GIA Spółka z o.o.

Lędziny

Opinie o GIA Spółka z o.o.

GOŚĆ

Niestety, nie mogę nic dobrego powiedzieć o tej firmie. "Kierownik", który chyba został zwerbowany "po znajomości", przypuszczam, że mało zna się na swej roli, do tego ma chyba problemu w relacji z ludźmi, bo jeśli się coś obiecuje, to się dotrzymuje, prawda? No, chyba, że jest to "gorolska" kindersztuba.....Mam wrażenie, że w tej firmie zarządzający pod nieobecność szefa wszystkim dookoła się żalą, jaki to on jest nieprzewidywalny, kapryśny i chyba po to jest ta cała "rekrutacyjna ściema"....Z taką firmą lepiej nigdy nie robić interesów, bo to nie pracownicy ją oszukują, a firma pracownikó......

Zostaw opinię o GIA Spółka z o.o. - Lędziny

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GIA Spółka z o.o.