DENTAL DEPOT Lucyna Wasio

Gdańsk

Opinie o DENTAL DEPOT Lucyna Wasio

xman

Byłem w zeszłym tygodniu na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko PH u samej Pani Lucyny . Miła rozmowa - dosyć luźna , Pani sprawiała pozory jakbym zrobił na niej dobre wrażenie.Na koniec zagwarantowała ,że do środy tj. dzisiaj zadzwoni osobiście do każdego z kandydatów i poinformuje o przyjęciu bądź odrzuceniu danego kandydata.No cóż jest już wieczór telefonu brak. Tak się nie robi.Jak się coś obiecuje to się słowa dotrzymuje w szczególności kiedy jest się prezesem firmy.

Zostaw opinię o DENTAL DEPOT Lucyna Wasio - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DENTAL DEPOT Lucyna Wasio