Firma Remontowo-Budowlana Flota Energy S.C.

Płock

Opinie o Firma Remontowo-Budowlana Flota Energy S.C.

Weronika
użytkownik zarejestrowany

Mieliście jakieś doświadczenia z Firma Remontowo-Budowlana Flota Energy S.C.? Jak wygląda praca?

naczos
użytkownik zarejestrowany

Czasem na portalach o pracy znajdziesz ofertę, ale lepiej osobiście przyjść, pieniądze na czas są i można brać zaliczki nawet

Jacek

Floty już nie ma, a ten adres to do mundo enterprise. Robię w mundo od roku i ani dnia spóźnienia z kasą.

saper

Witam wszystkich oszukanych przez w/w firmy a najbardziej przez mundo enterprise, czy ktoś z was wystąpił do prokuratury z zawiadomieniem o przekrętach i oszustwach p.sławińskiego dot umów, płac, pobranych rzeczy, kwater? ja mam to zamiar zrobić i szukam osób tak samo poszkodowanych i oszukanych jak ja. proszę piszcie

Karnister
@saper 29.01.2016, 00:08

Hej Saper ..Ale my wiemy ze ta firma to była Flota i omijamy szerokim łukiem Trzeba czytać co ludzie piszą a nie pożnie płakać ..A życie jest takie ze człowiek się czy na błędach ..szkoda że na swoich .

saper

Oszukany

koledzy monterzy i spawacze flota nadal płynie, obecnie nazywa sie primo msi i działa na śląsku uwarzajcie na nich. pochowali wpisy z krs i pozatrudniali jakies młode osoby bo przecież jakby któryś z nas ich dorwał to morde by obił.

Ośmiorniczka

Ludzie z byłej Floty z Panem prezesem K....nie niech nie myślą ze ludzie nie wiedza o ich firmach córkach ..Zła przeszłość ciągnie się jak

Spawacz 141

Drodzy spawacze i monterzy uważajcie na Mundo Enterprise= Flota Energy (oszukała ludzi na grube tysiące !!!!). TERAZ WERBUJĄ DO OPOLA !!!!!!!!!.W każdym szacującym się państwie do kon- raktow ,którym inwestorem jest państwo taka firma nie przeszłaby przez bramę ! Prosze was ostrzegajcie kolegów po fachu !

Pytanko

A ta cała firma o hiszpansko -angileskiej nazwie "Mundo-enterprise.eu " mająca siedzibe za Galeria ''Mosty'' -to nie jakis klon byłej firmy Flota .

spawacz

nie zmieniła profilu działania tylko sposoby przekrętu .NO NIE SPAWACZE Z Arabii SAUDYJSKIEJ ?

byly

na kanciarstwo tez maja certyfikat ?

W temacie

No tak, po firmie praktycznie śladu nie ma ale nadal są w Płocku lub się tworza firmy którę sa w jakiś sposób powiozanę z było firmą FLOTA . Czyli ludzie i metody działania takie same Zawsze na taką mozna trafić .

Windykacja

Odzyskamy dług od tej firmy,rozliczenie na podstawie samej prowizji , telefon(usunięte przez administratora)

Płockie Echo

Drodzy koledzy spawacza i monterzy .Jestem z Płocka i czesto jeżdze po kontraktach zagranicznych ale nigdy nie zatrudnił bym się w Płockie firmie . To jest zbiór cwaniaków i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] którzy podorabiali się na ludzkie krwawicy i duże pieniądze robia z nich bezlitosne maszyny z ustawieniem na wyzysk ..Zmieniaj tylko nazwy i siedzimy a twarze tę same lub podstawiają swoich ludzi tzw.słupy na pseudo prezesów . Więc nie polecam i ostrzegam ..

akslop

Jeśli ktoś wiąże nadzieje na dobre zarobki w tej firmie i uczciwość właścicieli to jest naprawdę naiwniakiem . Na początek zatrudniają ludzi fachowych żeby nauczyli tych bez pojęcia o co chodzi . Ci bez pojęcia mają niskie stawki natomiast ci którzy są trzonem ekipy wysokie . Sytuacja zmienia się szybko . Nauczyciele za burtę reszta tyrać . Działanie na psychologie .Po wyeliminowaniu tych co byli kompetentni prowadzący na ich miejsce to donosiciel i pijak . Mimo że to alkoholik jest niezbędny bo doniesie o wszystkim i do tego zadba o swój stołek czyli upiększy . Jeśli ktoś sam się zwolni lub zostanie zwolniony to długo będzie czekał na pieniądze za ostatnią robotę o ile w ogóle je dostanie . Poza tym dostaniecie premie i nagrody które przy wypłacie wam potrącą

Alex

Jak może być wiarygodna firma która ma kapital zalożcielski 5000 zl ( słownie piec tysięcy )? Flota , APP . Mundo , Semi serwis,Tech export to sa te sameosoby.

