Ines

Adres: Jana Pawła Ii 135, 35-317 Rzeszów

NIP: 8130334548 KRS: 0000071145

Ines
3 8 17 5 1

Opinie o Ines

Filtruj opinie po kryteriach:

Robus
 Opinia

Firma jak firma ludzie tam pracujacy sa ok ale oprocz jednego goscia kierownika pana M.on stosoje mobbing i wszyscy sie go boja,zastanawiam sie tylko czy caly prezes wie o jego wyczynach.Bo przeciez oni zyja ze sprzedazy a to co on wyrabia to sie w glowie nie miesci oby tak dalej panie M a firma dlugo nie pociagnie

@Robus 26.10.2018 17:33

@Robus, pamiętaj, że mobbing to poważny zarzut. Bezpodstawne oskarżenia mogą mieć konsekwencje prawne. Jeśli faktycznie tak jest, to czy pracownicy interweniowali? Napisz proszę coś więcej o zatrudnieniu w firmie, ponieważ Twój wpis jest dość ogólnikowy. Dodatkowo, gdyby pojawiła się potrzeba, możesz skorzystać w nowej, antymobbingowej funkcji na forum, którą odnaleźć można poprzez baner "zero tolerancji" wyświetlający się na stronie portalu.

Www
@Robus 26.10.2018 17:33

Moze Pan napisać więcej szczegolów? Na jakim stanowisku pracowales? Który to pan M? Jak wyglada kwestia zarobkow?

@Www 05.02.2019 21:23

Widzę, że pytasz o szczegóły dotyczące pracy w Ines - wnoszę więc, że jesteś nią zainteresowany. Ciekawi mnie, jakie względy sprawiły, że bierzesz pod uwagę właśnie tego pracodawcę. Spółka kompleksowo zaopatruje odbiorców w materiały opatrunkowe tradycyjne i specjalistyczne, jednorazowy sprzęt medyczny, środki dezynfekujące, dermokosmetyki i kosmetyki. Czy jesteś zainteresowany pracą w charakterze przedstawiciela handlowego, czy jakimś innym stanowiskiem?

Opinia

@Aaa, piszesz, że pracowałeś w firmie, rozumiem, że obecnie nie jesteś tam zatrudniony? Od tego czasu wiele mogło się zmienić, a problematyczne kwestie na pewno zostały wyjaśnione. @Erwin, jesteś w jakiś sposób powiązany z pracodawcą? Wiesz więcej na temat obecnej sytuacji?

Aaa
 Opinia

Potwierdzam w 100% wypowiedź Pana Zzz pracowałem tam i wiem że tak to właśnie wygląda. Odradzam i przestrzegam

Opinia

@Zzz sprawa wynagrodzeń dotyczy tylko Ciebie czy może wiesz o innych takich przypadkach w Ines? Wyjaśniałeś w dziale kadr na jakiej dokładnie podstawie są wyliczane pensje? Może uzyskanie takiej informacji pomogłoby Ci przewidywać wysokość wynagrodzenia?

Andrzej
 Opinia

Słyszałem, że firma ma opinie dobrego pracodawcy i nie rozumiem niektórych wpisów!!

Zzz
 Opinia

Nie polecam tej firmy. Samochody nie serwisowane lub naprawianie tylko te poważniejsze usterki. Brak odpowiedzialnej osoby za logistykę ogólnie jeden wielki chaos. Odnośnie wynagrodzeń nigdy nie wiesz ile dostaniesz no i oczywiście dyrektor który uważa się za wielka encyklopedia a zielonego pojęcia nie ma o transporcie. Zresztą to widać jakie ma genialne pomysły.

Tak6Nie

Opinia

Wiarygodne opinie osób, które pracowały w przedsiębiorstwie, to cenna wskazówka dla osób rozważających zatrudnienie w firmie. Wiecie, jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzenia w Ines? Podzielcie się tymi informacjami.

Tak1Nie

Szukajacy
 Opinia

Dlaczego odradzacie pracę w firmie? Idealnych firm nie ma

Opinia

Bardzo ważne są Wasze opinie o pracodawcy Ines, dlatego warto się nimi tutaj dzielić. Ktoś chętny?

kdm

BM a ile płacą kierowcą C ??? Mam propozycję pracy w tej firmie

Bm
@kdm 31.08.2016 10:50

Daj sobie spokój.Szkoda nerwów.

Tak7Nie

Dębicka
 Opinia

Zamówienie będzie jutro to znaczy że za kilka dni.Odradzam współpracy z firmami z takim podejściem.Przywozą towar zupełnie nie zgłaszający się z zamówieniem.I wieczne problemy.

Tak7Nie

BM
 Opinia

Omijać szerokim łukiem szczególnie kierowcy... Tabor porażka nie ma czym jeździć...

Tak9Nie

Wrocławianka
 Opinia

Wspolczuje pracujacym , i odrazam tym z zamiarem pracy przynajmniej poki ta [usunięte przez moderatora] zyje i tam jest.Kobieta to zemsta Boga za nasze grzechy i co gorsza on daje jej ciagle wiecej energii....Jest najgorszym ze zlych koszmaro ....wrecz horrorem kazdego dziecka...a ludzie sa tam juz niestety przez nia zarazeni jadem i zgryzliwoscia wiec trzeba uwazac jak sie wyglada i co sie moofi

Tak2Nie

neutralnanegatywnapozytywna

Zostaw opinię o Ines - Rzeszów