Vandemoortele

Łódź

Opinie o Vandemoortele

Krzysztof
użytkownik zarejestrowany

Czy może mi ktoś podpowiedzieć gdzie mogę szukać ofert pracy w Vandemoortele? Sporo dobrego słyszałem o firmie i mam chęć aplikować. Jaka jest atmosfera w pracy? Niektóre wpisy na forum nie zachęcają ale ja tak łatwo nie rezygnuję. Bardzo proszę o pomoc

Rekrutacja Łódź
@Krzysztof 13.09.2017, 10:12

Witam Obecnie przeprowadzamy proces rekrutacyjny do zakładu ,proszę o przesłanie CV na adres hc.rekrutacja@humancenter.pl Pozdrawiam

BENEK

VANDEMOORTELE KUTNO!!! Problem rekrutacji tkwi w tym, że są non stop przyjęcia, bo zatrudnia się po znajomości ludzi bez pojęcia a później reszta nadrabia za takich, albo cofa się część produkcji , nie licząc strat. Adres email do rekrutacji to fikcja. Dziewczyna ,która tym się zajmuje, to była bileterka z aqa-parku-dostała się do pracy też po znajomości, na pytanie oko w oko odpowiada ,że rekrutacja tylko drogą e-mail ,a na odpowiedź ,że kilkakrotnie wysłano cv na e-mail pada odpowiedź ,że ona nie ma czasu żeby czytać e-maile:-))))to po prostu żenada .Trzeba znać brygadzistę ,to pracę dostaniesz z biegu...........zastanówcie się co robicie, zgłoszenie poszło do siedziby głównej firmy ,może wreszcie ktoś zrobi z tym porządek!!!!!!

zuza
@BENEK 16.08.2017, 08:56

możesz podac email do tej firmy...Chetnie wysle cv ...

użytkownik zarejestrowany

@lioon rozumiem, że nie pracujesz długo w firmie. A co możesz powiedzieć właśnie na temat tego jak w Vandemoortele wygląda proces wdrażania nowego pracownika do pracy na stanowisku? Chętnie też dowiemy się też na jakie benefity mogą liczyć pracownicy.

użytkownik zarejestrowany

@Rocky a Ty pracujesz w firmie? Chętnie dowiemy się od pracowników jak wygląda rotacja na tym stanowisku.

użytkownik zarejestrowany

@aron długo już pracujesz w firmie? Możesz powiedzieć coś więcej o tym jakim pracodawcą jest Vandemoortele? Obecnie firma poszukuje osób na stanowisko Shift Leader oraz Inżynier Procesu. Zamierzacie aplikować?

Rocky
@Aneta 02.03.2017, 10:52

Gdzieś jest haczyk w tej rekrutacji - coś za długo szukają. Albo nikt tam nie chce isć, albo mają za duże wymagania w stosunku do wynagrodzenia jakie są w stanie zaoferować. Myślę że to drugie: ogromne wymogi a wynagrodzenie jak na wschodzie

lioon
@Rocky 12.04.2017, 06:24

@Rocky, bo ludzie nie chcą pracować, najlepiej leżeć brzuchem do góry i mieć miliony. To praca na produkcji, więc czego się spodziewać? Praca w branży spożywczej, więc obowiązuje czepek, ubranie itp... Pracowałem w firmie o identycznym profilu i szczerze powiem w porównaniu do tamtej firmy tu jest bajka. Biuro które patrzy na ręce.. No cóż, głównie od rana i troszkę na popołudniowej zmianie. Ale to i tak nic w porównaniu do tej drugiej firmy, gdzie na każdej zmianie był "jakościowiec" który nie miał zielonego pojęcia o produkcji, o wyglądzie bułek itp... Ja sobie chwalę tę pracę, mimo iż pracuję od niedawna. Wracając do tematu rotacji.. No cóż, to całkiem normalne, nie każdemu odpowiada taka praca, wiele osób ma całkiem inne wyobrażenia jak ma wyglądać praca. P.S. Wymogi ogromne? Człowieku tam prawie nie ma wymogów! Abyś Ty cokolwiek wiedział o wymogach, o braku palarni, o braku możliwości odejścia na chwilę od swojego stanowiska (nawet do toalety) I na końcu ocena. Nie powiem, że jest cudownie, bo nie jest, choć zawsze może być gorzej. Oceniam zakład jako dobry.

paweł
użytkownik zarejestrowany

A jakie są zarobki dla specjalisty ds. zakupów? Dzięki

Robol

skoro wszystkim jest tam tak źle to po [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tam pracujecie?????

