmysłach nie wytrzyma dłużej niż miesiąc. Zresztą wystarczy spojrzeć na stronę internetową i wieczną rotację pracowników w Dziale Administracji, to chyba powinno dać do myślenia dyrekcji, że coś jest nie tak jednak z Kierownictwem

dolores

Praca w administracji w tym miejscu była najgorszym okresem w moim życiu. Nie można sobie wyobrazić tak odrażającego podejścia i atmosfery. Tak naprawdę to brak mi słów aby to opisać. Zasada jest jedna im większa niekompetencja tym wyższe stanowisko. Przed podpisaniem umowy wszystko wydawało się nawet ok. Już po pierwszym dniu zauważyłam stosunek przełożonych, swoją drogą towarzystwo wzajemnej adoracji, wyzwiska wrzaski i epitety to tylko wierzchołek góry lodowej. Pretensje Pani Kierownik do pracowników wynikające z niewiedzy oraz braku kompetencji. Wszystko ma być tak aby wyglądało dobrze nie wolno zwracać uwagi na rażące błędy dyrekcji nie wolno się nawet odzywać, nie wolno rozmawiać. Dyrektor jest bogiem a przynajmniej tak uważa pani kierownik ponieważ jak tylko zadzwoni to biegnie tak szybko że ma sobie nogi połamać. A prawda jest taka że dyrektor jest już stary i nie robi absolutnie nic, nic też nie rozumie i w nic się nie angażuje ale chętnie się czepia, pewnie dlatego że to wszystko co jest w stanie jeszcze zrobić. Pracownicy którzy pracują tam od lat to ludzie przed emeryturą zastraszeni oraz nie świadomi sytuacji reszta pracowników to stała rotacja. Praca na stanowiskach medycznych nie wygląda tak źle.

ona

PRZESTRZEGAM ! nie marnujcie czasu na rynku jest sporo pracy, lepiej poczekać tydzień niż zmarnować tu czas ja zrezygnowałam po miesiącu. NIE WARTO

GI

Takie zwykłe małe szambo ! Lepiej pracować na śmietnisku przynajmniej człowieka bardziej szanują ! Ja również zrezygnowałem po miesiącu. Dyrektor myśli że jest nadczłowiekiem a jest zwykłym prostakiem w dodatku już dawno powinni go zwolnić za nieróbstwo i układy. O tym jak traktuje się tam pracowników możecie poczytać w internecie i innych opiniach. To wszystko prawda. Jak mogę wam doradzić, nie cieszcie się że dzwonią i was zapraszają, nikt inny nie chce tam pracować. Zmarnujecie czas. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Eryka

Dyrekcja ma się za nadludzi, innych traktują jak psy ! Brak szacunku ciągłe obwinianie za czyjeś błędy ogromny stres i kiepska płaca Zwolniłam się po miesiącu bo nie dawałam rady psychicznie !

osadzony

NIE NIE NIE ! ODRADZAM ! Chyba że ktoś szuka pracy w stresie za niską pensję i w warunkach uwłaczających normalnemu człowiekowi ! Zasady pracy jak w wiezieniu lub obozie pracy ! Rotacja pracowników jest ogromna, max czas pracy to 2 - 3 miesiące. Niekompetencja dyrekcji bije na głowę !!! Aż żal że utrzymywani są za nasze pieniądze !

Zostaw opinię o ZWPS Katowice - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZWPS Katowice