Witnica-Metal

Witnica

Opinie o Witnica-Metal

Maja

@OGÓRCYPrzypominam, że forum ma regulamin http://www.gowork.pl/regulamin i służy ono do opiniowania firm, a nie poszczególnych osób, do tego w sposób obraźliwy. Poproszę o opinię i aktualizacje jak wygląda sytuacja w firmie Witnica-Metal, by osoby poszukujące tam pracy szybko mogły znaleźć odpowiedź.

OGÓRCY

Co tu dużo mówić . Jest jak jest. Nic nie poradzimy . Trzeba poprostu szukać czegoś innego i tyle . Maja teraz Ukraińców i oni robią na bebech grubego i Pana A . Nie bedzie dobrze jak Banderowcy są lepiej traktowani od naszych . A kazdy z tych świń tylko patrzy zeby na nich zapier.....a jak chce sie zarobić to trzeba robić weekendy. bo tak to wiadomo najniższa krajowa w zakładzie co zarabia w euro . Smiech na sali. W całej Witnicy nie ma drugiego takiego dobrze płacącego xD. Ojjj gdyby pan Heniu wiedział jakie tutaj sie wałki odpier.....to Panowie z góry dawno by polecieli za te hahmenty. Ci co wiedzą o co chodzi to wiedzą . Ale Heniu sie pewnego dnia dowie i wtedy kop w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bedzie. Pozdro dla Czarnego Lisa xD Najwieszej świni zakłamanej w całym zakładzie . I [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie majstra co chodzi tylko se swoja głupią pusta teczka i udaje madrego a cymbał taki ze klękajcie narody . Popisał sie nie raz jaki madry jełop. Jak nie ogarniasz roboty to na widlaka złom wozic . Byle nie szyby xD

Maja

@bezstronny rozumiem, że Tobie odpowiada praca w Witnica-Metal. Mógłbyś napisać w jakim dziale firmy pracujesz? Co uważasz za największe plusy swojej pracy?

bezstronney
@Maja 16.05.2017 11:18

pracuje na produkcji tak jak wielu moich kolegow najwiekszy plus mojej proacy to wlasnie obcowanie w atk prawie zgranej paczce :-)

red

A wiadomo czy oferta pracy na starszego analityka biznesowego jest jeszcze aktualna? Prowadzenie analiz biznesowych na potrzeby rozwoju modułów Reconciliation / Settlements będących cześcią bankowej platformy software’owej może być dużym wymogiem, ale sa za to dobre zarobki.

bezstronny

witam w tej firmie wyplata zawsze jest na czas, przynajmniej jak ja tam pracuje. wszedzie sa uklady, to kolejna moja firma ale co wam napisze to wam napisze i mozecie sie nie zgadzac, jest fajnie, a przynajmniej uczciwe szefostwo, co mowi tak robi przynajmniej w moim przypadku......... ja moge tylko polecic, ale nie wiem czy beda przyjmowac bo teraz ukraincow zatrudniaja

Pracownikbyły

Co tu pisać wykorzystanie człowieka do maxa w zamian marna kasa bo minimalna krajowa + premia 300zl oczywiście jak się spodoba majstrowi i panu A.G. ogólnie po pracy rok czasu nie masz co liczyć na wszystkich ecej jak 150zl premii. Jedyny taki zakład w którym przychodzisz na godz 7 rano pytasz majstra co robić a ten każe ci się dosłownie "poszwędać" bo nie ma co robić a kierownik z góry zerka i udawaj tu człowieku że coś jednak robisz, paranoja. Nikt o nic nie dba wszyscy muszą się o wszystko prosić majstrowie nie potrafią zorganizować pracy i mają tylko stałą grupkę dla której jest wporzadku reszta to zło konieczne. Szczerze odradzam pracę w tym zakładzie chyba że interesuje cię praca, przyjdź 8h i wyjdź bez żadnego rozwoju bez myślenia o przyszłości. Dziękuję good buy

@Pracownikbyły 26.07.2016 23:21

ej ale ty chyba juz tu nie pracujesz co, bo takich ignorantow mysle ze zadna firma nie potrzebuje , nawet tak "marna jak WM"

pracownik, były

Człowieku, jeśli znasz kogoś z w.m. zrób wywiad.Jeśli bedzie to ktoś kto nie jest zainteresowany pozyskaniem kolejnego czarnucha to ja nie mam nic do dodania , jeśli jednak trafisz inaczej to ja Ci powiem-istna zgnilizna.WYKORZYSTANIE NIEWOLNIKA DO MAXIMUM , W ZAMIAN WIELKIE OBIETNICE Z FINAŁEM JAŁMURZNY NA KONCIE.

