Pro-System Arkadiusz Madej

Będzino

Opinie o Pro-System Arkadiusz Madej

Zenek

Firma dość konkretna, duża wiedza na tematy montowanego systemu kontroli dostępu i RCP proponowane rozwiązania unikalne na skale europejską, właściciel zabiegany czasami ciężko się dodzwonić do Pana Arka, poz tym OK.

Gimnazjum nr 6 w Koszalinie

[usunięte przez moderatora] nierzetelnie wykonał system kontroli dostępu w naszej szkole. Nie otrzymał części zapłaty za niewykonanie zadania. Trudności w komunikowaniu się z Właścicielem firmy. Spowodował bezpośrednio utratę dobrego wizerunku szkoły w oczach rodziców i uczniów. Osoba niesłowna.

Zostaw opinię o Pro-System Arkadiusz Madej - Będzino

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pro-System Arkadiusz Madej