FHU DUET sc

Łódź

Opinie o FHU DUET sc

a

Firma DUET S.C. to działanie na granicy prawa albo [usunięte przez moderatora]. Pod przykrywką pedanterii i wyuczonej grzeczności mieści się zwykła chciwość i przedmiotowe traktowanie ludzi. Czego można się nauczyć w firmie "DUET" - najszybciej cwaniactwa .

Żaneta Błażejewicz

Słowa kojarzące się z FHU DUET sc (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): rozwojowa Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobre. Atmosfera i ludzie tam pracujący są różni . Od jakiej stawki można negocjować pensję? zależy od ilości prowadzących firm Najbardziej podobało mi się w FHU DUET sc: - Najbardziej nie podobało mi się w FHU DUET sc: -

Zostaw opinię o FHU DUET sc - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FHU DUET sc