@pracownik, były 02.09.2015 20:25

dobrze ze tacy ludzie juz tu nie pracuja, ale pamietaj kolego miły wszedze dobrze gdzie nas ne ma.............. ten zaklad ma potencjal, a ten potencjał to ludzie tu pracujacy, nie tylko na podukcji, ale rowniez w biurach, na zaladunku w magazynie, panie sprztaczki itp..... w przyszlym roku o ile sie nie myle bedzie 20 lat jak ta firma funkcjonuje, i wiem na pewne ze jeszcze min 20 lat bedzie funkcjonowac, bo w niej tylko wartosciowi ludzie zostaja, amalkontenci odchodza wczesniej czy pozniej tak jak ty .............

pracownik, były

poważnie zainteresowany

Mam 20-to letnie doświadczenie w produkcji okien PCV w systemie Schuco, czy warto tam się przyjąć? Słyszałem,że zarabiają na hali nawet trójkę i ponad, czy to prawda?

kk

ej, no to o co właściwie chodzi, bo chyba się już nie orientuje? dajcie znać jak będą nowe oferty pracy, bo albo ich naprawdę nie ma, albo ja mam jakieś niebywałe szczęście do ich pomijania w jakiś dziwny sposób, nie wiem już o co tak naprawdę chodzi w tym wszystkim. Czekam na nowe informacje od Was, pozdrawiam.

Deutschland

Okna!

Red

Ta firma to jeden wielki patolog sami nie wiedza co tam robia

red

człowiek ( usunięte przez administratora ) jak dzielą trochę to nie halo jedyne co dorobie sie w tej firmie to garba pozdrawiam i wesołych

Gruby

Prezes!

?

Zarobki są w Witnicy metal przeciętne.Gorzej jest z ekipą produkcyjną która wyrażnie odstaje od normy,Jest tam np.kobieta która pracuje meżem,czesto dochodzi do awantur miedzy tą kobietą meżem, a osobami trzecimi.Kiedy majster mówi jej żby ta zabrała sie do roboty ona wtedy grozi bratem z wiezienia lub interwencja Rudego męża.

kucki

a ja dzis zarobilem 500 zl super firma gdzie dzis tak dobrze placa

zadowolony

ja rowniez podjalem prace a raczej otrzymalem w tym zakladzie od niedawna i jestem bardzo zadowolony z niej mila atmosfera fajne kolezanki, zarobki trudno owiedziec poniewaz jeszce nie dastalem pierwszej wyplaty, ale z tego co slyszalem, placa seki w soboty i 200% w niedziele. waruk=nki socjalne ok. tak wiec polecam i mam ndzieje ze bede tu dlugo pracowal

caper

Od niedawna jestem zatrudniony w witnicy Metal i jestem bardzo milo zaskoczony .Od pierwszego dnia zostałem przeszkolony z zasad BHP ,otrzymałem dwa komplety ubrań i butow roboczych ,firma zapewnia mi posiłki regeneracyjne gdy jest zimno i wode gdy jest gorąco ,amosfera jest super rodzinna z zarobkow jestem rowniez bardzo zadowolony gdyż dostałem więce niz sie spodziewałem.Polecam gdyż to najlepsza firma w jakiej pracowałem dotychczs.

a nikt nie pochwali się ze wypłaty już od 2 miesięcy nie ma na czas

cwaniak

Chciałbym odradzić pracy w tej firmie. Jeżeli nie jesteś Niemcem, albo [usunięte przez administratora] to nie zarobisz. Możesz się starać, a i tak mają Cię gdzieś. Pracuje tam wiele ludzi, którzy są wykształceni, inteligentni i starają się. Natomiast w zamian dostają nędzną jałmużnę. Zamieszanie, nikt nic nie wie. Oczywiście kaszpirowski i jego genialne pomysły - niech spada do Niemiec! [usunięte przez administratora]

Byly pracownik

Nie polecam!!!!!!!!! Ludzie trzymajcie sie od tego zakladu z daleka! Od kiedy gruby zostal prezesem wszystko schodzi na psy. Takiego kryzysu dawno nie bylo! Zwolnienia ludzi, obnizki plac. Tragedia po prostu.

Odradzam ten zakład przyszłym pracowniom bo wiem że są już ogłoszenia z ofertą pracy-przez agencje-za nędzne pare groszy.zakład niezorganizowany,kadra do bani ciągle się mylą w najprostszych rachunkach,nic nie można sobie zaplanować tak jak urlop,wpisujesz planowany urlop już w styczniu a w lipcu go nie dostaniesz bo PAN u góry twierdzi ze urlopu nie ma bo roboty w [usunięte przez administratora].tak samo jest przed świętami nie można nic zaplanować.

zakład niewypłacalny,ludzi pozwalniał i do dziś dnia odprawy obiecanej nie wypłacili.