Aron

Witam wszystkich . Pracowalam w Vandemoortele przez 15 miesiecy,obiecywano mi przejscie na firme,po czym zwolniono mnie bez slowa wyjasnienia. W tej firmie kierownictwo nie ma pojecia o produkcji,cala ta firma to jedna wielka szajka,jedno wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Kierownik ma swoich pupilkow ktorzy kabloja i sa inaczej traktowani,a zwykla osoba ktora nie podlizuje sie ,to ma przeje.ane.Jak sie nie wkupisz w laski kierowniczki to nie masz szans na dobre traktowanie.Ta firma nie ma pojecia o produkcji,w tej firmie nie ma osob odpowidzialnych za kontrole jakosci,nie powiem jak robione sa bulki ,bo jak zobaczylam to az przestalam jesc je. W vandemoortele powinni zagosci Panie z Sanepidu,Inspekcji Pracy,bo straszne machlojki sa robione w tym zakladzie , w Łodzi.Teraz podobno zmienil sie dyrektor,ale za wiele nie zrobi,jak byl balagan i byly robione machlojki tak beda nadal tam. Jednej z kierowniczek zrobilam pewna usluge (prywatna ) to nie wyplacila mi calosci tylko polowe,jeszcze z pretensjami do mnie,po prostu zalosne.

Robol
@Aron 01.08.2016, 19:41

Poczekaj...a zweryfikuj swoją osobowość...Aron,a piszesz w rodzaju żeńskim??...

Aron
@Robol 28.08.2016, 17:06
Poczekaj...a zweryfikuj swoją osobowość...Aron,a piszesz w rodzaju żeńskim??...

A jak myślisz?? Problem z czytaniem ze zrozumieniem??? Szkoła podstawowa się kłania. Myślę że w tej firmie obecny dyrektor powinien przede wszystkim zmienić kierowniczki i zatrudni mężczyzn na stanowisko kierownika, ponieważ one nie nadają się do pracy na tym stanowisku, nie dają rady być kierowniczka,nie mają pojęcia o produkcji, o byciu na stanowisku kierownika. Obecny dyrektor powinien zatrudnic osoby do spraw jakości,bo to co odwalaja ciastowych oraz operatorzy to jest żałosne i niezgodne normą.

lodz1987

wynagrodzenie jest dla mnie najwazniejsze

lodz1987

tak chodzi mi o stanowisko operator linii produkcyjnej, jakie wynagrodzenie proponuja?3 zmiany?

lodz1987

Kochani ile mozna zarobic w lodzi na produkcji?zatrudnienie przez firme czy agencje?

luki

Od kiedy rusza praca na piekarni w Kutnie i jakieś informacje by się dowiedzieć np e-mail do nich

pracownik firmy

praca ciężka nie jest to robota dla kogos slabego , trzeba miec sile w lapach , straznik calkowity cham , wulgarny , niesympatyczny i potrafi obrazic czlowieka czesto. godziny niby 3 zmiany ale roznie to bywa a najgorsze jest to ze raz mialem od tygodnia zapisane wolne a 2 godziny przed zakonczeniem zmiany mi je zabrano.

Czesc. Pracowalem tam tylko kilka miesiecy ale zdazylem zauwazyc jak wygląda tam praca. Więc jest tak- praca w weekendy i to każdy,duzo obowiazków jak na takie pensje(chodzi o pracownikow VDM) i dlatego odszedłem bo przejść na firmę sie nie opłacało- jak by mnie chcieli. Kierownictwo bez kwalifikacji na stanowisko, i ludzie się skarżą żę są niedoceniani. praca w 4 brygadach a na umowie masz 3 zmiany i tylko 5 dni w tygodniu. - Absurd. Nigdy nie wiedziałem kiedy bedę miał wole i czy mogę sobie cos zaplanowć. Grafik ustawiany niby na tydzień ale ludzie nie przychodzą i tak wszystko sie zmienia. Czyli z dnia na dzień. Mnie było ciężko to zarządzanie zrozumieć. dziwie sie tylko ludzią z VDM, że nie strajkują. To wyzysk. Jest wiele firm w lodzi a tam i tam mało ludzi zatrudniają. To tyle.

robo

Nikt nie wie czy nie chce powiedzieć?

robo

Na jaki email składać CV do Kutna?

NISKA SAMOOCENA...

