Topelectric Robert Piotrowski

Opinie o Topelectric Robert Piotrowski

Nie polecam udaje fachowca i biznesmena a tak naprawdę wszystko za niego robią podwykonawcy nawet myślą a on co potrafi, potrafi nie opłacać hurtowni aż przestają mu dawać materiał i ludzie niezarabianą taki wybitny fachowiec

azk
użytkownik zarejestrowany

no wiecie, to jest tak, jak na stanowisku sprzedawcy, wszędzie raczej są to stawki w okolicach 2000 - 2500 zł miesięcznie i myślę, że to są całkiem ok warunki, patrząc również na to, że pracownicy mają zapewnioną stabilną robotę i w dobrej atmosferze pracę

ja

Powinna być na czas ale nie u Roberta wymaga dużo stawki daje wysokie adekwatne do wymagań lecz nie wypłaca wynagrodzenia do końca więc licząc pracuje się u niego za 12 zł i ludzie odchodzą nie polecam

ja

OOOOOOOOOO zaczęli pisać na robercika końcu gość nie ma kasy pracowałem kiedyś u niego i nie polecam z kasą jest problem ponoć teraz bazuje na podwykonawcach

marcin

TO PRAWDA CO WYŻEJ PRACOWAŁEM W TEJ FIRMIE WYPŁATA NIGDY NIE NA CZAS I NIE PEŁNA TYLKO NA RATY NIERAZ PO KILKA MIESIĘCY

andzrej

słaba wypłacalność duży przerób pracowników

Zostaw opinię o Topelectric Robert Piotrowski - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Topelectric Robert Piotrowski