Multus Arkadiusz Patyk

Zabrze

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 3 ocen.

Multus Arkadiusz Patyk
2 3 6 1

Opinie o Multus Arkadiusz Patyk

Administrator

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w Multus Arkadiusz Patyk? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

wyzyskany

(usunięte przez administratora) I TYLE W TEMACIE

Damian

A ja powiem ze ma rację Tenn. Dwa lata później, a nic się nie zmieniło, dalej nie mamy urlopów, pracujemy ponad normę. Nie ma sprzętu, nie ma odzieży BHP, wszystkie remonty są robione z Unii a wsadza stare kable, to jest chore, bo po to jest ta kasa, a on oszczędza i okrada. Oszust na każdym kroku.

Tenn

Powiem tak..... pracowałem w tej firmie prawie dwa lata. Szczerze to źle się nie pracowało, to co robiłem to lubiłem a byłem magazynierem razem z Jankiem ale w tej pracy Mobbing jest na porządku dziennym zero szacunku dla pracownika i ciągła kontrola bo traktują cię jak złodzieja.

Zostaw opinię o Multus Arkadiusz Patyk - Zabrze

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Multus Arkadiusz Patyk