Tytus

na chali????? pokarzcie????? No to kolega faktycznie pokazał swoją inteligencję, wykształcenie i kulturę osobistą... Znasz tych z biura??? Bo ja niektórych znam i jakoś nie spotkałem się żeby chodzili z kartkami w zębach "JA Z BIURA". Fakt, że są osoby, które nie powinny tam być (pozdro dla pani technik). A ty byś się lepiej do roboty wziął (a przede wszystkim przeczytaj słownik)

a ty co sie wypowiadasz to jak jesteś z biura to posłuchaj-ludzie którzy tam na chali pracują mają też wykształacenie też są ludzmi inteligentnymi i swoja mądrością przewyższają bardzo często ludzi którzy niby umysłem w firmie pracują.a poszanowanie to właśnie tacy co na chale wejdą z nosem zadartym i z kartka w zębach\"JA Z BIURA\"to dla ludzi którzy naprawde ciężko pracują na tą całą zgraje nie maja.a jeszcze jedno nie koniecznie trzeba być po studiach lub miec LO skończone,trzeba tylko mieć kulture a co niektórym tej kultury brak.a powiem jedno na chali pracują osoby które też maja studia lub są w trakcie nauki,zejdzie na dół i pokarzcie swoja inteligencje a zobaczymy wtedy.

kkkkkkkkkkk

bo sa inteligentne dlatego sie nie wypowiadaja to proste a wy co z siebie robicie posmiewisko wszyscy to czytaja i wiedza kto to pisze i wszyscy sie smieja przeciez to jak kabaret dziecinada po podstawowce jestescie czy jak ha ha i co wam to daje satysfakcje ze boicie sie komus prawdy w oczy powiedziec kazdy jest kowalem swojego losu nikt was nie zmusza do niczego ani tam pracowac do kogo macie pretensje? mozecie miec ale tylko do siebie

Gall Anonim

Czytaja czytaja. Ale sie nie wypowiadaja.

anonium

ten zakład to jedna porażka.....,ludzie siedzą w domu i mają do odrobienia po 200godzin,ale oczywiście nie wszyscy bo ci co mają znajomości i plecy u majstrów to mogli chodzić do pracy,i to samo z wypowiedzeniami,jedna wielka porażka odradzam wszystkim

ssq

No dobra, a jest ktoś nie z produkcji tutaj? Jak się pracuje u tych "biurowych" - specj., kierowników itp? Jaka atmosfera pracy, płace, możlwiości dorobienia itp?

masz racje ploty ploty i jeszcze raz ploty

bezstronny

no tak tylko jak się pracowało na tej budowie to każdy wie kto tam był

baba - 2010-12-06 21:54:03 metal witnica co tu duzo muwic zarabiaja ci co maja znajomosci i nie ma co tego ukrywac wiekszosc ludzi tez jest przyjmowana po znajomosci i nikt tego mi nie powie ze sie myle.premie sie dostaje za twarz i jak dobrze sie jaja lize majstrom i innym gostkom sa tacy co [usunięte przez moderatora] po 10 godz 3 soboty w miesiacu i dostaja ledwie 50 zl premi za to ze zapierniczaja i jak tu sie nie wkrewiac i nie wspomne o chlopakach co robia u [usunięte przez moderatora] w pomie tam sie narobia wszystko recznie musza napierniczac na samochod z samochodu i nosic elelmenty wazace po 300 kg i wiecej co nie których sie nie docenia bo nie widza tego pewne osoby ale to juz nic sie na to nie poradzi Zgadzam się!!!Tak tu właśnie jest-lecz my ROBOLE mamy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] żeby inni mieli lżej.

baba

bezstronny

potraficie tylko narzekac,obgadywac i patrzec kto i za ile co robi i aby miec jeszcze więcej.jak niedostane podwyżki to [usunięte przez moderatora] tym co dostali-a jak dostane to siedziec cicho będe-taka jest wasza domena życia w tym zakładzie.[usunięte przez moderatora] kolegom,majstrom-za plecami a pużniej im w [usunięte przez moderatora] włazicie,tak samo to robią majstrowie w stosunku do was.żygac sie chce-jak niezasmarujesz tak nie wejdziesz.ploty rozsiewacie o sprawach o których nie macie zielonego pojęcia,byleby cos gadac.zakład pracy powinien służyc do zarabiania pieniędzy a nie zostawiajcie tak spraw życiowych.[usunięte przez moderatora] 8h i [usunięte przez moderatora] do domu a nie robic kabaretu to wszystko bedzie ok.a majstrowie tez powinni pilnowac i zając sie swoją robotą a nie plotami i gnębic ludzi od których nie czują zagrożenia i w ryja niedostaną.

xxxx

A my mamy [usunięte przez moderatora] bo nam tu dobrze

aaa

Premie masz taką na jaką zasługujesz.Ludzie zamiast narzekać zaczynijcie pracować,a nie wieszacie psy na zakład,jak wam nie pasuje to zmieńcie prace!!!

