Stalrem

Płock

Opinie o Stalrem

Lidia

@Jeden z naszczęście byłych montarzystów i taki zapis był w umowie, na którego podstawie firma ma prawo robić takie rzeczy?

Jeden z naszczęście byłych montarzystów

Lidio, jak się montażysta pomylił, źle coś zmierzył, coś uszkodził to właściciel firmy potrącał mu z pensji. On zarabiał zawsze - zero ryzyka. Sprzedawca na biurze się pomylił - jego problem. Montażyście odskoczyło wiertło - jego wina... Darkowi kasa się zgadzała.

Lidia

@monter o jakim ucinaniu kasy mówisz? Czy możesz opisać dokładniej sytuacje, do której się właśnie odnosisz? Dzięki temu wszyscy forumowicze poznają pełny obraz sytuacji.

monter

Darek pseudo krzywy palec nadaj się do pchania karuzeli a nie zarządzania firmą. Ucinanie kasy norma. Darek idź lepiej na tą taksówkę tak jak kiedyś jeździłeś bo jeszcze w pysk dostaniesz od tych ludzi co się zwolnili którym popsułeś tyle zdrowia...

grzesiek

No to w sumie fajnie, że firma się rozwija i tworzy nowe stanowiska. W zasadzie to bardzo dobry znak moim zdaniem. Czy ktoś już w takim razie wie, jak wyglądają warunki zatrudnienia na tym konkretnym stanowisku?

Baltazar

Od kiedy w Stalremie jest specjalista ds. inwestycji??

Melchior

Szczerze to odradzam pracę w tej firmie...

znajomy przedmówcy

Trzeba przychodzić trzeźwym do pracy, to byś pracował do dziś a "mistrz" Darek nie świeciłby oczami przed klientami za Twoje niby pomyłki.

idz Pan

Znasz mnie
@idz Pan 18.02.2015 23:52
Dziadowska firma, mistrz Darek co chwila zabiera kasę z wypłaty za niby pomyłki. Trzeba pogonić dziadka....

Jeżeli poziom Twoich umiejętności jako montażysta jest taki sam jak poziom Twojej wypowiedzi to nie dziwię się, że już tam nie pracujesz. Z tego co wiem są montażyści, którzy pracują tam długie lata. Czuje, że różnica między Tobą a nimi jest taka, że oni coś potrafią. A pogonić to możesz do łazienki bo widzę, że masz ból du.y (Czyżby tak wybitnej klasy specjalista był bezrobotny?). Darek Cię nie docenił? Myślę, że nie śpi po nocach tęskniąc za Tobą. Wróć do Stalremu - kimkolwiek jesteś bo chowasz się za pseudonimem nie dając żadnych konkretów co do Twojej pracy tam. Czyżbyś ich nie miał? Czy może jesteś kolejnym niedorajdą, który ma pretensje do wszystkich, że nic nie potrafi? P.S. A może ilość promili Ci przeszkadzała w pracy i stąd te pomyłki?

kpina

(usunięte przez administratora) Pracownicy zmieniają się co chwilę, więc nie oczekujcie od nich profesjonalizmu. W sumie co się dziwić jak zarabiają tam mniej niż w marketach.

zulu gula

nie polecam, na rozmowie nie potrafią się określic jakie wynagrodzenie.

pytający

jestem zainteresowany pracą u nich, na jakie stanowisko miałes mieć najniższą krajową? dają umowę o pracę czy dzieło?

Zorientowany

Firma bez rewelacji. Płacą najniższą krajową. Jak ktoś ma jakieś pytania proszę je tu zadawać. W późniejszym czasie przedstawię pełniejszy opis.

Zostaw opinię o Stalrem - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stalrem