Opinie o Laboratorium Kosmetyczne Joanna Sp.J. w Izabelin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Laboratorium Kosmetyczne Joanna Sp.J.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Laboratorium Kosmetyczne Joanna Sp.J. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Laboratorium Kosmetyczne Joanna Sp.J. w Izabelin

Najlepszy pracownik odszedl

klementyna

firma Laboratorium Kosmetyczne Joanna bardzo ładna nazwa i nic więcej,jakie to laboratorium ?? tak naprawdę to cały zysk który zbierają właściciele i inni nadrzędni pracownicy zależy od najzwyklejszych ludzi(w większości kobiet) zatrudnionych na dużych halach,z wielkimi maszynami ,które muszą każdego dnia narobić się tak ,że czasami ledwo co do do domu mają siłę wrócić,hałas-głowa pęka,nawiewy "dostosowane" lato-upał że pot z człowieka spływa,zima-człowiek jak sopel lodu,"aromaty " niektórych składników kosmetyków aż wyżerają drogi oddechowe,zakazy,nakazy...dużo można jeszcze pisać ale po co i tak szarym pracownikiem produkcji nikt się nie przejmuje, zarobki? wynagrodzenia wzrastają co jakiś czas ,ale za taką pracę którą ludzie na produkcji wykonują,to takie kwoty że śmiechu warte,a przecież to właśnie od nich zależy ilość gotowych kosmetyków na sprzedaż,z tego firma ma pieniądze które idą do właścicieli,a owi Panowie wolą sponsorować programy rozrywkowe w telewizji itp. niż przyznawać stosowne podwyżki i pozwolić godnie żyć każdemu pracownikowi ,niezależnie na jakim jest stanowisku, no cóż drogie panie i panowie jak komuś coś nie odpowiada to zawsze może się zwolnić:D

cola
@klementyna

Ha Ha Oni już tak mają.

as77

Witam, czy ktoś mógłby napisać w jaki sposób można dostać się do pracy w firmie joanna? Przez jaką agencje? Mimo wielu negatywnych komentarzy chciałabym spróbować :)

nika3
@as77

nika07 haha. Bracia Świątniccy ? Oni sa największymi "nic nie robię, odpoczywam" :D

@nika3

Bez kitu :D

Zła

Przyjmują tam na zlecenie same lalunie z pomalowanymi pazurami,które zamiast pracować idą tam na podryw.Dodatkowo wynoszą kosmetyki na handel.Pytanie DLACZEGO takie trzymają?a tym,które naprawde sie starają dziekują?jest tam straszna niesprawiedliwość!Dziewczyny stałe są naprawde w porządku.Pomagają na każdym kroku :) Tylko z tego co zauważyłam,to pewni BRACIA(pomocnicy) nic nie robią,tylko chowają sie jak mogą po kątach.(usunięte przez administratora)

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Laboratorium Kosmetyczne Joanna Sp.J. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
niezadowolona

atmosfera jest w porządku :) pracodawca MNIEJ

Zadowolona

A ja pracuję w Joannie jako ph i jestem dumna ze swego pracodawcy! Życzę wszystkim takiej atmosfery w pracy.

ciekawa
@Zadowolona

a jeśli mogę wiedzieć to ile taki ph zarabia chociażby podstawy w Joannie?

tozalezy
@ciekawa

3500-4900

WojtasPacha

także podsumowała koleżanka pracująca od wielu lat W JOANNIE : ZASADY SĄ PO TO ŻEBY JE ŁAMAĆ. haha nikt z zewnątrz nie musi nic komentować bo inteligente pracownice same piszą jak jest w firmie :D

RzęsistaKrystyna

co za porażka :D jakbyś przeczytała wszystkie komentarze to byś może zrozumiała że nie tylko o szafkę chodzi.. analfabetyzm widzę góruję kolejny dowód że Joanna przyjmuje po znajomości;p na zleceniu też takie byki?

pierdu

tak na przyszlosc :P szafka «niewielki zamykany mebel z półkami»

