4p Research Mix

Opinie o 4p Research Mix

Aspazja

Coraz gorsze warunki w tej firmie. Niegdyś dało się pracować i nawet zarobić, obecnie to nie dość, że redukują próby do bezsensownej ilości to jeszcze stawki za te same badania idą w dół, a takie działanie to droga donikąd. Od kiedy to płace maleją, zamiast rosnąć? Idąc tym duktem - prosta droga do upadku firmy. Nie wspominając już o weryfikacjach obecności pracowników w miejscach badań. Karty wizyt, nagrania, lokalizatory, robienie zdjęć i cholera wie co jeszcze. Rozumiem, że należy sprawdzić rzetelność pracowników, bo zdarzają się oszuści, ale to już przesada. Niedługo będzie trzeba odciski palców zostawiać w miejscu pracy, bo weryfikacja niewystarczająca. Nikomu nie polecam.

zawiedziony

Nie polecam. Kobieta wpusciła mnie do siebie, zrobiła e mną ankiete . W trakcie poprosiła o pomoc a potem w kontroli jest ze czas ankiety jest za dlugi i nie dostane za nia wynagrodzenia!! Pomogłem komus i za to zostałem jeszcze ukarany! Inna sprawa ze z jedna respondentka umowiłem sie po jej pracy to równiez nie dostałem za te ankiete wynagrodzenia bo za pózno robiona!!! Respondenci maja się ustawiac w kolejce do szanownej firmy 4P i to 4P dyktuje warunki kiedy respondent moze ze mną rozmawiac! skandal!! Paniusia w kontroli pewnie w zyciu nie wyszła zza biurka a potem własnie takie złodziejstwo , obcinki i inne preteksty byleby tylko nie zapłacic! Nie polecam tych oszustów. Zrezygnowałem . człowiek sie nachodzi, słucha cigle ze "za długie" i "po co to komu takie pytania" a w "nagrode " ma nie wypłacone!!ostrzegam przed nimi!

merta

Też jestem zdania,że te ankiety są za długie, pytania bez sensu i za niska stawka i za późno wypłacana jak na takie chodzenie i żebranie o wypełnienie tych ankiet ;/

asia

witam od niedawna tu pracuję i mam jak najgorsze zdanie o tych ankietach. kto coś takiego wymyślił i kto zatwierdził i kto pozwolił takie brednie ludziom czytać. jeżeli ktoś nie otrzymał naklejki w programie bochemia crystal i jeżeli nie słyszał o takim badaniu to skąd ma wiedzieć czy ten program ma wpływ na zwyczaje zakupowe???? kolejna sprawa tych pytań jest naprawdę dużo i ludzie nie chcą poświęcać mi tyle czasu. czy naprawdę nie można pytań o stoisko mięsne ująć w jednym bloku????? czy naprawdę nie można zapytać respondenta czy jest zadowolony z zakupów na stoisku mięsnym ???? pytanie odrębnie o mięso i odrębnie o wędliny i sery jest chore. ci co układali te ankiety powinni iść w teren i pracować zgodnie z zasadami -zobaczymy ile ankiet zrobią. kolejna sprawa dlaczego tak mało panów może brać dział w tych badaniach. panowie robią zakupy tak samo często jak panie a są zdecydowanie milsi od pań. te głupie ankiety nie powinny trwać dłużej niż dwie minuty- dla respondenta czas biegnie inaczej trzy , cztery minuty to dla ludzi pół godziny!!!! proszę żeby inni ankieterzy wypowiedzieli się na temat tego badania. pozdrawiam

M

Jak ci tak źle to polecam pracę w CBOS. To jedyna firma badająca opinie która na stronie internetowej podaje adresy mailowe do koordynatorów spróbuj szczęścia ja byłam i nie polecam dostaniesz 8adresow i masz robić wyniki nikogo nie obchodzi że ludzie wredni że pracują że za granicę wyjeżdżają ty masz robić wyniki ty masz czekać aż wrócą z pracy i zawracać im głowę pierdolami. Zmarnowałam sporo czasu i nie zarobiłam zbyt dużo byłoby łatwiej gdyby można było tak jak w innych firmach szukać zastępcy ale nie tu tylko ci którzy zostali wylosowani i nikogo nie obchodzi że losuja tych samych ludzi co jakiś czas i że wylosowani mają tego dość

madi

firma nieźle kłamie oszukują nie chcą płacić za ankiety trzeba się wykłucać nie polecam jak najdalej od tej firmy

V

Firma baardzo w porządku. Dobra stawka za godzinę 16 zł brutto Atmosfera i ludzie bardzo dobra Elestycznośc pracy Jedyny minus ze nie zawsze jest praca Ale jest to idealna praca dla studentów ,gorąco polecam

Zostaw opinię o 4p Research Mix - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 4p Research Mix