Opinie o Texom Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Texom Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Texom Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Texom Sp. z o.o. w Kraków

kandydat

Rekruterzy nie zwracają uwagi na pytania z kwestionariuszy na platformach z ofertami pracy -przychodzisz na rozmowę rekrutacyjną tylko po to żeby usłyszeć "My tyle nie płacimy inżynierom". Marnują czas potencjalnego pracownika jak i swój.

Premie są za zakończenie kontraktu, podobno wysokie ale przez dużą rotację w firmie dostaje je niewiele osób bo niewiele pracowników doczeka otrzymania powyższej. Co do stawek, są one dość sztywne gdyż firma staje się korporacją jak Budimex. Z góry ustalone i dość niskie jak na budowlankę. Pracując w texomie trzeba się wyrzec rodziny i życia prywatnego, gdyż kontrakty są niedoszacowane pod względem kadry nadzorującej i jest ich po prostu za mało jak na tyle papierologii i rzeczy formalnych. Niczym dziwnym jest tu wymóg pracy w weekend, po nocach w domu wykonując jakieś bzdurne polecenia KP.

Julita Nowy wpis

Witam. z czego wynika taka rozbieżność pomiędzy warunkami zatrudnienia dla inżynierów budowy a samych kierowników? Mam na myśli chociażby to wspomniane niedawno auto służbowe. Kierownik ma je w opisie oferty, czemu inżynier nie?

Mateusz Nowy wpis

Inżynier budowy na jakie może liczyć wynagrodzenie? Samochód służbowy? benefity w przypadku delegacji?

Xxxx Nowy wpis
@Mateusz

O samochodzie nie ma mowy na stanowisku inżyniera budowy. Wynagrodzenie w granicach 3500-4000 netto. Budowy oddalone czasami o 100 km albo i wiecej od miejsca zamieszkania

Dzień dobry, jakich zarobków może się spodziewać specjalista ds. nieruchomości? Jest jeszcze dostępna oferta, na którą można się zgłosić, chce sprawdzić czy rzeczywiście warto. czy występuje prowizja? W treści wskazano jedynie, że występuje atrakcyjny system wynagrodzenia

A co się dzieje w dziale marketingu? Teraz pokazała mi się oferta dla specjalisty od niego. Wypisane obowiązki są zrozumiale, warunki raczej także spełniam. W jaki sposób wiec prowadzona jest rozmowa? Czy warto się zgłosić? Jakie zarobki proponują?

Rozmowę kwalifikacyjną w Texom Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Inżynier budowy – branża sanitarna?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
kandydat

Lila
@kandydat

Hej, a wiadomo ile płaca inżynierom? Jaką maja dla nich pensję? I jeszcze dopytam przy okazji, taki inżynier to pracuje tu na UoP czy na kontrakcie b2b?

@Lila

Inżynier bez doświadczenia 4k netto UoP. Inżynier z doświadczeniem max to 5.7k netto UoP.

Dzięki za konkretne info :) Wchodzą do tego jakieś premie czy inne dodatki? Da się po okresie próbnym wynegocjować wyższą stawkę, czy średnio? Szukają właśnie Inżyniera, w ofercie piszą o możliwość rozwoju zawodowego. To takie typowe słowa jak w każdej ofercie, czy faktycznie jest tu ten rozwój zawodowy?:) Jak w ogóle atmosfera w firmie? Dawno już tu nie pracujesz?

Obecny pracownik

Jeśli chodzi o Oddział w Lublinie, to trochę się zmieniło, i zmienia dalej, firma się rozwija. Jak w każdej szanującej się firmie są możliwości rozwoju i kariery, ale to różni ludzie różnie przyjmują. Dla wyjaśnienia: - można tu (Texom) odbyć tzw. praktykę zawodową wymaganą jako staż przy ubieganiu się o uprawnienia budowlane do kierowania robotami, po uzyskaniu uprawnień możliwe są awanse - rozwój zawodowy to też rozwój w obrębie zajmowanego stanowiska, inżynier budowy inżynierowi budowy nie jest równy, jak i kierownik kierownikowi, każdy ma jakieś swoje predyspozycje, a jeśli chodzi o inżynierów, to też jest wiele możliwości, wszystko zależy od umiejętności, doświadczenia, postawy - zaangażowania inżyniera :-)

To zapytanie o imprezy zaciekawiło. :) ale jak patrzyliśmy z partnerem wcześniej w oferty to były uwzględnione spotkania integracyjne. Możecie natomiast napisać tez parę słów o tym samochodzie służbowym z opisu? Jakie i na jakich zasadach się je użytkuje?

Auto dostają kierownicy robót, budowy oraz projektów. Inżynierowie muszą dojechać swoim autem na budowę, która czasami jest oddalona nawet o 50 km od biura. Czasami płacą kilometrówki za te auta, ale ostatnio przestali bo cienko z kasą. Co do użytkowania auta - 250 zł pobierają za użytkowanie auta do celów prywatnych, aby sobie jedynie zatankować i można jeździć gdzie się chce.

Mnie na sekretariat nic się nie wyświetlało, ciekawe czemu? gdzie jeszcze inne biurowe oferty mogą być wystawiane? tutaj w zakładce widać same dla inżynierów oraz kierowników budowy. Z czego wynikają te nabory? czy to rozwój?

Lublin

Lublin

Widziałam ogłoszenie do sekretariatu w Lublinie, czy ktoś wie jakie są widełki wynagrodzenia? I czy służbowe auto możliwe do użytku prywatnego?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Texom Sp. z o.o.?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Texom Sp. z o.o.?

xcv

Telefon i laptop to standard, jeśli jesteś kierownikiem to również auto :)

Maryśka
@xcv

Tylko kiero ma prawo do wozu? A jakie są zasady odnośnie użytkowania, prywatnie tez można? I tak ogólnie to jeśli chodzi o stanowiska kierownicze to jakie są perspektywy na awans? Chyba ze tylko nabory z zewnątrz wchodzą w grę?

Bożena

Witam serdecznie, w tym ogłoszeniu do roli Kierownika Budowy jest napisane przez nich, że szukają na pełen etat na umowę o pracę. Można wiedzieć, na jaki okres są umowy u nich? Dziękuję.

X
@Bożena

Pierwsza na 3miesiace, kolejna 1-2lata i następna na czas nieokreślony. Tak jest zazwyczaj, da się wynegocjować lepsze warunki.

Zostaw merytoryczną opinię o Texom Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Texom Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Texom Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Texom Sp. z o.o.
  • Al. Pokoju 1