Opinie o Witnica-Metal w Witnica

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Witnica-Metal. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Witnica-Metal na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Witnica-Metal w Witnica

caper

Od niedawna jestem zatrudniony w witnicy Metal i jestem bardzo milo zaskoczony .Od pierwszego dnia zostałem przeszkolony z zasad BHP ,otrzymałem dwa komplety ubrań i butow roboczych ,firma zapewnia mi posiłki regeneracyjne gdy jest zimno i wode gdy jest gorąco ,amosfera jest super rodzinna z zarobkow jestem rowniez bardzo zadowolony gdyż dostałem więce niz sie spodziewałem.Polecam gdyż to najlepsza firma w jakiej pracowałem dotychczs.

a nikt nie pochwali się ze wypłaty już od 2 miesięcy nie ma na czas

cwaniak

Chciałbym odradzić pracy w tej firmie. Jeżeli nie jesteś Niemcem, albo [usunięte przez administratora] to nie zarobisz. Możesz się starać, a i tak mają Cię gdzieś. Pracuje tam wiele ludzi, którzy są wykształceni, inteligentni i starają się. Natomiast w zamian dostają nędzną jałmużnę. Zamieszanie, nikt nic nie wie. Oczywiście kaszpirowski i jego genialne pomysły - niech spada do Niemiec! [usunięte przez administratora]

Byly pracownik

Nie polecam!!!!!!!!! Ludzie trzymajcie sie od tego zakladu z daleka! Od kiedy gruby zostal prezesem wszystko schodzi na psy. Takiego kryzysu dawno nie bylo! Zwolnienia ludzi, obnizki plac. Tragedia po prostu.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Witnica-Metal na stanowisko Młodszy kierowca - magazynier? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Odradzam ten zakład przyszłym pracowniom bo wiem że są już ogłoszenia z ofertą pracy-przez agencje-za nędzne pare groszy.zakład niezorganizowany,kadra do bani ciągle się mylą w najprostszych rachunkach,nic nie można sobie zaplanować tak jak urlop,wpisujesz planowany urlop już w styczniu a w lipcu go nie dostaniesz bo PAN u góry twierdzi ze urlopu nie ma bo roboty w [usunięte przez administratora].tak samo jest przed świętami nie można nic zaplanować.

zakład niewypłacalny,ludzi pozwalniał i do dziś dnia odprawy obiecanej nie wypłacili.

Tytus

na chali????? pokarzcie????? No to kolega faktycznie pokazał swoją inteligencję, wykształcenie i kulturę osobistą... Znasz tych z biura??? Bo ja niektórych znam i jakoś nie spotkałem się żeby chodzili z kartkami w zębach "JA Z BIURA". Fakt, że są osoby, które nie powinny tam być (pozdro dla pani technik). A ty byś się lepiej do roboty wziął (a przede wszystkim przeczytaj słownik)

a ty co sie wypowiadasz to jak jesteś z biura to posłuchaj-ludzie którzy tam na chali pracują mają też wykształacenie też są ludzmi inteligentnymi i swoja mądrością przewyższają bardzo często ludzi którzy niby umysłem w firmie pracują.a poszanowanie to właśnie tacy co na chale wejdą z nosem zadartym i z kartka w zębach\"JA Z BIURA\"to dla ludzi którzy naprawde ciężko pracują na tą całą zgraje nie maja.a jeszcze jedno nie koniecznie trzeba być po studiach lub miec LO skończone,trzeba tylko mieć kulture a co niektórym tej kultury brak.a powiem jedno na chali pracują osoby które też maja studia lub są w trakcie nauki,zejdzie na dół i pokarzcie swoja inteligencje a zobaczymy wtedy.

kkkkkkkkkkk

bo sa inteligentne dlatego sie nie wypowiadaja to proste a wy co z siebie robicie posmiewisko wszyscy to czytaja i wiedza kto to pisze i wszyscy sie smieja przeciez to jak kabaret dziecinada po podstawowce jestescie czy jak ha ha i co wam to daje satysfakcje ze boicie sie komus prawdy w oczy powiedziec kazdy jest kowalem swojego losu nikt was nie zmusza do niczego ani tam pracowac do kogo macie pretensje? mozecie miec ale tylko do siebie

