REPRINT IZABELA BRZEZINA

Czerwionka-Leszczyny

Opinie o REPRINT IZABELA BRZEZINA

kamilek

naparwde tylko 1/4 etatu jest u ncih oferowana? baaardzo dziwne.

?

Człowieku na miłość Boską albo spadłeś z księżyca albo nie wiem.. masz umowę 1/4 etatu żeby nie płacili za Ciebie składek które przy pełnym etacie trochę wynoszą.. na umowie zarabiasz 340,00zł a na rękę dostajesz 1100,00 za to że pracujesz po minimum 8 godzin codziennie. Czy teraz rozumiesz ? Jeśli nie to chyba nigdy jeszcze nigdzie nie pracowałeś.

ja

niestety odradzam pracy w tej firmie, często nadgodziny nie wypłacane oraz zachowanie szefostwa wobec pracownika również nie jest zbyt dobre

xyz

kieszonkowe ;p

xyz

Właściciele firmy nie patrzą dalej niż czubek własnego nosa, klienci odchodzą jeden po drugim , i się nie dziwię skoro ceny są zawyżane a jakość towaru pozostawia wiele do życzenia , pracownicy zarabiają śmieszne pieniądze , i odchodzą sami. Wszyscy handlowcy tej firmy odeszli! Powód musiał być nie błahy .

Zostaw opinię o REPRINT IZABELA BRZEZINA - Czerwionka-Leszczyny

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie REPRINT IZABELA BRZEZINA