Opinie o Vandemoortele w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Vandemoortele. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Vandemoortele o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vandemoortele w Łódź

Czesc. Pracowalem tam tylko kilka miesiecy ale zdazylem zauwazyc jak wygląda tam praca. Więc jest tak- praca w weekendy i to każdy,duzo obowiazków jak na takie pensje(chodzi o pracownikow VDM) i dlatego odszedłem bo przejść na firmę sie nie opłacało- jak by mnie chcieli. Kierownictwo bez kwalifikacji na stanowisko, i ludzie się skarżą żę są niedoceniani. praca w 4 brygadach a na umowie masz 3 zmiany i tylko 5 dni w tygodniu. - Absurd. Nigdy nie wiedziałem kiedy bedę miał wole i czy mogę sobie cos zaplanowć. Grafik ustawiany niby na tydzień ale ludzie nie przychodzą i tak wszystko sie zmienia. Czyli z dnia na dzień. Mnie było ciężko to zarządzanie zrozumieć. dziwie sie tylko ludzią z VDM, że nie strajkują. To wyzysk. Jest wiele firm w lodzi a tam i tam mało ludzi zatrudniają. To tyle.

robo

Nikt nie wie czy nie chce powiedzieć?

robo

Na jaki email składać CV do Kutna?

NISKA SAMOOCENA...

Oszaleliście 2500 nt to tragedia. Jeszcze takie pierdy umieszczacie w necie. Na pewno ktoś z vandermoortele monitoruje wpisy i co widzi? że w Kutnie za 2,5 i umowę o pracę ludzie skaczą z radości. Ceńmy się jesteśmy z Kutna nie z Ukrainy. Mamy świetnie rozwijającą się ŁSSE i wiele firm, w których "na produkcji" można zarobić lekko ponad 3 tysiące netto.

Firma Vandemoortele poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Bydgoszcz
Uno foods
jack

Może się orientujecie , jak wygląda transport waszych produktów . Chodzi mi o o pracę na kierowce , gdzie są załadunki i jakie trasy , czy Vandemoortele mają własne auta , czy wynajmują przewoźników . Z góry dziękuję za odp.

jack
@jack

I jakimi autami wożą towar .

odporna

a ja mam takie pytanie na jaką strone mozna cv wysyłąc jesli chodzi o prace w kutnie w tej firmie???

mort

Pewnie chodzi o to że jeżeli w pobliżu starego zakładu ta sama firma buduje nowy to pewnie będą chcieli przenieść produkcję do tego nowego (czytaj bardziej wydajnego)

xyz

Mam pytanie ... a to nie jest tak że budują w Kutnie i Łódź wkrótce będzie do zamknięcia?

Rex

Czy może wiecie na jaki zarobek może liczyć technik utrzymania ruchu ( elektryk ) ?

czaps

Poszukuję kontaktu do kierownika magazynu bo Pani Anet nie chce mnie połączyć jakiś wewnętrzny? albo chociaż godność czapi.tel@gmail.com byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.

Aga

Witam, też jestem zainteresowana pracą. Czekam na opinie...

kolezanka

mam pytanko czy ogolnie jest to ciezka praca do wykonania? i jak dlugo tam pracowaliscie?

koza

mam pytanie, dlaczego w tym samym okresie firma poszukuje pracowników do działu logistyki, sprzedaży oraz sekretariacie? czy to nie jest tylko praca na czas wakacji? czy rzeczywiście tak się "rozwija"?

Akira

Jeżeli chcesz pracować przy szybkiej produkcji, na stojąco, w dużym hałasie, przy skrajnych temperaturach z jedną przerwą 15 minutową na umowie śmieciowej za 7 zł na godzinę, to może Ci się spodoba ;) Ja już dawno dałem dyla i nie żałuję ;)

sachiel

Skandal żeby zagraniczny, bogaty koncern płacił tutaj takie murzyńskie pensje (900-1000zł). Jesteśmy naprawdę murzynami Europy. Nie dajcie się nabrać agencjom na "ofertę pracy stałej", jeżeli nie jesteście ciastowymi przygotujcie się na niepłatne wolne dni w tygodniu i pracę na telefon.

synonim

Kierownictwo wporzo tylko dyro do (usunięte przez administratora) Cisnie na nich a oni na nas.. Tak to wszystko wyglada.. On niechce placic bo placa jjemu za to ze nie placi pracownika..jasna rzecza jest ze wszyscy z nich dostaja profit od produkcji za kazdy IFS pracownicy sprzataja za gola stawke kierownictwo i reszta zbieraja laury..

Akira
@synonim

No kierownictwo spoko poza panem B, który wiecznie ma okres i wyładowuje domowe frustracje w zakładzie. Trafić na jego zmianę jest najgorzej.

Pracy jest sporo, więc ludzi też potrzeba, ale niektórzy są po prostu niepoważni... Przychodzą pierwszy dzień, na drugi dzień już dzwonią, że boli brzuszek, główka, mają okres itp. Jak ten zakład ma poważnie traktować potencjalnych pracowników? Szkoda po prostu czasu na jakiekolwiek szkolenia stanowiskowe. Umowa na zlecenie (firma Human czy coś), na umowę z VDM czeka się naprawdę sporo, więc albo wytrzymasz albo nie ;] System 3 zmianowy, różne godziny pracy tj. na rano możesz zaczynać od 5:00, a z popołudniówki zejść o północy czy z nocki o 8:00. Ogólnie pracuje się po 8 godzin, nie ma żadnych nadgodzin, przychodzi się w weekendy, ale ma się wolne w tyg.

@ja

Pracy jest tak sporo, że po miesiącu zatrudnienia biorąc tylko jeden wolny dzień pracujesz czasem po pół tygodnia a na miesiąc zarobisz 800 zł :) Polecam trzymać się z daleka, praca jest ciężka a zarobki kompletnie do niej nieadekwatne, atmosfera w zakładzie kiepska, kierownik uwielbiający dopieprzać się do wszystkiego, zero jakiejkolwiek perspektywy na godziwe zarobki. Co tydzień widzę w zakładzie nowe osoby, które albo rezygnują albo są zwalniane.

diabeł

Po opinii z 2011 widze ze nic a nic sie nie zmieniło. dziadostwo jak h**.

Janek

To może ktoś doda aktualną opinię o vandemoortele, bo faktycznie są drobne rozbieżności w opiniach i ciekawi mnie jak jest aktualnie.

szymix

nie wiem skąd ta niska ocena na goworku. na innych portalach Vandemoortele miało dużo lepsze oceny. Choć może nie były one weryfikowane zbyt dobrze...

Zostaw merytoryczną opinię o Vandemoortele - Łódź

• Jak się pracuje w Vandemoortele?

Zobacz opinie na temat firmy Vandemoortele tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vandemoortele?

Vandemoortele
1.9/5 Na podstawie 52 ocen.
  • Tokarzewskiego 7-12
    91-842 Łódź