Oszaleliście 2500 nt to tragedia. Jeszcze takie pierdy umieszczacie w necie. Na pewno ktoś z vandermoortele monitoruje wpisy i co widzi? że w Kutnie za 2,5 i umowę o pracę ludzie skaczą z radości. Ceńmy się jesteśmy z Kutna nie z Ukrainy. Mamy świetnie rozwijającą się ŁSSE i wiele firm, w których "na produkcji" można zarobić lekko ponad 3 tysiące netto.

jack

Może się orientujecie , jak wygląda transport waszych produktów . Chodzi mi o o pracę na kierowce , gdzie są załadunki i jakie trasy , czy Vandemoortele mają własne auta , czy wynajmują przewoźników . Z góry dziękuję za odp.

jack
@jack 17.03.2016, 07:10

I jakimi autami wożą towar .

odporna

a ja mam takie pytanie na jaką strone mozna cv wysyłąc jesli chodzi o prace w kutnie w tej firmie???

mort

Pewnie chodzi o to że jeżeli w pobliżu starego zakładu ta sama firma buduje nowy to pewnie będą chcieli przenieść produkcję do tego nowego (czytaj bardziej wydajnego)

xyz

Mam pytanie ... a to nie jest tak że budują w Kutnie i Łódź wkrótce będzie do zamknięcia?

Rex

Czy może wiecie na jaki zarobek może liczyć technik utrzymania ruchu ( elektryk ) ?

czaps

Poszukuję kontaktu do kierownika magazynu bo Pani Anet nie chce mnie połączyć jakiś wewnętrzny? albo chociaż godność czapi.tel@gmail.com byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.

Aga

Witam, też jestem zainteresowana pracą. Czekam na opinie...

kolezanka

mam pytanko czy ogolnie jest to ciezka praca do wykonania? i jak dlugo tam pracowaliscie?

koza

mam pytanie, dlaczego w tym samym okresie firma poszukuje pracowników do działu logistyki, sprzedaży oraz sekretariacie? czy to nie jest tylko praca na czas wakacji? czy rzeczywiście tak się "rozwija"?

Akira

Jeżeli chcesz pracować przy szybkiej produkcji, na stojąco, w dużym hałasie, przy skrajnych temperaturach z jedną przerwą 15 minutową na umowie śmieciowej za 7 zł na godzinę, to może Ci się spodoba ;) Ja już dawno dałem dyla i nie żałuję ;)

sachiel

Skandal żeby zagraniczny, bogaty koncern płacił tutaj takie murzyńskie pensje (900-1000zł). Jesteśmy naprawdę murzynami Europy. Nie dajcie się nabrać agencjom na "ofertę pracy stałej", jeżeli nie jesteście ciastowymi przygotujcie się na niepłatne wolne dni w tygodniu i pracę na telefon.

synonim

Kierownictwo wporzo tylko dyro do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Cisnie na nich a oni na nas.. Tak to wszystko wyglada.. On niechce placic bo placa jjemu za to ze nie placi pracownika..jasna rzecza jest ze wszyscy z nich dostaja profit od produkcji za kazdy IFS pracownicy sprzataja za gola stawke kierownictwo i reszta zbieraja laury..

Akira
@synonim 05.10.2014, 20:17

No kierownictwo spoko poza panem B, który wiecznie ma okres i wyładowuje domowe frustracje w zakładzie. Trafić na jego zmianę jest najgorzej.

ja

Pracy jest sporo, więc ludzi też potrzeba, ale niektórzy są po prostu niepoważni... Przychodzą pierwszy dzień, na drugi dzień już dzwonią, że boli brzuszek, główka, mają okres itp. Jak ten zakład ma poważnie traktować potencjalnych pracowników? Szkoda po prostu czasu na jakiekolwiek szkolenia stanowiskowe. Umowa na zlecenie (firma Human czy coś), na umowę z VDM czeka się naprawdę sporo, więc albo wytrzymasz albo nie ;] System 3 zmianowy, różne godziny pracy tj. na rano możesz zaczynać od 5:00, a z popołudniówki zejść o północy czy z nocki o 8:00. Ogólnie pracuje się po 8 godzin, nie ma żadnych nadgodzin, przychodzi się w weekendy, ale ma się wolne w tyg.

ja
@ja 28.08.2014, 09:45

Pracy jest tak sporo, że po miesiącu zatrudnienia biorąc tylko jeden wolny dzień pracujesz czasem po pół tygodnia a na miesiąc zarobisz 800 zł :) Polecam trzymać się z daleka, praca jest ciężka a zarobki kompletnie do niej nieadekwatne, atmosfera w zakładzie kiepska, kierownik uwielbiający dopieprzać się do wszystkiego, zero jakiejkolwiek perspektywy na godziwe zarobki. Co tydzień widzę w zakładzie nowe osoby, które albo rezygnują albo są zwalniane.

diabeł

Po opinii z 2011 widze ze nic a nic sie nie zmieniło. dziadostwo jak h**.

