POL-KRES EDWOOD

Opinie o POL-KRES EDWOOD

Absolwent

Może ktoś się orientuje, czy jest teraz nabór do pracy na stanowiska w dziale kontroli jakości, optymalizacji lub technologii? Jak się pracuje w firmie? Ostatnio trochę narzekaliście, czy są jakieś zmiany? Warto starać się o pracę w firmie?

Edzio
@Absolwent

Ktoś pytał tutaj o działy,mistrzów, kierowników oraz ich kwalifikacje...otóż w tej firmie takowi nie istnieją. Kierownik zakładu nawet nie umie odpalic komputera ( kazać mu zrobić coś w office to poci się jak pedo.il w sklepie z zabawkami) zna się na wyliczaniu rękawic :P Są tylko osoby pełniące owe funkcje,wybrani nierzadko przez kolesiostwo. Wiedza jaką powinno cechować się owe towarzystwo stanowi rzecz drugorzędną, ponieważ winę za wszelkie niedociągnięcia, niedopatrzenia, czy też wadliwe produkty ponosi zwykly szary pracownik,reszta umywa ręce.Nie ma złych pracowników , są tylko zle zarządzające nimi osoby z czasów komuny. Jak przyjdzie nowy kierownik z pomysłami to go gnębią, bo chce zmienić ich system zarzadzania z PRL. W tym zakładzie liczy się tylko orka i przy okazji dostaniesz kilka ch..ów, deb..iłów, młotów, baranów itp. W realu przekonasz się ze opinie z portalu to w 80% prawda i będziesz chciał jak najszybciej zmienić pracę. Takie sa realia jak masz twardą (usunięte przez administratora) i zero ambicji to aplikuj.

informacja

Witam mam pytanko zastanawiam się nad pracą w Edwood na stanowisko kierownik produkcji. Powiedzcie jak wygląda praca biurowa. Czy są szanse rozwoju? Mam na myśli szkolenia, formy dofinansowania nauki, itp. Czy takie stanowisko również podlega premiowaniu? Dlaczego odeszło tylu kierowników? Kierownicy Albert i Marcin R to rodzina prezesa ? Jak tam wygladają zarobki ewentualny okres próbny i później stała umowa itp jak tam z przerwą i czy wogóle takie są ?chodzi mi o stan rzeczywisty a nie to co "powinno być" (jest to dla mnie dość istotne)

@informacja

Większość to prawda .Nie nastawiaj sie na rozwój i realizację zgodna z umową.Ale jak chcesz to próbuj

@informacja

I co znowu jedna zdolna bestia odeszła, ledwo ktoś zagrzeje miejsce to już go nie ma a to szkoda dla tego zakładu. Jeżeli Edek nie przejrzy na oczy to faktycznie zostanie sam z idiota.

SPRWIEDLIWY
@Pajak

KIEDY TO W KOŃCU WŁAŚCICIEL TEJ FIRMY OPRZYTOMNIEJE I ZACZNIE NAPRAWDĘ INTERESOWAĆ SIĘ TYM CO W JEGO FIRIM SIĘ DZIEJĘ?JEMU SIĘ WYDAJĘ ŻE LUDZIE SIĘ ZWALNIAJĄ BO PRACA ZA CIĘŻKA KIEDY TAK NAPRAWDĘ PRAWDA JEST ZUPEŁNIE INNA,LUDZIE SIĘ ZWALNIAJĄ BO NIE WYTRZYMUJĄ PSYCHICZNIE Z TYMI IDIOTAMI PSEUDO KIEROWNIKAMI, MISTRZAMI !!!!!

Znajomy
@informacja

Niety jeden tu byles zlubelskiego nawet nikt niechce slyszec otym psichki niewleczysz nawet jak zarobisz

Janusze
@informacja

Ludzie co w tym zakładzie się dzieje to włos jeży na głowie. Kierownicy mają wiedzę odchodzą tylko włazidupy zostaja. Albert pseudo cielak wali od niego obora i łazi za starym jak za krowo. Jakby Edek mu kazał to wspoczyłby do maszyny i przerobiłyby sie na lamele. Marcin r pseudo kapo cieszył się wieloma przywilejami w zamian za regularną spowiedz na łomaskiej. Dobrze że odszedł bo nic nie zrobił tylko plotkami się zajmował i siał zamieszanie. Tak to faktycznie Auschwitz Birkenau znając historie tego obozu sposób jego działania to jak kropla w krople ten zakład ludzi traktuje się nie jako pracowników. Jeśli ktoś lubi być trakowany jak popychadło, bądź lubi takie sporty jak trzymanie palca głęboko w d**ie to praca jego marzeń :)

basaba
@Janusze

Przyjedź na rozmowę. Sam sprawdź. Fakt, przewinęło się już kilka osób, ale chyba nie chcesz słuchać opinii kilku hejterów, którzy mają problemy z podstawami ortografii... A Albert jest tak długo, bo jest świetnym pracownikiem, który jak mało kto zna się na swojej robocie. Podobnie bylo z Marcinem. Ludzie jednak sa bardzo zawistni i lubią oczerniać innych.

