druMedia

Opinie o druMedia

kwinka

może firma godnamn polecenia alem w internecie z jakiegoś powodu ciężkom o nich cokolwiek znal;eźć tutaj tez panuje jakaś sroga cisza, a przecież biznes taki jak Print, Advertising, Design to jest gorący temat do dyskusji

Piotr

Moja opinia jest zgoła odmienna. Współpracuję z Drumedia od 2 lat i mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że tak profesjonalnej obsługi wczesniej nie spotkałem. Nie będę oceniać własciciela ponieważ go nie znam, natomiast to co zapewniają pracownicy / obsługa tej firmy jest na wysokim poziomie.

Zostaw opinię o druMedia - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie druMedia