Gall Anonim

Czytaja czytaja. Ale sie nie wypowiadaja.

anonium

ten zakład to jedna porażka.....,ludzie siedzą w domu i mają do odrobienia po 200godzin,ale oczywiście nie wszyscy bo ci co mają znajomości i plecy u majstrów to mogli chodzić do pracy,i to samo z wypowiedzeniami,jedna wielka porażka odradzam wszystkim

ssq

No dobra, a jest ktoś nie z produkcji tutaj? Jak się pracuje u tych "biurowych" - specj., kierowników itp? Jaka atmosfera pracy, płace, możlwiości dorobienia itp?

masz racje ploty ploty i jeszcze raz ploty

bezstronny

no tak tylko jak się pracowało na tej budowie to każdy wie kto tam był

baba - 2010-12-06 21:54:03 metal witnica co tu duzo muwic zarabiaja ci co maja znajomosci i nie ma co tego ukrywac wiekszosc ludzi tez jest przyjmowana po znajomosci i nikt tego mi nie powie ze sie myle.premie sie dostaje za twarz i jak dobrze sie jaja lize majstrom i innym gostkom sa tacy co [usunięte przez moderatora] po 10 godz 3 soboty w miesiacu i dostaja ledwie 50 zl premi za to ze zapierniczaja i jak tu sie nie wkrewiac i nie wspomne o chlopakach co robia u [usunięte przez moderatora] w pomie tam sie narobia wszystko recznie musza napierniczac na samochod z samochodu i nosic elelmenty wazace po 300 kg i wiecej co nie których sie nie docenia bo nie widza tego pewne osoby ale to juz nic sie na to nie poradzi Zgadzam się!!!Tak tu właśnie jest-lecz my ROBOLE mamy (usunięte przez administratora) żeby inni mieli lżej.

baba

bezstronny

potraficie tylko narzekac,obgadywac i patrzec kto i za ile co robi i aby miec jeszcze więcej.jak niedostane podwyżki to [usunięte przez moderatora] tym co dostali-a jak dostane to siedziec cicho będe-taka jest wasza domena życia w tym zakładzie.[usunięte przez moderatora] kolegom,majstrom-za plecami a pużniej im w [usunięte przez moderatora] włazicie,tak samo to robią majstrowie w stosunku do was.żygac sie chce-jak niezasmarujesz tak nie wejdziesz.ploty rozsiewacie o sprawach o których nie macie zielonego pojęcia,byleby cos gadac.zakład pracy powinien służyc do zarabiania pieniędzy a nie zostawiajcie tak spraw życiowych.[usunięte przez moderatora] 8h i [usunięte przez moderatora] do domu a nie robic kabaretu to wszystko bedzie ok.a majstrowie tez powinni pilnowac i zając sie swoją robotą a nie plotami i gnębic ludzi od których nie czują zagrożenia i w ryja niedostaną.

xxxx

A my mamy [usunięte przez moderatora] bo nam tu dobrze

aaa

Premie masz taką na jaką zasługujesz.Ludzie zamiast narzekać zaczynijcie pracować,a nie wieszacie psy na zakład,jak wam nie pasuje to zmieńcie prace!!!

MADAFAKER

Jestescie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zabawni heheh xD Macie racje panowie i panie... a Ci z biura bronią haha .... - wkladanie gumeczek 12, 50 brutto - [usunięte przez moderatora] majstrowi 220zl premi - lizaczki 9 ( wyjazdy , premia , EURO haha) [usunięte przez moderatora] norme po 60 skrzydel to sie MK3 nie zawali...hahaha teraz same poprawki jak wszedzie.. - wyrabiamy 14 sztuk , sztuka w 40 min a pan AG [usunięte przez moderatora] 20sztuk hahaha KABARET. Ogolem [usunięte przez moderatora] Elo , przyjazn , dobre slowe tego nauczylem sie zyjac hardcorowo ;*

Zostaw merytoryczną opinię o Witnica-Metal - Witnica

Witnica-Metal
2.5/5 Na podstawie 71 ocen.
  • Przemysłowa 2
    66-460 Witnica