Time for Wax

Opinie o Time for Wax

Waldi

Jeśli nowy właściciel Time for Wax stwierdził, że pracownicy wykonują swoja pracę źle to niestety musi robić takie kroki. Firma jest spoko i żeby tak było musi być dyscyplina.

Justyna

Time for Wax świetna firma, tu można zarobić dobre pieniądze.

Wiolka

Time for Wax szuka różnych specjalistów i nie dlatego, że oszukują ale dlatego , że fachowcy często otwierają swoje salony i odchodzą z firmy. Tylko trzeba być dobrym w tym co się robi bo konkurencja jest ogromna. Lepiej nie doszukiwać sie drugiego dna.

Agata

Czy Time for Wax nie ma zapotrzebowania na nowych pracowników? Nic nie mogę znaleźć a bardzo chcę tu pracować. Słyszałam sporo dobrego o firmie, że niektórzy dobrze zarabiają. Może ktoś ma wiedzę o wolnych etatach i mógłby pomóc? Będę bardzo wdzięczna, wolę info od pracowników.

@Agata

Pani Agato, Time For Wax prowadzi aktualnie rekrutację na stanowisko kosmetyczki. Prosimy o wysyłanie CV na adres mailowy: rekrutacja@timeforwax.pl Pozdrawiamy, Zespół TFW

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Time for Wax? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Kosmetolog / Kosmetyczka? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Wolny

@lalala Nie jestem z PR firmy ale jak czytam wpisy oczerniające bez powodu to aż się we mnie wszystko trzęsie. Z cwaniakowania ani lenistwa nikt nie będzie miał kokosów. Lepszym rozwiązaniem jest założenie własnej firmy , zarabianie mnóstwa kasy i cały rok na urlopie!

@Wolny

Nie pisz głupot. Kto będzie chciał to założy sobie firmę jak ma do tego głowę a przede wszystkim pieniądze. Ktoś kto chce pracować na normalną umowę o pracę ze wszystkimi świadczeniami niestety takiej nie może znaleźć! A niby czemu? Bo pracodawcy cwaniacy umowę o pracę nie chcą zatrudniać! Oczywiście rodziny też nie można zakładać bo pracodawcom to nie na rękę! Chore czasy się porobiły, jakby były normalne umowy o pracę a nie śmieciówki czy jakieś niby samozatrudnienia to i ludzie byliby chętni do pracy za godziwe zarobki a nie za marne grosze! Ot cała prawda!

Heya Neya
@Gość

Akurat kosmetyczki w TFW zarabiają naprawdę duże pieniądze. Fakt, że są na samozatrudnieniu, ale przecież nikt im na siłę nie każe tu pracować. Zarobki są porównywalne do średniej kadry w niejednym korpo. Fakt, że pracują w soboty, ale tu znowu kolejne - przecież nie muszą tu pracować, mogą iść i się bujać za 1800 zł od 9 do 17. Taka brutalna prawda :/

lolita

Witam. Byłam na rozmowie w tfw. Powiedziano mi, że jest to samozatrudnienie, ale za zus oni bedą mi płacić. Czy któraś z dziewczyn tak pracuje i rzeczywiście tak jest? Troche się boję tam pracować, ponieważ to się wiąże z tym, że będzie zero wolnego i urlopu.

Wanda

Time for Wax jest fajną firmą , pracuję tu dość długo i myślę, że ta współpraca jest dla wszystkich korzystna. Zastanawiam się dlaczego tyle hejtu dotyczy firmy? Czyżby ktoś z konkurencji lub wróg firmy inspirują ludzi? Profesjonalizm firmy nie ulega wątpliwości.

lalala
@Wanda

Przestań pisać głupoty, przecież wiadomo ,że jesteś z PR firmy więc musisz pisać same superlatywy, ale prawda jest taka, że wystarczy pójść na rozmowę i już wiadomo o co chodzi. Kombinacja ,kombinacja i jeszcze raz kombinacja, aby jak najtańszym kosztem szukać frajerów do pracy.

nika

Naprawdę nie ma żadnej podstawy???

gość

Kto napisze naprawdę szczerze jak tam jest???

Grzeczny

Time for Wax to fajna firma ale niestety nie omija jej hejt.

Chian

Na pierwszym etapie rekrutacji dali mi gigantyczne case study, które robilam pół nocy. Wysłałam je i nawet nie otrzymałam żadnego maila zwrotnego. Po ponad 2 tygodniach poprosiłam o informację zwrotną odnośnie I etapu. Nikt nie pofatygował się odpisać. Słabe i bardzo nieprofesjonalne, oj bardzo....

Iwona

Co wyróżnia Time for Wax na rynku kosmetycznym z perspektywy osoby, która poszukuje pracy? Firma bardzo dynamicznie się rozwija i otwieracie kolejne salony. Czy jest to szansa dla osób, ubiegających się u Was o pracę ? Na te i więcej pytań odpowiedzi dla nas udzieliła Właścicielka Time for Wax. Wywiad dostępny pod linkiem: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,558649,wywiad-izabela-makosz Zamierzacie aplikować do firmy? @jolcia zachęcam do pójścia na rozmowę i wyrobieniu sobie swojego zdania na temat firmy! Opowiedz potem o swoich wrażeniach, chętnie dowiemy się jak wygląda proces rekrutacji w firmie.

Weronika

Bardzo się cieszę że pracuję u nich, mam fajnych współpracowników i ogólnie to fajna firma. Zarobki ok.

Jolcia

hej, zmieniło się coś na lepsze? Dużo negatywnych wypowiedzi, aż się boję tam iść na rozmowę.

Wolny

Mam dobre zdanie o firmie. Pracuję tu nie mam co narzekać!!

Maciek

Widzę ciekawe ogłoszenie Asystent/-ka - branża beauty- Gdzie diabeł nie może, tam babę pośle... i takiej czyli dla kobiet

marczik

A wlasnie, co z tymi talentami Po poszukują i poszukują już 3 miesiące patrząc na pracuj.pl. Ktoś się wypowie? :)

Kerto

Brak jakiejkolwiek odpowiedzi po spotkaniu rekrutacyjnym...

kama

(usunięte przez administratora) a dobre ale nie można brać urlopów od kwietnia do końca września. (usunięte przez administratora)

jahu - doświadczenie kandydatów w depilacji nie ma dla nas znaczenia, bo wszystkie osoby rozpoczynające z nami współpracę przechodzą i tak pełne szkolenie, zakończone egzaminami. W czasie naszych szkoleń praktyki jest o wiele więcej niż standardowo w szkołach kosmetycznych, dlatego osoby, które depilują w Time for Wax robią to naprawdę dobrze, zresztą na ten temat powinni już wypowiadać się nasi klienci, polecamy poczytać ich opinie na FB :)

Zostaw merytoryczną opinię o Time for Wax - Warszawa

• Jak się pracuje w Time for Wax?

Zobacz opinie na temat firmy Time for Wax tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Time for Wax?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 3 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Time for Wax