Fosdalen AS

Opinie o Fosdalen AS

Dominika

@Cichociemny skąd masz taką wiadomość? Nigdzie nie znalazłam takiej informacji. Pamiętaj, że nie można nikogo obrażać na forum. Radze zapoznać się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin zanim pozostawisz kolejny post na temat firmy Fosdalen Industrier sa.

Cichociemny
@Dominika

Zobacz Dominisiu co piszą ludzie . Nie ja jeden. To nie obrazanie. Ja pisze jak jest w tej firmie. Najlepiej by chcieli zeby ludzie ponosili koszty tej pracy.

Były

No mi tam załatw prace ..Mówią na mieście ze SEC do jakiś odpad WNS ?Pracowałem w Fosdalen AS i powiem jedno było fajnie dopóki nie było za dużo Polaków w tej agencji ...A teraz nie jest dobrze ...i łapią ludzi przez jakoś dziwno agencje z Jaworzna ...gdzie tez biuro to komputer i nic poza tym .

Cichociemny
@Były

Na mieście mówią ze fosdalen to bankrut.

Dominika

@faf aktualnie nie ma żadnych nowych ofert pracy. Natomiast warto śledzić na bieżąco, może coś się pojawić. Czy ktoś podzieli się informacjami na temat pracy w firmie Fosdalen Industrier sa? Co powiecie o warunkach? Czy polecacie pracę w tej firmie?

faf

pojawiają się jakieś nowe oferty?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Fosdalen AS? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
mokka9

skoro już masz detektywie takie super tajne informacje to możesz chociaż nam tutaj publicznie powiedziec o jakich konkretnie rekrutacjach mówimy na jakie stanowiska? nie ukrywam że od jakiegoś czasu poluję na ogłoszenia o pracę od was i przydałoby się takie info

IPN

Jakaś szykuje się rekrutacja niebawem lub juz zaczęła.....A le pewnie jak zwykle załapie się wazelina i kapusie ....

Telexxpres

Takie przykry incydent miał miejsce z udziałem naszych rodaków. Polacy pracujący w jakies Stoczni zostali aresztowana prze Policje Norweską na Lotnisku -tuż po wylądowaniu ...za złe zachowanie i nadużywanie alkoholu na pokładzie samolotu linii ''Wizzair''..Ale co to za firma .............No i brawo jest powód do dumy .

Shame

A czy ktoś i coś słyszał o tym incydencje na pokładzie Wizzara ? Bo chodzi dużo nieciekawych Plotek po Norwegi i na Facebook ???

raise the bar

To juz nie wystarcza Fosdalenowi uprawnienia UDT ..a z tego co słyszałem Norwedzy akceptują Polskie UDT na zwyżki .

Czas na zmiany .

A teraz taka Panuje moda na zmiany i wymiany . Może firma Fosdalen też pójdzie za ciosem i przewietrzy swoje szeregi i wpuści trochę świeżego powietrza w swoja obsadę ? Trochę świeżej krwi a nie wiecznie te same lizusy i ...te same twarze ...

Na Układy ....

Tak firma działa zgodnie z prawem -tu nie ma żadnych zastrzeżeń -bo dział w Norwegi -a tam nieuczciwi pracodawcy nie maja racji bytu . Tylko dlaczego w tej firmie jest tak silny układ kolesi ,lemingów -o których się cały czas mówi ..Myślę ze firma powiną zmienić swoje podejście bo w innym wypadku zostanie w tyle za takimi firmami o Polskich korzeniach jak ''WNS" "Adecco "itp.

Pytanko do Joly

Jolu a nie wiesz czy będzie coś po Nowym roku tzn. jakiś nowy nabór a jeśli tak tak, to kto ma szanse ...Wazelina czy utalentowani ale nie pokorni ? Ps.Ale NOK poleciał w dól ..

spawacz

mozesz podac namiary na ta agencje do akera?

Marysia

Jolka ,jolka a słyszałaś że teraz AKER przyjmuje bezposrednio do swoich stoczni Polaków skierowanych przez NAV...Oj nie dobrze dla Fosdalen AS ,moze wreszcie zmienią podejscie do sprawdzonych pracowników ?

Sam prawda

Wszystko w tej firmie zalezy od Koordynator projektu Pana D ..jesli mu sie spodobasz to jesteś zatrudniony ,pożniej dopiero liczą się twoje talety i na koncu - czasami site testy, a reszta nie ma nic do ..... lub nie wie o niczym .

Kryteria Rekrutacji ?

No na stronie "Fosdalen AS" -Mobilizacja - można przeczytac żę "Kværner Stord jak i Kværner Verdal pozyskały duże projekty, których realizacja rozpocznie się wiosną 2016 roku. Mamy nadzieję, że będziemy mieli możliwość zatrudnienia wielu pracowników' I tak sie zastanawiam znając trochę to firme ,kto sie załapie ? Czy ludzie znąjcy się na robocie ,z uprawnieniami , z językiem i tacy co potrawim wyrazic swoje zdanie . Czy tym co cieknie wazelina po paluchach dla których Foreman to jak Bóg i sprzeda nawet własnego kolegię żeby istnieć i być ?

patelnia

Nie polecam szukania pracy w Fosdalenie jak nie masz pełnego portfelika na łapówki dla grubej i innych jej pomocników. Tam trzeba smarować by cię przyjeli do pracy a potem by się w tej pracy utrzymać. No nie mówię o tym że trzeba jeszcze dupy lizać prowadzącym.

Bercik

Widzę ze Panowie szlachta z Północnej czesci Polski czuje się w Norwegii jak u siebie robiąc z siebie jedynych fachowców ...mało tego uczac Norwegów złych nawyków rodem z Stoczni itp. Czas to zmienic .

kociołek

Gruba?? ja bym uderzył w trzodę chlewną

garnek

Widzę wiele bredni. Szczeglinie tych stoczniowców ze śląska. Poradzę wam żeby żeby na forum się nie użalać. Polecam trzymanie palucha we własnym tyłku. P.S.Gruba jest specjalistką poszukiwania kadłubowców w kopalniach.

Zostaw merytoryczną opinię o Fosdalen AS - Norwegia

• Jak się pracuje w Fosdalen AS?

Zobacz opinie na temat firmy Fosdalen AS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fosdalen AS?

Fosdalen AS