SZKOLNE SCHRONISKO MŁODZIEŻOWE W GDAŃSKU

Gdańsk

Opinie o SZKOLNE SCHRONISKO MŁODZIEŻOWE W GDAŃSKU

były pracownik

Jest to miejsce albo dla osób młodych, bez doświadczenia, by mogły tak wystartować na rynku pracy lub osób, które chcą doczekać emerytury. NISKIE ZAROBKI, nieciekawa atmosfera pracy. Osobom bystrym i ambitnym radzę szukać dalej... brak możliwości rozwoju i widoków na zmiany, by warunki pracy się polepszyły. Jeżeli trafisz na filie przy ul. Wałowej lub Kartuskiej to jeszcze ujdzie, jeżeli trafisz na Grunwaldzką to oficjalnie jesteś frajerem ! ponieważ jest tam 3 x więcej pracy, większa odpowiedzialność, duży stres, co drugi dzień "afera", a pensja taka sama jak w pozostałych filiach.

Zostaw opinię o SZKOLNE SCHRONISKO MŁODZIEŻOWE W GDAŃSKU - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SZKOLNE SCHRONISKO MŁODZIEŻOWE W GDAŃSKU