Złodzieje!!

kazach

WITAM WSZYSTKICH PAN (usunięte przez administratora)CHCIAŁ ROBIC INTERES W KAZACHSYATANIEoszukał ludzi w kazachstanie za mieszkania nie zaplacił nie wspomne o wynagrodzeniu ostrzegam wszystkich JEDEN WIELKI KANT

oszukany

Witam wszystkich,czy ktoś zna adres tego złodzieja kozłowskiego trzeba by mu zrobić koło [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w postępowaniu cywilnym,bo floty niema ,jest APP i jakiś Euro projekt i urzędowali wszyscy ci degeneracji na przeciwko rafinerii w barakach,bodaj przy bramie 1.

nikt

Z daleka od Płocka

nikt

Płock to kolebka kłamstwa oszustwa i wyzysku , to miejsce gdzie ludzie chcą się dorobić na krzywdzie innych . Proszę zastanówcie się dobrze przed pochopną decyzją

mikro

Bo te wszystkie ich spółki po to właśnie powstają, żeby z naiwnych i biednych ludzi kasę doić. Chyba głupi pójdzie pracować do firmy w której spotka te "sławne nazwiska". Kasy nie zobaczy. O co mam się sądzić jak na umowie najniższa? Teraz Mundo Enterprise. Adres w Warszawie firma w Płocku. Adres dla firmy za 30 zeta można w necie kupić. Bo z Płocka już nikt firm zatrudniać nie chce.

oszukany xxx

U W A G A !!!!! FLOTA to jedna banda oszustów nastawiona na okradanie pracowników NIE WYPŁACAJĄ PIENIĘDZY Otwierają nowe spółki i dalej okradają ludzi.

oszukany2

Witam,ta Flota a teraz APP to wyrafinowani oszuści,pracowałem u nich 2lata temu ikasy nie mam do dziś,kozłowski to stary [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i oszust,oszukał dziesiątki jak nie setki osób,trzeba by się zebrać i jechać po pikietować pod jego chałpe w Płocku na oś.Maszewo,której oczywiście dorobił sie na złodz........

ard

Nazwa firmy : damian ,nr tel (usunięte przez administratora)proponuje prace w kozienicach.On jest z firmy Mundo Enterprise ?

OSZUKANY

Cała FLOTA to zwykli oszuści, wsiadł na nich komornik, pozabierał wszystko co mógł, a oni dalej prowadzą działalność oczywiście z takimi samymi oszustami jak oni, firmy z którymi współpracują to MUNDO ENTERPRISE, EURO PROJEKT, APP więc się strzeżcie.

Obserwator

Od mojego kolegi który się z nimi procesuje o pieniądze za Litwę dowiedziałem się ze oni nawet maja jakieś powiązania z firmo o tez nie dobrej reputacji z okolic Poznania./Podobno jego prawnik to namierzył /ale morze to być nie prawda.Wiem jedno w Płocku są Spaleni .....to jest zamknięte środowisko i tu takie firmy nie maja racji bytu.A były czasy że płaciły. Może i dobrze po trzeba było przytrzeć troszeczkę nos synusiowi Pana K.nie raz się tam zachowywał jak bóg..

solarisiak

"flota" miała dobrą fuchę w "Solarisie" w Środzie Wlkp.chyba się z 50 spawaczy przewinęło i pouciekało, z czego kilkunastu bez wypłaty zostało,i to po kilka tysięcy zł(kumplowi 3 tyś. pół roku wiszą dziady)-ale Solaris już ich pognał. Mało tego wszystkie hotele w okolicy Środy i Wrześni też ich ścigają. Adres Medyczna w Płocku też dawno nieaktualny, gdzieś si [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] chowają, bo wiedzą, że wreszcie z nożem w plecach skończą. Teraz siedzą na ul.Zglenickiego jako APP czy Energoprojekt. Może ich wreszcie sprawiedliwość dosięgnie.

