Opinie o PRO-MAR S.A. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PRO-MAR S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w PRO-MAR S.A. o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja prętów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRO-MAR S.A. w Poznań

Czy jest możliwość pracy w PRO-MAR S.A. na część etatu?

ościu Nowy wpis

TAk jest taka możliwość ale to zależy od stanowiska.

Xxx Nowy wpis

Witam A czy ktoś.pracowal tam na stanowisku biurowym.? Jest Teraz ogłoszenie szukają kogoś do biura

Administrator Nowy wpis

Teraz prowadzona jest rekrutacja. Czy był ktoś na którymś ze stanowisk i chciałby się na ich temat wypowiedzieć?

Danuta

Część osób pisze o nadgodzinach w firmie. Jedni piszą, że płatne, drudzy, że nie. A powiedzcie mi, czy ta praca poza wyznaczonymi godzinami jest koniecznością? Czy po prostu to jest taka luźna propozycja, możliwość zdecydowania? I jak często one są? Ciekawi mnie właśnie czy ludzie mają jakąś presję

@Danuta

W tej firmie nie ma nic luźnego, nie masz wpływu na decyzje :) Serdecznie nie polecam!

Buhaj
@Danuta

Chcesz to robisz , niechcesz nie robisz. Nadgodziny są jak jest dużo pracy ale nie są wciskane na siłę.Od ciebie zależy czy chcesz dłużej robić. Niema żadnej presji i narzucania . Nadgodziny jak najbardziej płatne w tej firmie nic na lewo nie załatwisz.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w PRO-MAR S.A.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Młodszy specjalista / Młodsza specjalistka ds. handlowych?
Jacek

Nie polecam. Nie płacą na czas, praca po godzinach niepłatna. Ogólnie lipa. Nigdy więcej z panem Mackiem nie chcę pracować. Oszust.

Obecny
@Jacek

Dziwne bo ja mam wypłaty na czas ... za nadgodziny płacone 50 albo 100.. więc niewiem o co chodzi ... coś nie przypasowało i trzeba zle napisać.

ZiBIIII

Jest ok, firma płaci elegancko warunki są spoko. Umowa o prace wypłata na czas

Zofia
@ZiBIIII

I chcesz powiedzieć, że od zawsze tak Ci płacili, że wszystko było dosłownie na czas?

ZiBIIII
@Zofia

Nigdy w firmie nie słyszałem aby ktoś nie otrzymał przelewu na czas. Jak potrzebowałem kasy na awarie w domu też bez problemu ją dostałem.

Danuta
@ZiBIIII

W sensie że zaliczki są możliwe w kryzysowych sytuacjach? Jeśli tak, to super.

***** ***-***

NIE POLECAM!!! Pracownik poniżany, brak szacunku, nie można mieć własnego zdania bo zaraz kierownictwo stosuje (usunięte przez administratora) Prezesem firmy jest stary robol który patrzy by jak najwięcej oszukać pracownika. Pensja wola o pomstę, więcej zarobisz siedząc na kasie w biedronce, albo jako sprzątaczka. Maszyny ledwo trzymające się kupy, poskręcane na drut i taśmę. Liczy się tylko kasa a nie bezpieczeństwo pracownika, na regałach o nośności 30 T. nawalone 60 T., pręty sypia się na ludzi i jest wszystko w porządku. BHP-owiec siedzi u prezesa w kieszeni. Maszyny i suwnice przeciążane do granic możliwości, nie mówiąc o Kadrze kierowniczej to pseudokierownicy. Ich godziny pracy nadają się do kontroli PIP-u. im więcej robisz tym dostajesz mniejsza premie. a gdy idziesz powalczyć o swoje dostajesz odpowiedź ze nadgodziny zostały wrzucone w premie a premii nie ma !!!!! takich prezesów i kierowników a raczej rodzinkę , bo większość kierownictwa to rodzina!!!! (nie mająca zielonego pojęcia o tym co robi )powinni wsadzać do więzienia, tam by się zajęli odpowiednio takimi dziadami...!!!!! UNIKAJCIE TEJ FIRMY

JaCol
@***** ***-***

Śmieszny jesteś, Pracuje tam już ładne lata i gdybyś chociaż przeszedł przez hale nie zobaczył byś regałów. Jednym słowem ktoś tutaj ściemnia i czaruje !!!! Firma jest normalna nie ma dużej rotacji ludzi. Umowa o prace.

Zofia
@JaCol

Dlaczego by ich nie zobaczył? Nie ma ich na hali?

MiKi_mi

Firma jest ok, kasa na czas nikt nie ściemnia. Traktują ludzi poważnie jeśli się traktuje poważnie robotę.

Byk

Pozytywny pracodawca

Czy w PRO-MAR S.A. są szkolenia zewnętrzne?

BUHAHA

Ale gdzie kto by mial je organizować. Niema nawet wewnętrznych. Wchodzisz z ulicy i szybkie przekazanie od innego pracownika co i jak i robisz .

Arek

Firma pozytywna i pracownicy również , jak ktoś chce pracować to zarobi. Ale czasem są nurkowie co tylko marudzą. Firma stabilna mała rotacja ludzi.

PaRtAl

Pracuje w firmie już 8 lat, jestem zadowolony, atmosfera jest dobra. Pracuje w fajnym zespole każdy sobie pomoże.

kowal

Pracowałem do emerytury, zawsze było dobrze i sympatycznie. Jak w każdej pracy gorsze i lepsze dni. Ale zawsze zespół. Polecam i pozdrawiam .

Adrzej

Moja przygoda trwała ok 6 lat z firmą Pro-Mar S.A. Byłem zadowolony z pracy, koledzy ok kierownicy normalni. Polecam

Miro

Pracowałem przez 5 lat firma jest ok, praca jak praca , ludzie spoko

Spoko Ekipa produkcja nie jest łatwa. Można normalnie funkcjonować wypłata na czas.

BUHAHA

Zawsze wiedzieliśmy że jesteś jednym z tych co wkładają palec tam gdzie słońce nie dochodzi!

@BUHAHA

Niestety nie tylko Pro-Mar ale cały świat musi się użerać z takimi (usunięte przez administratora) którzy tylko potrafią narzekać i marudzić. Życie to nie przedszkole a praca to nie piaskownica. Trzeba coś od siebie dać a nie tylko oczekiwać tacy ludzie w jakiej firmie by nie pracowali będą nie zadowoleni. Jestem ciekaw czy chociaż przepracowałeś tam miesiąc.

Andre

Pracowało się dobrze , stabilnie jedyny minus dla mnie to nocne zmiany. Pozdrowienia dla załogi

Armek

Ida ciężkie czasy. Beda zwalniac. Jedna z dzialu handlowego na to zasluguje

xyz

Firma spoko.

Pracowałem jako handlowiec firma ok, z zarządem też daje się rozmawiać jak z ludźmi. Obecnie prowadzę już swoją działalność ale z Pro-Marem nadal współpracuje ale już od drugiej strony :) Firma jest rzetelna i zawsze staje na wysokości zadania. Pozdrowienia dla działu handlowego.

Zostaw merytoryczną opinię o PRO-MAR S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w PRO-MAR S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy PRO-MAR S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRO-MAR S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PRO-MAR S.A.
2.3/5 Na podstawie 29 ocen.

PRO-MAR S.A.