Opinie o Przedsiębiorstwo Inżynierii Środowiska Ekowodrol Sp. z o.o. w Koszalin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Inżynierii Środowiska Ekowodrol Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przedsiębiorstwo Inżynierii Środowiska Ekowodrol Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Inżynierii Środowiska Ekowodrol Sp. z o.o. w Koszalin

Pracownik EkoWodrolu

Praca w firmie EkoWodrol daje pracownikowi poczucie bezpieczeństwa. Wypłaty na czas, pakiet medyczny, bony świąteczne i wydarzenia integracyjne dla całej firmy uzupełniają to miejsce o ciepłą, rodzinną atmosferę Jeżeli ktoś przychodzi tutaj z zamiarem zdobycia wieloletniego doświadczenia i przyłożenie się do powierzonych mu obowiązków, na pewno poczuje się doceniony i będzie miał duże pole do rozwoju w firmie- czy to na stanowisku biurowym czy w terenie. Z całego serca mogę polecić pracę w firmie EkoWodrol.

@Łucja

2 - 3k zł...

Katy Nowy wpis

W przypadku kierownika budowy - branża sanitarna wymagają gotowości do pracy w delegacji w rejonie północnej Polski. Czyli rozumiem, że w takim terenie firma obsługuje przetargi. Jak wyglądają sprawy delegacji, gdzie się mieszka na projekcie? Pytam jako kobieta, wolałabym nie wylądować w kontenerze z monterami facetami.

Prawdomówny Nowy wpis

Niestety, firma na pozór z zewnatrz wygląda na profesjonalna. W rzeczywistości kolesiostwo i wchodzenie sobie(usunięte przez administratora) Boli bardzo nieuczciwe podejście do zamowien publicznych od wielu lat. Chodzenie dyrektorów i zarządu po gminach i inwestorach publicznych. Poobserwujecie zamowienia publiczne w okolicy na wodociagi, kanalizacje oczyszczalnie itd. Zauwazycie ciekawe zaleznosci. Dziwię się że nie zainteresowała się jeszcze tym telewizja i program w stylu Uwaga albo Interwencja. Dużo osób wie o przekrętach ale boją się o tym mówić.

Administrator Nowy wpis

W firmie Przedsiębiorstwo Inżynierii Środowiska Ekowodrol Sp. z o.o. właśnie zakończył się proces rekrutacyjny na stanowisko Monter. Jakie warunki i benefity oferowali? Czy jest szansa na zarobki większe niż 4300 PLN?

2,000 – 3,000 zł w ubiegłym roku? tam jednak o terenowym pisali, teraz wiem, że kierownika robót szukają, lecz stawka nie jest wprost podana…. Co mimo wszystko wiecie na temat pracy? ja monterem się interesowałem ale nie wiem czy nabory będą jeszcze opcjonalne? I ile się zarobi? Z rok temu było to 3,500 – 6,000 zł

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Inżynierii Środowiska Ekowodrol Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Przedstawiciel handlowy?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Koszalin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Wykładanie towaru market Koszalin książeczka san.
Koszalin
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Pracownik EkoWodrolu

@Pracownik EkoWodrolu

Cała otoczka się zgadza, natomiast wynagrodzenie na stanowisku biurowym jest nie adekwatne do zakresu obowiązków. Pracownik terenowy zarabia znacznie więcej niż osoba decyzyjna mająca wykształcenie i dużą odpowiedzialność. Nie polecam...

Łucja

Znacznie? A można się dowiedzieć mniej więcej o ile? :/ Ktoś zwracał w firmie uwagę na tę niesprawiedliwość?

Aga

To przepraszam bardzo to pracownik terenowy już wyksztalecnia nie ma? ????Nie chodzi o wykształcenie tylko zakres obowiiazkow. Chyba porównywać pracę w biurze, a w terenie to trochę idiotyczne.

Łucja
@Aga

Czyli co, też uważasz, że powinno być z tym w miarę po równo?

@Łucja

2 - 3k zł...

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w EkoWodrol?

Atmosfera zbyt rodzinna, kolesiostwo.

ten pakiet medyczny od pracodawcy to on płaci za niego, w sensie ze nie ściągają kasy z pensji, płaci pracodawca 100%, można dopisać rodzinę do niego ?

Ciekawy

Czy w firmie EkoWodrol jest możliwość całkowitej pracy zdalnej?

Czy EkoWodrol oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

umowa o pracę. Najpierw 3 miesiące próbnego (wiadomo) potem (w zależności od pracownika i Dyrektora działu) na rok albo od razu na stałe

Grzyb

Niech zarzad sie wezmie za siebie a nie wykozystuje pracownikow. Nie polecam nikomu tam pracowac Moje sugestie dla EkoWodrol: Zacznijcie szanowac pracownikow tych co robia na dwoze a nie tych co tylki grzeja w samochodach i w biurze. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Niech wezmie sie za robote na dworze z innymi.

bartek_09

W instalacjach wewnętrznch i ogólnej technologii uzdatniania woddy są na prawdę wysoko, bo zobacz, że oprócz tego jest szansa na odpowiednie benefity socjalne do zatrudnienia.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Inżynierii Środowiska Ekowodrol Sp. z o.o. - Koszalin

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Inżynierii Środowiska Ekowodrol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Inżynierii Środowiska Ekowodrol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Inżynierii Środowiska Ekowodrol Sp. z o.o.?

Przedsiębiorstwo Inżynierii Środowiska Ekowodrol Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 63 ocen.

Przedsiębiorstwo Inżynierii Środowiska Ekowodrol Sp. z o.o.