Opinie o KDJ PARTNER w Siemianowice Śląskie

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie KDJ PARTNER. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie KDJ PARTNER na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KDJ PARTNER w Siemianowice Śląskie

alaiak Nowy wpis

no pewnie, że tak! zawsze licza się umiejętności i to nic dziwnego, ale też że u nich trzeba mieć min. 2 lata doswiadczenia na podobnym stanowisku. Na pewno można u nich teraz jeszcze wysłać CV po prostu do bazy.

Miły Nowy wpis

Jeszcze byś powiedział kolego gdzie taką informację usłyszałeś o poszukiwanych spawaczach bo sam bym się zgłosił. Jestem teraz po certyfikowanym kursie na spawanie i myślę, że z papierkiem można zdecydowanie więcej ugrać na polskim i zagranicznym rynku, o ile ktoś myśli o wyjeździe. Jakie warunki w ogóle oferują?

basia iskra Nowy wpis

ja również słyszałam że w firmie KDJ PARTNER poszukują spawaczy a jakoś ogłoszeń w interneciue znaleźć nie mogę. ma ktoś jakieś info albo namiary w tej sprawie? byłabym bardzo wdzięczna. i przede wszystkim czy we tej firmie przyjmują na spawaczy kobiety czy będzie z tym jakikolwiek problem? wiecie jak jest

marian51-58 Nowy wpis

pracowaalem w toruniu bardzo ciezko i 2 miesiace czekam na wyplate i co wy nato facet klamie w zywe oczy nawet telefonow nie odbiera (usunięte przez administratora) takich pracodawcow powinno sie (usunięte przez moderatora)

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie KDJ PARTNER? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
hhhh

witam wszystkich.. wiec Podziele się również moją opinią na temat Pana (usunięte przez moderatora).... oraz Pracy w Toruniu.... Wymagania mają nie wiadomo jakie trzeba robić próbki itp. a jak przychodzi do zatrudnienia to robisz jako monter przy młotku nie polecam pracy w Toruniu o spawaniu można zapomnieć maja tam pracownika za śmiecia! Natomiast Pan (usunięte przez moderatora)za to co postępuje z ludzmi za jego obiecanki powinien (usunięte przez moderatora)bo na tyle zasługuje! Krętacz pierwszej Klasy... Panowie UWAZAJCIE NA NIEGO (usunięte przez moderatora) TE JEGO 18ZŁ I TĄ UMOWE KTÓRĄ PISZE NA KOLANIE! Jeszcze raz uwaga na KDJ firme

andrzej70witkowski@wp.pl

jestem jego pracownikiem,Andrzej Witkowski,nie oszukał mnie do tej pory,płacił i na razie płaci,dla mnie jest OK

pracowalem u tego pana nie dosyc ze nie wyplacil mi kasy to jeszcze mnie zastrasza bedzie sprawa w sadzie o zaplate szukam ludzi ktorzy potwierdza ze inaczej placi niz to wynika z umowy ,jezeli jeszcze kogos oszukal to mozemy wspolnie nauczyc go rozumu-wniesc pozew zbiorowy

kris27

też pracowałem u tego (usunięte przez moderatora) 3 miesiące 3lata temu uważać prosze na niego bajerant do potęgi a z wypłaceniem pieniędzy bardzo ciężko jest mi winien za cały miesiąc pracy w bełchatowie do dziś nie otrzymałem pieniędzy i pogrążyłem się w długi co jeszcze prostuje do tej pory

Darek D

Ja pracowałem w Oplu 2 razy dla (usunięte przez moderatora) i nie mogę powiedzieć złego słowa. Wypłacał na czas i wcale nie mało. Jeśli się jest fachowcem a nie obibokiem czy innym swędzi-robótką, to każdy pracodawca będzie cię szanował. Ogólnie uważam że firma KDJ Partner jest godna polecenia.

michcio

Ja w KDJ pracowałem 1/2 roku pierw tychy potem Turcja . Płacił jak placił a na ostatni miesiąc chciał mnie oszukać na jakieś 5000 , ale mu nie wyszło kituje bo żone ma w skarbówce , umawianie się z (usunięte przez moderatora) nie ma sensu , on ma tysiąc wymówek obiecuje , nagada się a i tak nigdy nie dal nikomu zarobić . Nie polecam gość jest oszustem i tyle

xxx

(usunięte przez moderatora)Miałam u niego pracowac w biurze ..wyszła wielka lipa...a obiecywał złote góry!Uważajcie następne asystentki ....