GKW

flota, app, euro projekt. bylem na włocławku. dostałem sztosa, 2 miechy kasy nie ma, z tego co slyszalem to kilku pijaczka po pare groszy wyplacili... żadna mendka juz nie odbiera. jak by ktos ich spodkał w płocku to kopa w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ode mnie.

sosna

✖wg krs flota energi prezesem jest p.wojciechowska ul.Deotymy w W-wie. mimo nakazu sadowniczego komorniczego nie można ściągnąć należności. koledzy ścigajcie kozłowskiego w sadzie z powództwa cywilnego,bo on i jego syn byli właścicielami floty.sprawy są do wygrania.

nieznana
@sosna 24.07.2014, 17:36

Jeśli chodzi o krs i adres warszawa ul. Deotymy - siedzi za tym człowiek, który skupuje upadłe spółki. Nie odbierają żadnej korespondencji - przerabiane co prawda przy innej spółce, która Nam nie zapłaciła, ale wiadomo - spółka widmo albo słup.

lolo

Komornik wisi na wszystkim. To są bankruci

monter35

Przecież każdy wie w Płocku że są skończeni. Zmieniaja tylko nazwy firmy teraz Europrojekt [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie wypłacaja kasy i maja czelnosc nie odbierac telefonu.

spawacz zielak

nie pracowałem u nich ogłaszają się na STOCZNIOWCACH i tak dotarłem do waszych opinii tzn.mówię o firmie APP sp.zoo mówicie że podszywają się pod jakąś firmę flota z Płocka.dobrze że istnieje internet

weder

Złodzieje - i piszę to w pełni świadomie, wyłudzacze, bankruci, układowi cwaniacy. Jeśli ktoś da się nabrać na ich kiełbasę to jego sprawa ale grosza nie zobaczy za ciężką pracę. TO firma krzak jak i flota, z której wyrosła.

spawacz 141

Tero to się zowie APP Sp. z o.o. I oddajto kasiorke !

zdzichu

MasterBlaster
@zdzichu 14.02.2014, 11:45
Hasło reklamowe Floty: "POPŁYNIEMY RAZEM" (usunięte przez administratora)- więc wsiadać "na pokład"...

Zdzichu pewni jestes z jakiejs plockiej agencji reklamowej.

dno

w calym kraju wiedza ze nieplaca ja wiekszosc firm z płocka cwaniaki

Bio

Przecież floty nie ma już.

flociaż

wiszą mi pieniądze za Litwe i dlatego spotkamy się w Sądzie.Chociaż słuchy chodzą iż nie ma już floty utonęła.

kowalski jan

Bajeruj bajeruj jesteś wynajęty nie płacą i tyle zalegają z kasą.

dzon
@kowalski jan 12.01.2014, 05:49
Bajeruj bajeruj jesteś wynajęty nie płacą i tyle zalegają z kasą.

coty [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br />

jan kowalski

Dzień dobry panowie ja pracowałem we flocie kilka razy i nigdy nie zdarzyło mi się abym nie dostał wynagrodzenia. Owszem były lekkie opóźnienia ale pieniążki były zawsze. tylko ja pracowałem tam 2,5roku temu a jak jest teraz ?

juu88

wszystko potwierdzam to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jakich mało wiszą mi kase jeszcze za lipiec isierpień,prezes iwice prezes to [usunięte przez moderatora] ,uwaga na flotę...

jaro

a teraz daja ogloszenia pod firma APP sp z oo haha i tak sobie skacza a nazwiska pozostaja te same............

flociaż

Panowie nie ważne co mówią nie ważne jak was bajerują nie dajcie się wciągnąć we współprace z nimi bo NIE PŁACĄ ,a nawet telefonów nie odbierają.

stefanek

Przeciez floty juz nie ma ... szkoda czasu nich

uwaga flota ogłasza się na stoczniwcach są nie wypłacalni

TO TERAZ WIEM DLACZEGO PIP W PŁOCKU MA WSZYSTKIE SKARGI W ODBYCIE TEN PŁOCK TO SAMI KRĘTACZE JEDNA KLIKA

tubylec

podobno do firmy dołączył kolejny "menago" to znaczy tek którego posadzili razem z vice prezesem Orlenu niejakim Serafinem. To już wałki będą szły na całego. Teraz podobno będą robili "biznes" z Kazachstanem" Forsę za robotę też pewnie trzeba będzie szukać w Kazachstanie. Trzymajcie się od nich z daleka.

zatopić flota

panowie szukają dalej naiwnych pod europrojekt nie dajcie się nabra to te same złamasy z floty a jak straszą karkami to na policje

kristofer

Cześć koledzy Flota zmieniła portale ogłoszeniowe i nazwę nawet numery pozmieniali. Przedstawił się ich synalek jako EROPROJEKT także uważajcie Pozdrawiam

Zostaw opinię o Firma Remontowo-Budowlana Flota Energy S.C. - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Remontowo-Budowlana Flota Energy S.C.