MCX Telecom Sp. z o.o. Sp. k-a

Opinie o MCX Telecom Sp. z o.o. Sp. k-a

ghhjj

no to maja jakies ogoszenia o prace czy nie? bo nie widze

Anna

Informacyjnie dla tych, którzy sugerują się jakimikolwiek opiniami na tym portalu: Firma MCX Telecom działa bardzo dobrze, sprzedaje i świadczy usługi. W dziale handlowym nie pracuje żadna Aśka, która wypisuje tu nieprawdziwe informacje i sieje czarny PR. Anonimowi bohaterowie - szkalowanie w internecie jest karalne - boicie się konkurencji ze strony MCX i stać Was tylko na głupie, anonimowe hejty.

Zostaw opinię o MCX Telecom Sp. z o.o. Sp. k-a - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MCX Telecom Sp. z o.o. Sp. k-a