Trinity Recruitment Poland Sp. z o.o.

Warszawa

Ocena pracodawcy 5/6

na podstawie 33 ocen.

Trinity Recruitment Poland Sp. z o.o.
5 33 6 1

Opinie o Trinity Recruitment Poland Sp. z o.o.

Administrator

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz większą rolę. Czy tak samo jest w Trinity Recruitment Poland Sp. z o.o.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

lidia

Też szukam aktualnych ofert @anonim dowiedziałeś się czegoś? Zależy mi na odpowiedzi bo w Internecie nic nie mogę znaleźć

HH

Byłem na rozmowie rekrutacyjnej w tej firmie. Moim zdaniem profesjonalna firma, dokładnie mówią na czym polega praca, jasne warunki i dużo się można dowiedzieć, jeśli wcześniej nie pracowało się w doradztwie personalnym.

grzesiek

Dzwoni drugi raz z tymi samymi pytaniami. Drugi raz dzwoni z prośbą o przesłanie CV, po tym jak już przesłałem jedno CV. W telefonie słychać trzech innych pracowników którzy rozmawiają z innymi kandydatami.

Zostaw opinię o Trinity Recruitment Poland Sp. z o.o. - Warszawa

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trinity Recruitment Poland Sp. z o.o.