Flying Fish Stasz i Kiełkowski S.J.

Kraków

Opinie o Flying Fish Stasz i Kiełkowski S.J.

dcfv
użytkownik zarejestrowany

@witek no ale co masz tutaj na myśli konkretnie ?

kiedyś tam pracowałam

Fatalny pracodawca! odradzam. Pracowałam tam kilka miesięcy dawno temu. Współpracownicy byli fajni, ale szefostwo do bani. O wypłatę zaległych pensji po zakończeniu współpracy (o której zadecydowałam sama) musiałam walczyć...chyba dopiero groźby założenia sprawy w sądzie poskutkowały. Zaległe wypłaty były przelewane ratami. Brak szacunku do pracownika. Nerwy, stres, nadgodziny - niepłatne. Omijać tego pracodawce szerokim łukiem!

Były

Sprawy w sądach i nie tylko... klienci pouciekali aż się kurzyło, pracowników już dawno nie ma nie został NIKT, oprócz rodziny, kto pracował choć 2 lata temu

agnieszka

Szukają, czy nie - omijaj szerokim łukiem. Nie płacą pensji. andrzej(szef) jest w stanie z uśmiechem negocjować warunki, a potem opóźnia zwleka z wypłatą pieniędzy, przestaje odbierać telefony. Jeśli masz odrobinę szacunku do siebie, i nie chcesz się prosić o przelanie Ci TWOICH pieniedzy za przepracowany miesiąc, to daruj sobie tego typu cwaniaków.

romin

Nie polecam! Brak wypłaty w terminie jest dla właściciela czymś naturalnym. Nawet nie próbował wytłumaczyć że zapłaci później. Zarządzanie przez duży chaos. Szczerze odradzam.

Daniel

Jeśli zastanawiasz się czy opinie są prawdziwe, zastanów się czy naprawdę miałbyś czas i ochotę oczerniać kogoś bezpodstawnie? Opinie nie biorą się z powietrza. Powiedziała mi to koleżanka, kiedy chciałem zatrudnić się w firmie. Ale niestety nie posłuchałem. Dzięki temu mogę z całą odpowiedzialnością stwierdzić, że komentarze o braku wynagrodzenia w terminie i lekceważeniu pracowników są w 100% prawdziwe. Firma w ruinie. Nikomu nie polecam. Dużo stresu, obwiniania za błędy przeszłości i jeszcze oczekiwanie, że będziesz pracować za darmo. Dwa miesiące bez pensji? Norma. Odpowiedź standardowa: "co zrobię jak nie mam". Jak nie masz, nie zatrudniaj, bo nikt za darmo pracować nie będzie. Ciężka atmosfera pracy, stres i brak wynagrodzenia. Gdyby przyszło zastanawiać Ci się, czy zatrudnić się w tej firmie krzaku - bardzo odradzam. Gdybyś się jednak zatrudnił podziel się później swoją opinią, żeby przestrzec innych. I zachęcam osoby, z którymi dane było mi współpracować w tej firmie, żeby podzieliły się swoją opinią. Większość spraw kończy się w sądzie. Zresztą odpowiedź "dyrektora" z 2015-04-22 godzina 18:05:23(a po sposobie wypowiedzi można stwierdzić, że to wypowiedź właściciela) jest namiastką kultury organizacji Flying Fish. Spożytkuj swój czas na coś innego i nie daj się omamić chwilowym kryzysem w firmie.

justyna

Co Ci z atmosfery, jak pieniędzy nie zobaczysz?

użytkownik zarejestrowany

Daniel

Podpowiem. Nie wchodź w to. Firma w ruinie.

Marcin

Dobrze, że 1 dzień i uciekłeś-nie musisz czekać na pieniądze, których byś nie dostał

koko
@Marcin 03.08.2015, 23:57

Kiedyś byłem w tej firmie na rozmowie i na stażu wytrzymałem tylko jeden dzień,bo nie było warto. Jeśli to czyta Pani, która przyjmowała mnie na staż, to cytuję bo mówiła, że to każdej firmy jakiej pójdę będę musiał odrobić pańszczyznę. Skończyłem studia i nie miałem rewelacyjnego doświadczenia i żadna firma pańszczyzny nie kazała mi odrabiać, wiec droga Pani, proszę się zastanowić co się mówi. Co do samego stażu, to choć byłem jeden dzień to totalne puszczenie stażysty samopas, kiepska atmosfera i wynoszenie pracy do domu. Na szczęście nie podpisałem żadnej umowy tylko klauzulę o poufności, więc traktując pracodawcę, tak samo jak traktuje ludzi napisałem maila, że na stażu się już nie pojawię, nie otrzymałem nawet odpowiedzi zwrotnej.

ania
@dyrektor 22.04.2015, 18:05
A czego spodziewałeś że ktoś jeszcze będzie za tobą maile błagalne pisał stażysto niezastąpiony. Byłeś jeden dzień zupełnie się...

Możesz poszukać około setki ludzi, którzy się przewinęli przez tą firmę - aktualnie jest tam ze 4 osoby, które też szukają pracy - uciekłeś dobrze - jeszcze nie uciekaj

koko
@ania 04.08.2015, 00:03

Sorry Marcin, nie na tą osobą odpowiedziałem :) Wklejam ponownie odp na nick dyrektor Na szczęście są jeszcze ludzie z olejem w głowie, którzy po jednym dniu są w stanie stwierdzić co firmą sobą prezentują. Proszę się lepiej skupić na opiniach dotyczących braku wynagrodzenia,

exinżynier

W firmie brałem udział w kilku ciekawych projektach. Praca - od razu umowa o pracę (bez jak to zazwyczaj bywa 12 miesięcznego okresu próbnego na umowę zlecenie). Dobrze wyposażone laboratorium - urządzenia pomiarowe i drobne warsztatowe, drukarki 3d, itp. Można sporo się nauczyć.

Baron

przepracowałem w firmie długi okres - zarobki mierne - wypłacane w ratach a nawet z kilkumiesięcznym opóźnieniem, obiecanki cacanki tak można określić osoby które się zwalniały były zachęcane wyższymi zarobkami - których nigdy nie zobaczył na oczy a co dopiera na koncie. Firma w ogóle nierzetelna w kontekście podejścia do pracownika. Zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie

Baron - odpowiedź
@Baron 09.07.2014, 14:23

Proszę, napisz na jakim stanowisku pracowałeś w tej firmie? Czy był to etat czy umowa o dzieło?

robol

zdecydowanie odradzam

ex-fishworker

Jeśli jest się studentem i nie ma parcia na kasę to można chwile posiedzieć w tej firmie i nabić sobie podpunktów do CV. Można porysować w Inventorze, pobawić się sterownikami PLC, panelami HMI i liznąć trochę elektroniki. Jednak firma nie ma stabilności finansowej, przez co są spore opóźnienia w wypłatach. Dla kogoś kto szuka poważnej pracy - nie polecam.

fish

Zdecydowanie odradzam, wynagrodzenia regularnie wypłacane...z opóźnieniem (nawet kilkumiesięcznym), i jeszcze w ratach, żeby pracownik nie zdążył wszystkiego wydać. Dla zarządu problem nie istnieje, ich nie dotyka...

Lechu

Ogólnie nie polecam. Brak szacunku dla pracownika, wypłacanie pensji z kilkutygodniowym opóźnieniem na porządku dziennym.

Zostaw opinię o Flying Fish Stasz i Kiełkowski S.J. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Flying Fish Stasz i Kiełkowski S.J.