MULTUS Patyk Arkadiusz

Zabrze

Opinie o MULTUS Patyk Arkadiusz

Damian

A ja powiem ze ma rację Tenn. Dwa lata później, a nic się nie zmieniło, dalej nie mamy urlopów, pracujemy ponad normę. Nie ma sprzętu, nie ma odzieży BHP, wszystkie remonty są robione z Unii a wsadza stare kable, to jest chore, bo po to jest ta kasa, a on oszczędza i okrada. Oszust na każdym kroku.

Tenn

Powiem tak..... pracowałem w tej firmie prawie dwa lata. Szczerze to źle się nie pracowało, to co robiłem to lubiłem a byłem magazynierem razem z Jankiem ale w tej pracy Mobbing jest na porządku dziennym zero szacunku dla pracownika i ciągła kontrola bo traktują cię jak złodzieja.

Zostaw opinię o MULTUS Patyk Arkadiusz - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MULTUS Patyk Arkadiusz