@basaba

Słychać w Twojej wypowiedzi jakby kumoterstwo albo powinowactwo z Albertem.... Przypuszczam, że sam Albert pierwszy Majster na zakładzie, to pisał???? życzę całemu Zakładowi ogarniętej kadry kierowniczej, a panu E. spokojnego odpoczynku na wypracowanej już dawno EMERYTURZE. 5!

@Kicikici

Też tak sądzę . Biedne lotnisko- ale cóż na wszystko trzeba czasu.

Spiderman

Co mogę powiedziec . Pracowałem juz w kilku firmach i moge powiedzieć że jest w Ed_woodzie ,tak jak wszędzie .Na pewno na plus jest to że nigdy nie było opóznień w wypłacaniu wynagrodzenia. Co jeszcze ? Uważajcie na Ukraińców którzy chca pożyczyć pieniądze, bo pózniej jest problem z odzyskaniem swojego własnego szmalu . Zamiast tego wymigują się od oddania kasy i jeszcze awanturują się .Taka k.....a wdzięczność.Mamy na lotnisku takiego jednego skurczybyka , metr pięćdziesiąt w kapeluszu.Biedny uchodzca wojenny z Donbasu, skromny , uczciwy , prawdomówny, pracowity , szybki jak błyskawica i wogóle nie leniwy..Taki mały ukraiński kombajn do jabłek , ktore Edek daje załodze zimą .He he he !

Jacek
@Spiderman

ale on pracuje na lisach

szop

Wiadomo, że ilu pracowników tyle opinii i raczej nikt nie napisałby złych słów o firmie w której nie czułby się szanowany, potrzebny i przede wszystkim dobrze wynagrodzony za to co robi. Jest to robota na przeczekanie zimy . Potwierdzam opinia na rejonie straszna. Jedynie dobra opinie mogą wysuwać mistrzowie, kierownicy w lotniska co chca się wybielic i inni co nic nie robią A mają dobre siano. Każdy widział ze po swojej zmianie z lotniska Albert i Marcin czesto bywali gościami Edka na Łomaskiej. Sraja nawet do swojego gniazda na kolegów po fachu. Kolesiostwo, układziki i rąbanie sobie (usunięte przez administratora) na wzajem na lotnisku to już standard. Szkoda że dyrektorem tego zakładu nie jest Lenin bo na pewno na swych podwładnych mówił by to co kiedyś już powiedział "pożyteczni idioci ". pozdrowienia dla załogi z Łomaskiej. AMEN

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie POL-KRES EDWOOD na stanowisko Operator wózka widłowego? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?

Pajak

Na wszystkic narzekacie, firme, na szefa, na mistrzów, na prace, pogodę itp. Ludzie co wy u licha jeszcze robicie w tak znienawidzonej przez was firmie - moze to wy powinniscie odejść to firma wyszla by na prostą?

basaba
@Pajak

I pisze to osoba, która nie jest w stanie sklecić poprawnie chociaz jednego zdania, a od ilości błędów aż bolą oczy. Nie podoba się to po co latami tutaj siedzicie? Łatwo hejtować, nie będąc w danej sytuacji. Spróbuj jeden z drugim zarządzać kilkudziesięcioma osobami, zorganizować produkcję i wtedy porozmawiamy. Jeżeli ktoś pracuje uczciwie to właściciele docenia go sowicie, a jeżeli ktoś szuka jedynie sposobu jak się poobijać to niestety nie ma łatwego życia.

@basaba

Nie no trochę przesadzasz z tym dicenianiem przez szefa i z tym Albertem jako świetnym fachowcem , ale też jestem zdania że jak ktoś nie chce to niech odejdzie a nie szkaluje. Ci co odeszli mieli do tego prawo i oni akurat nic na ten temat nie smaruja, podjęli decyzję bo im nie pasowało i tyle a inni siedzą i szukają dziury w całym.