MADAFAKER

Jestescie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zabawni heheh xD Macie racje panowie i panie... a Ci z biura bronią haha .... - wkladanie gumeczek 12, 50 brutto - [usunięte przez moderatora] majstrowi 220zl premi - lizaczki 9 ( wyjazdy , premia , EURO haha) [usunięte przez moderatora] norme po 60 skrzydel to sie MK3 nie zawali...hahaha teraz same poprawki jak wszedzie.. - wyrabiamy 14 sztuk , sztuka w 40 min a pan AG [usunięte przez moderatora] 20sztuk hahaha KABARET. Ogolem [usunięte przez moderatora] Elo , przyjazn , dobre slowe tego nauczylem sie zyjac hardcorowo ;*

m

Wszyskim szanse na lepszy zarobek nie dają zawsze jadą ci sami na budowe,ale nic na to nieporadze

sdsd

Firma Ok zarobki spoko mam 12.5 na godzine wypłate na koncie do 10 byłem 5 miesiecy na budowie zarabiałem 6500 co miesiac wiec was koledzy nie rozumiem

robol

Zgadzam sie z Panem Technikiem Zakład naprawde OK tylko trzeba sie starac ja mam 13.5 i ni ekapuje do roboty koledzy

technik

Panowie Nikt was w naszej firmie nie trzyma,to Wy chcieliscie tutaj pracowac nikt Was tu nie zapraszal,calkowicie nie zgadzam sie z negatywnymi opiniami o Witnicy Metal to naprawde dobry zakład w ktorym jak cos chce sie dac od siebie jest to napewno wynagrodzone ,a takie biadolenie ze to [usunięte przez moderatora] to dzieciniada niech ktoryś z Was założy firme i zatrudni tych -anomimów-co tutaj piszą to jestem pewny ze po miesiacu zmieni zdanie.Pozdrawiam i do jutra aninimy

bestronny

nie trzeba byc z rodziny lub donosic na kolegów lub koleżanki tylko wystarczy iśc do [usunięte przez moderatora] jak cos sie potrafi zrobic i powiedziec otwarcie że zarabia się za mało, a nie patrzec kto ile ma i za co. A ogólnie to naprawde mówiąc do [usunięte przez moderatora]!!!!

ll

trzeba być albo z rodziny albo dobrym znajomym by mieć dobrą stawke, jest też inna opcja dobrze żyć z majstrem i udzielać wszelkich niezbędnych informacji o kolegach i koleżankach...

l

rewelacji nie ma naprawde,zarobki do bani,i nie widu nie słychu na cos lepszego-chociaz niektórzy maja możliwosc dorobku,ale to tylko nieliczni

xxxx

i tu poprzednik ma racje jak chcecie pracować to pracujecie a jeśli chodzi o te opinie które bezsensu są pisane to też ktoś miał racje że lepiej mówić w oczy ale widocznie ci którzy tu pisali nie mają odwagi na rozmowy

jjaj

Da się wytrzymać, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, więc jeśli wam tak zle to się zwalniajcie mi tam pasuje praca jak praca a z tego co mi wiadomo to w innych zakładach w witnicy wcale nie ma rewelacji na produkcji

. - 2010-08-14 23:05:53 Jedni narzekają drudzy chwalą-czemu tez niewiadomo,a wszystko ma tylko pomóc ludzią w decyzji czy chcą pracowac w tym zakładzie.ja tu pracowałem dosyc długo i tak-fajna ciekawa praca,ALE po pierwsze za duzo rodziny razem robi,są osoby co donoszą i TAK PO ZATYM ODRADZAM!!!!! JAK MASZ KOLEGO KOLEZANKO GDZIE PRACOWAC to pracuj a niewybieraj Witnicy Metal bo jest to zakład dziwnyi tak naprawde prawdy niewyrzygasz nikomu bo wylecisz tak jak ja.pozdrowienia dla J>CH-kiedys ci skopie [usunięte przez moderatora] to odnośnie pana [usunięte przez moderatora]

a temu panu to sie należy mimo że tam pracuje to patrzeć na niego nie moge

aaaaaaaaaaaaaaaa

a wszyscy cwaniacy co piszą tutaj głupoty niech pomyślą jak załatwić sobie podwyżkę a jest sposobów duuuuuuuuuuuuużo

były

mają tam swoich przydupasów, a ludzi którzy robią na te calą zgraję mają głęboko w [usunięte przez moderatora],

Zostaw opinię o Witnica-Metal - Witnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Witnica-Metal