DUET

Józefów

DUET

Opinie o DUET

Anonim

Jejuuu! Czy ktoś z personelu mógłby wreszcie umyć drzwi wejściowe? Psy w budach w schronisku mają czysciej! Masakra!

Patrycja
@Anonim 29.08.2018 08:24

Porównywanie miejsca pracy do schroniska dla zwierząt nie jest trafnym porównaniem. Jeśli miałaś zastrzeżenia odnośnie czystości w miejscu pracy, może warto było poinformować o tym personel sprzątający? Jeżeli takie działania nie przyniosły skutku, to zawsze można poruszyć te kwestię z szefostwem, nie uważasz?

Anonim

Unikac!!!!

Patrycja

Jak obecnie wygląda praca w DUET? Chętnie dowiemy się więcej od obecnych pracowników firmy. Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć? Czy coś uległo zmianie w tym zakresie w ciągu ostatnich kilku miesięcy?

wedrfg

@tomek teraz widze ze caly czas poszukuja kierowcy miedzynarodowego C+E w kilku wojewodztach oferuja stabilną pracę w renomowanej firmie na podstawie umowy o pracę,możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,atrakcyjne warunki wynagrodzenia, terminowość wypłat

witam. spoko da się normalnie pracować ale praca jak praca wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.trzeba tylko chcieć, teraz szukają do pracy można przychodzic i składać cv

Aneczka

Witam..a ja pracowalam tam jak zyl Pawel to bylo ok.Ale puzniej gdy juz stalo sie nieszczescie to jego siostra przejela biznes i z łakomstwa tak wredna sie zrobila ze wytrzymac sie niedalo.i z tym wlazeniem w dupe to sie zgodze.kto wlazi ten dalej tam pracuje.pewnie do tej pory sa tam te co w dupe wlaza.niewiem kto teraz tam jest wlascicielem bo slyszalam ze sie wszystko pozmienialo.ale zeby nie jedna taka to pewnie i jeszcze bym tam pracowala ale do glowy uderzyla wladza..

ania

Z tą pracą po 12 h nie do końca się zgodzę. Praca tam jest po 8 h, wyjątkiem są dni przedświąteczne gdzie wtedy rozpisany jest grafik i na to już wpływu nikt nie ma. Wtedy pracuje się po więcej godzin. Nie wiem jak jest teraz ale ja pisze jak było kilka lat temu gdzie jeszcze na górze w sklepie była chemia i kosmetyki. Wtedy ogrzewanie było ale i tak jakoś zimno zawsze było w tym sklepie dlatego kazali chodzić w polarach hihi. Ktoś jeszcze zapomniał dodać że jak włazisz w tyłek to masz lepiej.. tak jak jedna (usunięte przez administratora)

ania - 2011-05-13 19:00:30 Dla mnie jeden z gorszych sklepów. ceny wcale nie najniższe obsługa tez niezbyt miła. i nie raz trafiłam na przeterminowany towar a kiedy powiedziałam o tym pani ekspedientce to ta z wielka łaską to ode mnie wzięła. nigdy wiecej nie bede robiła tam zakupów.

Aneczka

Jesteś tak inteligentna, że nie rozumiesz co znaczy opinia o pracodawcy,ludzie tu szukają oceny miejsca pracy, a Ty wyskakujesz ze swoimi żalami na przeterminowany jogurcik,kogo to obchodzi?tylkoCiebie

Paulina

Miałam nieszczęście krótko tam pracować, warunki do pracy są okropne, śniadanie spożywa się w "towarzystwie"pojemników z krwią, które o odpowiedniej godzinie zostają dopiero myte przez z reguły nową osobę. Brak ogrzewania,dziewczyny pracują tam nawet po12godzin wbrew własnej woli tak po prostu mają wpisane, umowy nawet najstarsi pracownicy mają podpisane na krótko, zwolnienia są na porządku dziennym, [usunięte przez moderatora] to słowo, które doskonale tam pasuje.

ania

Ostrzegam wszystkich przed tym pracodawcom. Zatrudnia osoby do pracy a po jakimś czasie wyrzuca..Obojętnie czy ma ktoś umowę ważną jeszcze przez parę miesięcy czy mu się ta umowa kończy..Wyłożysz mu towar na święta a potem pa pa..Nikt z pracowników nie ma umowy na stałe..Pracodawcę tego nie interesuje fakt że masz na utrzymaniu małe dziecko i że wyrzucając cię nie będziesz mieć np przez jakiś czas pracy..Sklep jest na przeciwko stacji Michalin..

Zostaw opinię o DUET - Józefów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DUET