Opinie o Laboratorium Kosmetyczne Joanna Sp.J. w Izabelin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Laboratorium Kosmetyczne Joanna Sp.J.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Laboratorium Kosmetyczne Joanna Sp.J. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Laboratorium Kosmetyczne Joanna Sp.J. w Izabelin

Nie polecam. Praca dla osób o mocnych nerwach bądź szukających ekstremalnych wrażeń. Bardzo zła atmosfera. Mobbing. (usunięte przez administratora) Incydent zgłoszony do brygadzistek i zamieciony pod dywan. Żadnych konsekwencji. Z powodu częstej rotacji, panie niechętne do przyuczania. Na palcach jednej ręki można policzyć naprawdę sympatyczne i pomocne osoby. Uwaga na naczelną konfidentkę U.N. Z powodu tej pani, niejedna osoba z płaczem odeszła z pracy. Dzięki niej, brygadzistka K. (wyjątkowo odpychająca postać) na pewno o wszystkim będzie wiedziała. Pracownicy zatrudniani przez Agencję Pracy są zwalniani bez wcześniejszego uprzedzania oraz podawania przyczyny. Dyrekcja firmy albo nie wie o problemie albo toleruje traktowanie ludzi jak śmieci, bo osoby odpowiedzialne za ten (usunięte przez administratora) cały czas pracują i mają się świetnie. Długo by można jeszcze pisać, ale co to zmieni? Pozytywne opinie wyssane z palca, kompletnie mijające się z prawdą. Szkoda czasu.

miła

Były pracowniku, również pracowałam w tej firmie i z tymi samymi ludźmi. Nie mam złych wspomnień. Zrezygnowałam,bo znalazłam inną pracę. Do kiedy miałaś umowę?

Łucja

@Anonim, ale wiesz, że Twój wpis administrator może usunąć za podanie imion i nazwiska brygadzistek? Obowiązuje RODO, przypominam Ci tylko. Napisz lepiej, ile tam płacą na produkcji i czy jest jakiś socjal. Może deputat w kosmetykach Joanny?

Pracownica

Czyżby to Pani? Edyta S.? Kolejna anonimowa frustratka wylewa swoje żale. Całe szczęście że autorka postu już nie pracuje w tej firmie, bo właśnie przez takie osoby pracujące 1, 2 czy 3 miesiące, a same zachowujące się jakby cyt."pozjazdały wszystkie rozumy" psuje się atmosfera i wizerunek firmy. Swoją drogą pracując przez ten "jakiś czas" autorka postu musiała bardzo interesować się wszystkimi i wszystkim dookoła wysnuwając taką nazwijmy to "opinię" ... Dziwne że do pracy przychodzą osoby które CHCĄ pracować, w jakiś sposób dopasowują się i zostają w firmie na długo, a są i takie które np. biegną z płaczem na skargę po zwróceniu uwagi lub jak tutaj wypisują obraźliwe bajki i wylewają wiadro pomyj.

Sabrina
@Pracownica

Kolejne docinki z Pani strony. Niezbyt udane, a Pani polecam książkę ABC Dobrego Wychowania, a przede wszystkim qzy psychologiczne ,Tam komputer lub laptop dostarczy Pani informacji, na temat Pani wysławiania się.

Bella

Jakieś info na temat pH?

Sabrina

Nie pracowałam nigdy w Laboratorium Kosmetycznym Joanna Sp. J. , ale jedno wiem na pewno , że dobra i szczera atmosfera w pracy, sprzyja większej wydajności .

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Laboratorium Kosmetyczne Joanna Sp.J. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
N...

Czy jest możliwość pracowania w innych godzinach? Pozdrawiam.

Łucja

Chciałabym dowiedzieć się czegoś o pracy w Joanna. Jakie wykształcenie trzeba mieć, żeby zostać przyjętym? Jak możecie, to napiszcie jeszcze, jak wygląda rozmowa.

