Opinie o Eskares Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Eskares Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Eskares Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eskares Sp. z o.o. w Rzeszów

Hanna Nowy wpis

Oni tam taki bałagan mają i stąd te nieporozumienia z klientami czy to ich sposób na zarobek? Zastanawiałam się nad aplikacją do tej firmy i teraz nie wiem czy warto się pakować jak tam takie rzeczy się dzieją. Można tu liczyć na uczciwą pracę czy jednak jest się angażowanym w jakieś wyciąganie pieniędzy od ludzi?

Jadwiga Nowy wpis
@Hanna

O jaki bałagan Pani chodzi?

Piwniczak z Lubelskiej

Mnie spotkała identyczna sytuacja - jakieś "zaległe" faktury bez okresów rozliczeniowych, kolosalne sumy za ogrzewanie, które przez dłuższy czas było nieaktywne. Kaucja nie została mi zwrócona. Banda kombinatorów. Kontakt z firmą praktycznie niemożliwy. Czy ktoś kontaktował się z prawnikiem w sprawie ich działań? Czy ktoś byłby chętny podjąć wspólne działania w celu odzyskania kaucji?

Dorota
@Piwniczak z Lubelskiej

Może jest szerokie i głębokie :) a pływamy w nim bez problemu jak rybka w bajorku

Ewelina Nowy wpis
@Dorota

Nie za bardzo wiem, co miałby oznaczać Twój komentarz. Pracujesz może w firmie Eskares? Jeśli tak, to bardzo bym Cię prosiła, żebyś napisała tu coś odnośnie wynagrodzenia, na jakie może tam liczyć nowy pracownik. Mogę na Ciebie liczyć?

Omijać Nowy wpis
@Piwniczak z Lubelskiej

Potwierdzam opinię. Kontakt tragiczny. Jak już jest to ciągłe mataczenie, tłumaczenie błędami systemu i obietnice bez pokrycia. Faktury za media dostarczone długo po wypowiedzeniu mieszkania. Ogromne rachunki za ogrzewanie, pomimo że kaloryfer grzał bardzo słabo (w mieszkaniu było zimno mimo zgłaszania sprawy) lub był wyłączony. Co prawda kaucja została zwrócona, ale zostały z niej odliczone kwoty na które nie otrzymałem faktur i nadal staram się wyjaśnić tą sprawę. Nie polecam firmy.

Dawid

Poda ktoś aktualny mail do firmy ?

Podziemny gołąb z Jowisza

Korzystałem z obsługi tej firmy jako najemca nieruchomości. Zwrot kaucji załatwiam od 4 miesięcy i nadal walczę... Nigdy nikogo tam nie ma, nie można się dodzwonić, ciągłe obiecanki i tłumaczenia, wysyłają spóźnione faktury sprzed 6 miesięcy, albo skumulowane rachunki za 2 okresy rozliczeniowe...Trzeba pilnować dat użytkowania lokalu, bo naliczą dodatkowe dni do czynszu, jakby chcieli nie wiem, dorobić stówkę lub dwie do pensji. Ogólnie jeden wielki bajzel i chaotyka, o wszystko trzeba się dopominać i starać wiele razy. NIe polecam !

zirytowana
@Podziemny gołąb z Jowisza

mam to samo! porażka !!! NIKOMU NIE POLECAM

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Eskares Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Podziemny gołąb z Jowisza

Korzystałem z obsługi tej firmy jako najemca nieruchomości. Zwrot kaucji załatwiam od 4 miesięcy i nadal walczę... Nigdy nikogo tam nie ma, nie można się dodzwonić, ciągłe obiecanki i tłumaczenia, wysyłają spóźnione faktury sprzed 6 miesięcy, albo skumulowane rachunki za 2 okresy rozliczeniowe...Trzeba pilnować dat użytkowania lokalu, bo naliczą dodatkowe dni do czynszu, jakby chcieli nie wiem, dorobić stówkę lub dwie do pensji. Ogólnie jeden wielki bajzel i chaotyka, o wszystko trzeba się dopominać i starać wiele razy. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Eskares Sp. z o.o. - Rzeszów

Eskares Sp. z o.o.
  • Jana Pawła II 135