Autoconsult II Sp. z o.o.

Pruszcz Gdański

Opinie o Autoconsult II Sp. z o.o.

DT

Prcowałem w tej firmie kilkanaście lat ... Długo wytrzymałem. Firma bez perspektyw na rozwój.Długi, brak pieniędzy na inwestycje i szkolenia. Właściciel nie ma pojęcia o prowadzeniu firmy i uważa, że wie wszystko najlepiej. Widzi tylko czubek własnego nosa i własny portfel. Cwaniak i oszust. Wszyscy w koło to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i niewolnicy. Pracownicy którzy cokolwiek wiedzą i potrafią zrobic uciekają z firmy. Notoryczne spóznienia z wypłatą wynagrodzenia, konieczność pracy w dni wolne bez wynagrodzenia w firmie lub dla odmiany na prywatnej posesji szefa powoduje masową migrację. Nie polecam bo szkoda Waszych nerwów.

Zostaw opinię o Autoconsult II Sp. z o.o. - Pruszcz Gdański

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Autoconsult II Sp. z o.o.