Chłop

Czyżby to była Pani z Mazur:)

@Chłop

Nie. To Pani z Bródna :)

Natalia

Pracowałam przez 2 miesięce w tej firmie i szczerze to co tam się dzieje to jest tragedia. Butelki podnoszone z ziemi są używane do dalszej produkcji ???? Panie chodzą na kawę kiedy chcą A jak zlecona pójdzie do łazienki to już mają problem. Brygadzistki bardzo wredne. Nie polecam

Jasiek

Niestety różne zarobki wynikają z faktu, że nie wszyscy jednakowo pracują!!!

Mono
@Jasiek

To prawda. Inaczej pracuja tylko osoby, które przychodzą na zlecenie. Nic nie umie, prawie nic nie robi, a zarbia tyle samo co Panie z dosc dlugim stazem.

Luk
@Jasiek

Tak brygadzista na kręcalni nic nie robi

juchusquad

ostrzegam że w tej firmie są tylko układy i ludzie zatrudniani sa po znajomosci,nie liczcie na to ze jak wam obiecał wojciech,lub magdalena k zatrudnią na umowe o prace po 3 mieśiącach .to są bzdury.

@juchusquad

Takie są skutki jak się ktoś nie sprawdzi. Trzech pozostałych przeszło na umowę o pracę przez firmę Joanna

gość

A jak wygląda praca w laboratorium?

@gość

na początku nazywało się Zakład Chemiczny ,później zmieniono nazwę na Lab. Kosm. Jak pracuje się w zakładzie chemicznym ? domyśl się

@ktoś

jakby się można było domyślić to by nie było pytania :-) a coś konkretniej, jacy ludzie, atmosfera, zadania, ciężka praca, czy nie, dobrze płatna czy nie

@gość

Wszystko zależy jako kto i gdzie chcesz pracować. Podaj coś bliżej to się dowiesz.

@ktoś

no mam na myśli konkretnie laboratorium - chyba jest tam jakiś dział R&D czy kontroli jakości, próbeczki, zleweczki itp itd gdzie się coś nowego wymyśla, bada lub kontroluje jakość tego co się wyprodukowało i właśnie o to pytam jak wygląda praca w tym miejscu ok czy nie ok

@gość

Jeśli chcesz pracować w laboratorium , to jedno z najlepszych stanowisk w tej firmie .warto się postarać.

serio?

@gość

praca w laboratorium czy kontroli jakości? to dwa różne stanowiska. w laboratorium pracuje się na1 zmianę , w kontroli jak. na 3 zmiany, ale da się przeżyć ,jest komp z netem jest kanapa i wiele innych. W laboratorium wymyślają nowe produkty i testują je na sobie.

@ktoś

mam na myśli pracę w laboratorium - jest rzeczywiście na serio fajnie i ok i pod względem pracy - zadań do zrobienia, ludzi i wynagrodzenia?

@gość

jak w każdej pracy bywa różnie,trzeba uważać co się mówi i do kogo,są ludzie wredni , fałszywi i donosiciele. Są układy, niektórzy pracują prawie od początku firmy i wiadomo np.o kierownikach co robili wcześniej w tej firmie . Wynagrodzenie jest tajemnicą ,ale powinno być zadawalające.

@ktoś

takie jeszcze jedno ostatnie pytanko jakby co :-) a zatrudnienie jest na umowę o pracę czy jakaś inna forma?

@gość

UMOWA zlecenie, jak nie masz znajomosci to na zadną inną umowe nie licz i nie ważne jak bedziesz ie starać.

@gość

Niestety nie jest to prawdziwa odpowiedź. W firmie funkcjonują przede wszystkim umowy o pracę. W przypadku stanowisk produkcyjnych okresowo firma zatrudnia pracowników za pośrednictwem agencji pracy, o których to opinie są różne. Jednak jest to niewielki odsetek. Z drugiej strony zauważcie, że często pojawiają się opinie, że trzeba mieć znajomości, żeby zatrudnić się w Joannie, a później następuje wylew frustracji i negatywna opinia o warunkach pracy. Taki paradoks.