Janek
użytkownik zarejestrowany

To może ktoś doda aktualną opinię o vandemoortele, bo faktycznie są drobne rozbieżności w opiniach i ciekawi mnie jak jest aktualnie.

szymix
użytkownik zarejestrowany

nie wiem skąd ta niska ocena na goworku. na innych portalach Vandemoortele miało dużo lepsze oceny. Choć może nie były one weryfikowane zbyt dobrze...

onnaaaa

pracuję tutaj juz dwa miesaice i jestem zadowolona. Dziwie się trochę ludzią którzy sie tutaj wypowiadają. Prawda jest taka że jak ktoś chce pracować to będzie. Te osoby które przychodzą tu z założeniem że sobie posiedzą i odpoczną niech się póżniej nie dziwią że nie są rozpisani albo wrecza się im wypowiedzenia. Zgadzam się z tym, że stawki proponowane przez humana są niskie ale jak się sprawdzisz i wykażesz to po jakimś czasie przenoszą cię na niebieski czepek. Kierownictwo czepia się o wszystko najbardziej po zakładzie panoszy się [usunięte przez moderatora] uważa się za najlepszą, potrafi zmieszać człowieka z błotem i tylko czeka żeby kogoś udupić ale jakoś da się z nią wytrzymać. Prawa ręka dyrektora [usunięte przez moderatora] jest moim zdaniem najbardziej wyrozumiałym i sympatycznym kierownikiem podobnie jak [usunięte przez moderatora] Najlepsze w tym zakładzie są nocne zmiany, na palarni też jest spoko. Polecam tą firmę!

xxx

mega porazka,jesli nie jestes z \'\'rodziny\'\' szukaj juz innej pracy,SABOTAŻ !obrabianie [usunięte przez moderatora],kierowniczka [usunięte przez moderatora] ma\'\'humorki-[usunięte przez moderatora] za nic,zawsze sie cos znajdzie,wszedzie pełno mend ,które co chwila [usunięte przez moderatora] i zdaja relacje :co powiedziałes,jak stałes itd., [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] **** ludzie,z 5 osób \'\'normalnych\'\'

forever

Cały ten zakład to jedna wielka porażka.Pensja marna, wymagania z kosmosu a kierownictwo to w ogóle pomyłka, zwłaszcza dwie jaśnie panie które bez siebie nic nie zrobią a jedna mądrzejsza od drugiej bynajmniej tak im się wydaje.Brak szacunku dla człowieka zwłaszcza ze strony [usunięte przez moderatora] która myśli że wygryzie [usunięte przez moderatora] ze stanowiska odkąd została kierownikiem panoszy się jak by była co najmniej dyrektorem, a prawda jest taka że już jedną zmianę rozwaliła zanim zaczęła na dobre rządzić.Szkolenia nowych pracowników są marne i atmosfera nie ciekawa choć ludzie którzy tam pracują w większości są spoko.Pewnie jak tak dalej pójdzie to stali pracownicy stamtąd odejdą a [usunięte przez moderatora] nie będą miały kogo szkolić bo każdy jak zobaczy jaki tam jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to odchodzi albo sami zwalniają dobrych pracowników.Nie wiem czym kierują się ci co jeszcze tam pracują ale dla mnie to masakra.

Ja

Praca na cztery brygady, soboty i niedziele pracujące, często od 4:00, 6:00 rano za te same pieniądze czyli 7, 50/h. Zatrudnienie na umowę zlecenie przez firmę Koloryt lub Human Center, w przypadku tej drugiej stawki trochę większe, dochodzą dodatki za godziny nocne i weekendy, ale jesli pracownik zostanie zwolniony ze swojej winy musi zapłacic tej lipnej agencji 1000 zł kary. A o utrate pracy nie trudno - wystarczy, że kierownik będzie coś podejrzewał. Jak chociażby kierownik [usunięte przez moderatora], który jest tchórzem i frajerem. Dyrektor zakładu jest taką [usunięte przez moderatora], ze bez Iwony, ktora trzyma wszystko żelazną ręką nie pociagnal by tego [usunięte przez moderatora]. Podsumowując: praca w [usunięte przez moderatora] za 1100 zł/miesiąc, przy dośc dużych wymaganiach. Jedyny plus to dobry klimat między ludzmi, który jest tu od zawsze.

sprzedawca marzeń

Praca jako RPH? - brak strategii, dyrektor bez pomysłu, ogólne tyłkowlazstwo i klakierstwo. Jak jestes RPH to jesteś winny wszystkiemu złemu co się dzieje. Nie polecam. Szkoda zdrowia.

