Trinity Recruitment Poland Sp. z o.o.

Opinie o Trinity Recruitment Poland Sp. z o.o.

lidia

Też szukam aktualnych ofert @anonim dowiedziałeś się czegoś? Zależy mi na odpowiedzi bo w Internecie nic nie mogę znaleźć

HH

Byłem na rozmowie rekrutacyjnej w tej firmie. Moim zdaniem profesjonalna firma, dokładnie mówią na czym polega praca, jasne warunki i dużo się można dowiedzieć, jeśli wcześniej nie pracowało się w doradztwie personalnym.

grzesiek

Dzwoni drugi raz z tymi samymi pytaniami. Drugi raz dzwoni z prośbą o przesłanie CV, po tym jak już przesłałem jedno CV. W telefonie słychać trzech innych pracowników którzy rozmawiają z innymi kandydatami.

Zostaw opinię o Trinity Recruitment Poland Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trinity Recruitment Poland Sp. z o.o.