zrebak

Zapraszam do pracy zarobki genialne idzie zarobic na imprezy i alkohol, Szef jest czlowiekiem moze bardzo nerwowym ale za to ma wielkie serce. A mnie się podoba młoda kierowniczka z lotniska.tylko czy poszła by zemną na kawkę :)

były

Przepracowałem w tej firmie za długo i niestety mogę potwierdzić negatywne opinie o niej. Pracowników się tam nigdy nie szanowało. Jak przychodził nowy pracownik to jego szef wyzywa od hu... młotów, baranów itp. i jego załoszne pomysły tylko spowalniały produkcję. Jedyna słuszna decyzja to wywalenie z lotniska na pysk kabla kierownika Marcina R. barana nie z tej zmiemi zero wiedzy na temat produkcji tylko na wszystkich donosił zeby utrzymac się w firmie. Albercik od wuzka kolejny przedłuzacz żeby Edek wiedział ile na maszynach przerobilismy materiału klasy A na jego patyki . Nowe laski kierowniczki tez nie maja pjecia jakiegokolwiek o produkcji. U szefa posłuch mają tylko tzw. włazidupy najczęściej nie mający zielonego pojęcia o specyfice produkcji w tej firmie a kierownik zakładu również pociotek ojca założyciela. Zero szacunku dla pracownika. To nie te czasy ze straszy sie pracownika. Jakim trzeba byc kretynem by straszyc pracownika zwolnieniem bo nie przyjdzie w sobote. PORZADANY PRACODAWCA niestety nigdy nim nie bedziecie skoro ma takich ludzi na stanowiskach kierowniczych zreszta juz chyba na to za pózno,bo opinia jest o was straszna. Zniszczyła was kadra która myslala ze cale zycie bedzie mogla pomiatac ludzmi a teraz w innych czasach nie potrafia juz sie odnalezc w nowej dla nich sytuacji. Nie polecam tej firmy nawet największemu wrogowi.Dlatego spieroliłem z tego łagru!!!!!!!

Marcin R.
@były

Dzień dobry. Odnosząc się do Pańskiej wypowiedzi w gwoli ścisłości sam odszedłem z Pol-Kres oraz nie donosiłem na pracowników chyba, że w rażący sposób łamali regulamin zakładu. Z pozdrowianiami dla pracowników z zakładu na lotnisku.

FILIP

Dokładnie jak powyżej. Czysty wyzysk człowieka. Stanowczo odradzam pracy w tym obozie. Nie jest tak kolorowo jak wam mówią. Brak wykwalifikowanej kadry zarządzającej. Tak to jest szczera racja Edwood tylko wyniszcza ludzi tyranie przy stole nie masz ochoty ani siły na cokolwiem w domu nie masz siły zeby sie zajać własnym dzieckiem tam jest tylko wyzysk i orka w tej firmie nikt nie chce juz pracowac ludzie uciekaja stamtąd bo praca tam grozi kalectwem za te smieszna minimalna krajowo na którą trzeba cieżko orać a kierownictwo oraz cala administracja chodza z rekoma w kieszeni i smieja sie z roboli co na nich oraja a tych kierowników stary zmienia jak rękawiczki. W tamtym roku uciekło 6 nowo zatrudnionych kierowników. Dziś sie boisz, a za rok jeśli wytrzymasz, o ile wytrzymasz, będziesz już tylko przeklinać to miejsce. Bez względu na to gdzie trafisz, na którą halę, i który idiota będzie kazał ci zwracać sie do siebie szefie !!!

FILIP

Witam serdecznie wszystkich. Znalazłem ofertę pracy jako kier. produkcji, aczkolwiek po przeczytaniu powyższych komentarzy trochę się odechciewa aplikować... Widzę natomiast, że od dłuższego czasu nie pojawiają się żadne wpisy? Czyżby atmosfera w pracy się poprawiła? Będę wdzięczny za pomocne odpowiedzi. Pozdrawiam

@FILIP

Do odważnych świat należy. Jeśli masz dużo mentalnych sił w nadmiarze i jeśli praca w STRESIE nie jest Ci obca to próbuj.

gucio2232

Chory zakład pracy ;) ;) nie polecam !!!! ;)

PRACOWNIK
@gucio2232

KIEROWNIKA TRZEBA ZMIENIĆ ...NIE POLECAL

Kicikici

Jeśli masz serce z kamienia i zadek z żelaza to miejsce idealne dla Ciebie przyszły pracowniku. Licz się z tym, że nie spotkasz się ze zrozumieniem. Jedyny plus to że jest to jeden z niewielu uczciwych pracodawców w tym regionie. Płaca na czas i dobry socjal. Reszta zależy od Ciebie. Każdy Majster musi mieć coś z fallusa żeby się w tym zakładzie utrzymać, więc nie licz na jakąkolwiek pobłażliwość że strony kierownictwa. Ręka rękę myje, a i mnóstwo życzliwych karierowiczów się tu znajdzie, więc uważaj wyrażając się w jakikolwiek sposób o tym miejscu pracy.

inny biały murzyn

a mógłbyś napisać co dokładnie robi ta reszta w tartaku czyli młodzież jakie znaczy ma zadania bo zastanawiam się nad pracą tam

Zostaw merytoryczną opinię o POL-KRES EDWOOD - Biała Podlaska

• Jak się pracuje w POL-KRES EDWOOD?

Zobacz opinie na temat firmy POL-KRES EDWOOD tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POL-KRES EDWOOD?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

POL-KRES EDWOOD