@gość

Nikogo ta (usunięte przez administratora) firma nie zatrudnia na początku na umowę o pracę,nawet w laboratorium dziewczyny zatrudniane były przez panią(usunięte przez administratora)

@gość

a czemu podpisujesz się jak ja, mało to innych ników - jeszcze ktoś pomyśli, że te opinie piszę ja, jest 1 gość, a jeśli już to ty jesteś gość2 :-)

@gość

To nie jest żaden paradoks,tylko rzeczywistość . Dużo osób przyjętych po znajomości odchodzi, dlaczego? bo z nie którymi szeregowymi pracownikami i tymi pełniącymi jakieś funkcje nie da się pracować. Niektórzy są tak wredni , fałszywi i prosto w oczy będą ci kłamać.

juchusquad

nie zgadzajcie śie pod żadnym pozorem na agencyjna umowe z panią magdaleną k

Operator

Jako operator śmiem twierdzić iż pudełka z jednej firmy są nędzne. Kładą się w maszynie i nie chcą stać jak inne. Kto to zamawia. Jak wyrabiać normę jak wszystko słabej jakości? Noech pracodawca zainteresuje się co tu się wyprawia. Armagedon

Babcia niny
@Operator

Najgorsze pudełka przyjeżdżają z zadupia z podlasia, a jakiś siwy z tamtej łajby nosi .... aby nic nie zgłaszali

@Babcia niny

Czy możesz potwierdzić, że faktycznie jakość pudełek wpływa na pracę operatora? Czy te pudełka oprócz tego, że źle się kładą w maszynie, to posiadają inne mankamenty? Może warto po prostu porozmawiać na ten temat z przełożonym i poinformować go o tym problemie.

@Piotr

Piotr, czy pracujesz w Joannie ? Czy wiesz co mówisz?

Neh
@ktoś

Piotrk nie pracuje tutaj, on tutaj bywa

@Neh

Jeśli Piotr tylko bywa ,a nie pracuje to niech się nie wypowiada na temat pracy w Joannie .Jest o czym pisać. A po co tam bywa?

Bezlitosna prawda

Witam jeśli chodzi o firmę niemam zamiaru się wypowiadać żądzą tam jakieś dziwne prawa .nie polecam pracy w tej firmie ze względu na pracowników panoszą się święte krowy co nie mają życia swego potrafią tylko dogryzać innym a same nie umieją funkcjonować w swoim , i nie potrafię zrozumieć czemu wszyscy podpisywali klauzule mobingowa a stosują mobing na codzień uważam że taka sprawa powinna zająć się inspekcja pracy bo kierownictwo jest ślepe i nie potrafi wyplewić takiej chołoty mało tego większość ludzi tam pracujących to ludzie którzy przychodzą po znajomości bądź rodzinami .niema tam wspólnej pracy tylko nękanie innych pracowników przez obsadę stanowiskową owszem są ludzie pokroju neutralnego ale to tylko dlatego że są zastraszone bądź niemające już siły na docinki ludzkie prawda jest taka że wszyscy musimy zarabiać na swoje życie ale niestety czasami trzeba zadać sobie pytanie czy warto tracić nerwy i zdrowie jak reszta imbecyli i tak tego nie pojmie dodam tylko że najlepszym sposobem na pracę tej firmy tzn ludzi w tej firmie było by zrobić roszadę zmianową wymieszać te grupy ludzi co sieją zamęt to może i ta praca była by dobrym startem dla innych osób aplikujących do tej firmy ale tylko na chwilę pozdrawiam

Litości
@Bezlitosna prawda

Aż mi się nie chce wierzyć, że w takiej porządnej firmie zatrudnili takiego ćwierć…. . Wróć do szkoły, tak mniej więcej do 4-5 klasy i poproś, żeby Ci przypomnieli jak się pisze. Do czego służą wielkie litery, przecinki, kropki. Niech ci przypomną jak składa się poprawne zdanie. Może wtedy ktokolwiek zrozumie o co Ci chodzi w tym zlepku frustracji wylanym po stwierdzeniu: " … niemam zamiaru się wypowiadać ...".