A pan (usunięte przez moderatora) pobieral kase za odziez robocza potracal za badania, w Tychach moze i placil ale gdzie inndziej to bylo roznie. (usunięte przez moderatora)matacz fakt mistrz kitu.Za co ma pozwac do sadu? Za prawde o sobie???

spawacz

Pracuję u niego 2 lata. Jak cię wstawi w firmę to zapomina o tobie. Na początku mówi ci o stawce. I na to się zgadzasz. I pracujesz. Po paru miesiącach podpisujesz inną umowę niby dla ciebie korzystniejszą, ale nagle... pobiera ci zdrowotne które to wynika z umowy ze ty odprowadzasz. ale jak chcesz się ze skarbówką rozliczyć to nie masz nic udokumentowane. I jesteś w plecy o ok. 1600 złociszy na rok. To że płaci w terminie to myśmy sami wywalczyli. bo inaczej kasę dostawalibyście jak by mu się chciało.

kewin - 2009-08-26 21:58:05 Jestem byłym pracownikiem tego psełdo-przedsiębiorcy firmy Ja jestem inspektorem BHP i mogę Ci powiedzieć, że firma nawet jak zatrudnia na umowy cywilno-prawne (czyli zlecenie, o dzieło) o nie może rządać od swojego pracownika pieniędzy za ubranie robocze. To leży w jego interesie i za odzież nie może pobierać opłat Art. 237.7 § 1. Pozdrawiam

PRACUŚ

Firma jest OK. Co do płacy to wypłaca solennie, nawet parę dni wcześniej. Czytałem opinie na jego temat - to kpina. Muszą albo pisze to tylko ten który dał (usunięte przez moderatora). tz. alkohol, narkotyki itp. POLAK POLAKOWI WROGIEM

pracuś

Proszę o poważne opinie na temat tego pracodawcy i firmy... Jestem zainteresowany współpraca z tym Panem... pomóżcie!!!

W.W.

pracowałem w KDJ PARTNER w TYCHACH wypłacił całą kase. Żadnych problemów . Słyszałem że tylko ci pseudo pracownicy ,pląty budowlane,śćiemniacze, sam ich poznałem. mogą mieć jakieś ale. Ja sam złamanego grosza im bym nie wypłacił. Pozdro młoty.

szpawacz na piatke

No to niech wszystkich podaje do sadu, jak nie ma co robic, nikt tu nie kłamie, moze tobie sie udało i dostałes zapłate, a moze podlizywales sie , albo sam wlasciciel pisze o sobie takie glupie brednie, wszak musi sie jakos tlumaczyc. He

bleeeeeeeeeeeee

[ usuniete przez admina], nie szukajcie tam pracy bo i tak nie znajdziecie. Firma kogucik, zero na koncie i kłamstwa w żywe oczy!

aninim

Ja pracowałem w KDJ PARTNER i nie miałem problemów jak wy tu piszacy. Było nas w brygadzie 15 i wsyscy dostalismy zapłatę na czas.Myslę, że to jest jakaś zykła zemsta. Za takie opisy i oskarżenia powinien was podać do sadu.

Zostaw merytoryczną opinię o KDJ PARTNER - Siemianowice Śląskie

KDJ PARTNER
2.3/5 Na podstawie 46 ocen.
  • WRÓBLEWSKIEGO 67 lok. 20
    41-106 Siemianowice Śląskie