Ines

BM a ile płacą kierowcą C ??? Mam propozycję pracy w tej firmie

Bm
@kdm 31.08.2016 10:50
BM a ile płacą kierowcą C ??? Mam propozycję pracy w tej firmie

Daj sobie spokój.Szkoda nerwów.

Dębicka

Zamówienie będzie jutro to znaczy że za kilka dni.Odradzam współpracy z firmami z takim podejściem.Przywozą towar zupełnie nie zgłaszający się z zamówieniem.I wieczne problemy.

BM

Omijać szerokim łukiem szczególnie kierowcy... Tabor porażka nie ma czym jeździć...

Wrocławianka

Wspolczuje pracujacym , i odrazam tym z zamiarem pracy przynajmniej poki ta [usunięte przez moderatora] zyje i tam jest.Kobieta to zemsta Boga za nasze grzechy i co gorsza on daje jej ciagle wiecej energii....Jest najgorszym ze zlych koszmaro ....wrecz horrorem kazdego dziecka...a ludzie sa tam juz niestety przez nia zarazeni jadem i zgryzliwoscia wiec trzeba uwazac jak sie wyglada i co sie moofi

Zostaw opinię o Ines - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ines