Bezlitosna prawda
@Litości

Chyba dawno nikt cię nie wydymał hahaha klonie

Roman

Witam Chciałbym zapytać jak wygląda praca jako operator mieszania. Jak atmosfera? Itd Itp

Agnieszka

@Mono, dziękuję za tak obszerną wypowiedź. Myślę, że będzie ona przydatna dla osób poszukujących pracy w Laboratorium Kosmetyczne Joanna. @Jasiek, czy możesz rozwinąć swoją wypowiedź o przykłady z Twojego doświadczenia? Co masz konkretnego na myśli? Jak Ty postrzegasz sytuację niesprawiedliwego wynagradzania? Czy Ciebie taka sytuacja jako pracownika też dotknęła?

Mono

Pracowałam w firmie " joanna" na stanowisku Pakowacz dluższy czas. Praca bardzo cięzka od 6 rano za bardzo małe pieniądze ( pomimo tych ogromnych podwyzek, co 5 lat 50gr brutto) smiech na sali. Panie pracują w zespole więc wykonują taka samą pracę, a mimo to jedna zarobi więcej, druga mniej. Bardzo niesparawiedliwe. Warunki pracy rowniez ciezkie. Latem upał nie do wytrzymania, zero jakiejkolwiek klimatyzacji, a kilka wiatrakow na hali nie rozwiazuje problemu. Nastomiast zimą mroz jak na dworzu. Kierownictwo ma ludzi za nic. Na dodatek Panie raz w miesiacu muszą pelnic role sprzataczek. Umyc wszystkie maszyny oraz podloge i sciany ( szkoda ze jeszcze nie sufit). Jezeli chodzi o towarzystwo to najgorsze sa stare baby, ktorych sensem zycia jest wkladnie tuby z farba do kartonika oraz kablowanie do brygadzistek, leca z kazda glupota byleby tylko komus zaszkodzic. Ogólnie nie polecam, mozna tylko stracic zdrowie a nic nie zyskac. Dobrze ze ludzie sie juz poznali i prawie nikt nie chce tam przyjsc.

Agnieszka

@Grzegorz Czy próbowałeś skontaktować się telefonicznie z firmą Laboratorium Kosmetyczne Joanna? Może warto spróbować wysłać na główny adres firmy joanna@joanna.pl swoje CV. Dodatkowe informacje o firmie znajdziesz na stronie https://www.joanna.pl/o-firmie/ Niestety nie udało mi się znaleźć żadnych aktualnych ofert pracy. Może ktoś z pracowników tej firm, słyszał coś o aktualnych ofertach?

Grzegorz

Witam chciałbym sie dowiedzieć gdzie można składać aplikacje do firmy Joanna,słyszałem że tym zajmuje się jakaś firma zewnętrzna,z góry dziękuje za pomoc.

Agnieszka

@Jagoda Dlaczego jak napisałaś, normalni ludzie są zwalniani z pracy w firmie Laboratorium Kosmetyczne Joanna? Czy znasz powody tych decyzji? Może wina w tym konkretnym przypadku leżała po stronie pracownika. Takie sytuacje też się zdarzają. Jak długo pracowałaś w firmie Laboratorium Kosmetyczne Joanna i czy było w tej firmie coś, z czego byłaś zadowolona? Dlaczego zdecydowałaś się aplikować do tej firmy? @Nikt ważny Z Twojej opinii nie wynika czy jesteś zadowolony z pracy w tej firmie czy też nie. Rozwiń proszę swoją wypowiedź i opowiedz nam jak Ci się pracowało w firmie Laboratorium Kosmetyczne Joanna. Może chciałbyś napisać coś pozytywnego o tej firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Laboratorium Kosmetyczne Joanna Sp.J. - Izabelin

• Jak się pracuje w Laboratorium Kosmetyczne Joanna Sp.J.?

Zobacz opinie na temat firmy Laboratorium Kosmetyczne Joanna Sp.J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Laboratorium Kosmetyczne Joanna Sp.J.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Laboratorium Kosmetyczne Joanna Sp.J.