ZcipiałaKatarzyna

no napewno nie w pracy koleżanko :D złam sobie jakąś zasadę to ciekawe czy brygadzistka i kierownicy też ci tak powiedzą :D

sikalajadwiga

morze? hm troche daleko. a pracodawca ma taki obowiazek by przestrzegac BHP.

bialymurzyn^

chyba ci za to zapłacili. trzeba walczyc o swoje, tym bardziej że kilku rzeczy firma nie potrafi zapewnić a zgodnie z kodeksem powinna. powodzenia ze lubisz trzymac swoje buciory razem z kanapkami! ps. to nie kwestia czystości tylko przemisów

WIEDZATOPODSTAWA

to to dla Twojej edukacji na temat przepisów BHP~! (usunięte przez administratora) 2. Szatnie dzieli się na: 1) szatnie odzieży własnej pracowników - przeznaczone do przechowywania odzieży należącej do pracowników (domowej), jeżeli ze względów higienicznych odzież ta nie powinna się stykać z odzieżą roboczą i środkami ochrony indywidualnej, 2) szatnie odzieży roboczej i ochronnej - przeznaczone do przechowywania odzieży i obuwia roboczego oraz środków ochrony indywidualnej, 3) szatnie podstawowe - przeznaczone do przechowywania odzieży własnej pracowników oraz odzieży roboczej i środków ochrony indywidualnej, 4) szatnie przepustowe - składające się z części przeznaczonej na odzież własną pracowników, części przeznaczonej na odzież roboczą i środki ochrony indywidualnej oraz przepustowego zespołu sanitarnego z natryskami, łączącego obie te części.

WIEDZATOPODSTAWA

masz szafkie? to super! pomyśl troche pracodawca ma obowiązek takie rzeczy zapewnic zleceniobiory. troszke wiadomosci na temat BHP by Ci sie przydało w szczególności,że pracujesz przy żywności. strach się bać,że takie niekompetentne osoby pracują przy żywności!!!

SzczybrochaAlexandra

IDIOTYCZNE JEST TO ZE WYPOWIADA SIĘ O FIRMIE OSOBA KTÓRA PRACUJE W RODZINNYM CIEPELKU i MA WSZYSTKO PO ZNAJOMOSĆI. a jakość joanny mam nadzieje ze W KONCU się poprawi

akwarium

hm..czyżby pisze to osoba która została przyjeta po 3 miesiącach pracy? a o pracy w joannie nie ma jeszcze az tak wielkiego pojecia? no tak jak ma sie kogos po rodzinie to mozna umowe dostac tak szybko. podrowienia, oby Ci dobrze szło

jakciewidzątakciepiszą

drogie panie pracujące tam od 360 lat uważają że ich umowa którą dostały jest darem od nieba więc osoba zlecona jest przy nich niżem społecznym.. Uważa się że osoba zlecona jest tylko dodatkową pomocą która nie może podpisać się nawet na zleceniu więc dlaczego w skutek wystąpienia błędu nie wypłaca się pracownicy DNIÓWKI? :))

Kazdy zaloze sie ze siedzi cicho ,a glosno tylko pod nosem lub do dobrej kolezanki jak jej sie wydaje bo w babskich firmach tak jest jedna drugiej tylek smaruje albo czegos zazdrosci .J oanno trzymaj sie cieplo i mocno oby te idiotyczne wpisy niprzekreslily losu Firmy pod wzglendem jakosci

WIEDZATOPODSTAWA

i nie pisz tu o rynku pracy, bo akurat on z tym nie ma nic związanego. to,ze ta firma zatrudnia tylko po znajomości ma być związane z rynkiem pracy? chyba z nepotyzmem i kumoterstwem. a że tak sie dzieje to akurat kierownik i brygadzistki raczej są za to odpowiedzialne.

Zostaw merytoryczną opinię o Laboratorium Kosmetyczne Joanna Sp.J. - Izabelin

• Jak się pracuje w Laboratorium Kosmetyczne Joanna Sp.J.?

Zobacz opinie na temat firmy Laboratorium Kosmetyczne Joanna Sp.J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Laboratorium Kosmetyczne Joanna Sp.J.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Laboratorium Kosmetyczne Joanna Sp.J.