Jenny
@sprzedawca marzeń 20.07.2011, 17:38

Firma Vantemoortele wymaga dużej dypozycyjności i pracowitości a ponadto cieżka praca nie zawsze przekłada się na lepsze zarobki.Może po 3 mięsiacach wydajnej pracy osoba zasługuje na umowe o pracę jeśli nie to też długo tam nie zabawie.

belgia

Mam pytanie A jak wygląda praca przedstawiciela handlowego w tej Firmie

Dziecinna ;)

Racja pracowalam tam 4 miesiace (tyle wytrzymalam) Na początku wszystko pięknie ładnie.. Humancenter zapewnial mnie o stawkach 8zl za godzine w dzien 9.60 w nocy (NA REKE) podobalo mi sie to.. tylko nie pomyslalam o jednym to jest praca na telefon. Poznalam duzo milych i sympatycznych ludzi... na początku wszyscy byli mili. Kierownictwo brygadzisci... nie bede wymieniala imion bo nie potrzeba. Obiecywali mi niebieski czepek juz od pierwszego miesiaca pracy... nie doczekalam sie... Palarnia byla chyba jedynym miejscen na tym zakladzie. Latalam z hali do hali.... raz na bułkach raz na kontroli raz na pakowaniu... męczące.... Pajak w pakowalni tez byl ok ;) Grafiki byly jak wspomniales ustalane pod koniec zmiany... nigdy nie wiedziales wczesniej czy jutro masz wolne czy idziesz do pracy i na ktora.... wkoncu dali mi wolne powiedzieli ze zadzwonia... czekalam MIESIAC ;) poszlam zrezygnowac z umowy bo znalazlam lepsza prace... Prosili zebym wrocila ze dostane niebieski czepek i ze kierownictwu bardzo zalezy na mnie... dobrze ze bylam mądra i sie nie zgodzilam bo pewnie bym byla zwolniona po miesiacu... a pensje byly straszne mimo wysokich stawek.... :/ max. 900zl :/ Nie polecam nikomu..

Młody

Odkąd wszedłem do zakładu pierwszy raz już zaczęło mi się nie podobać, brak ciuchów na przebranie albo są takie wielkie, że się w nich pływa dosłownie. Na początku umowa o dzieło z Firmy Koloryt, stawka 7 zł na godzine, można zarobić 1100,1200 zł, ale gdy pracy nie ma, karzą iść do domu. Było tak, że czasem siedziałem 2 tyg w domu i wypłata wynosiła 600-700 zł. Brak ludzi do pracy, na pakowalni gdzie było potrzebne 5 osób było czasami trzy i potem wielkie zdziwnie, że sporo bułek nie spakowanych. Idziemy dalej. Obiecanki, że miałem się uczyć na operatora, wszystko ładnie pięknie ale po przejściu na fimę po trzech miesiącach ze mnie zrezygnowano. Kierownictwo uwielbia ludzi, takich którzy strzelają z ucha. Układy, układziki. Każdy boi się wielce szankownej głównej kierowniczki I. W prawej ręki dyrektora. Wysługiwanie się ludźmi, zawiść, że kogoś wzięli na firmę, konfidenctwo. Pozbywanie się ludzi którzy mają swoje własne zdanie. Soboty, niedziele pracujące - zamiast zapłacic, oddawany weekend jest w środku tygodnia. Audyty przy których kierownictwo sra się i telepie jak cholera. Nie mieszczące się bułki do kartonów ( za długo będące w piecu - np. awaria, albo upały na dworzu ). Wymagania jak cholera a płaca iście murzyńska. Zero podwyżek. Kradzieże. Po pół roku dopiero przeszedłem na niebieski czepek! Jestem człowiekiem, który pomaga, ale gdy zobaczyłem jak byłem traktowany, zrezygnowałem z pomocy z prostego powodu - jak miałem zapie...l mi nikt nie raczył pomoc ( no małe wyjątki może ). Podpieprzanie przez starszych pracowników jedzenia z lodówek. Grafiki sporządzane dopiero przy końcu zmiany. Nie szło sobie nic zaplanować. Plusy: Jest palarnia, na której czasami jest wesoło. Jedyny wporządku kierownik to [usunięte przez moderatora] Dla kibiców Widzewa, widzewskie rejony - Stare Bałuty Niektórzy, NIEKTÓRZY ludzie z którymi idzie sensownie porozmawiać. Nocna zmiana, którą dobrze wspominam - muzyka i brak biura, które patrzyło na ręce.

Zostaw opinię o Vandemoortele - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vandemoortele