Opinie o Laboratorium Kosmetyczne Joanna Sp.J. w Izabelin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Laboratorium Kosmetyczne Joanna Sp.J.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Laboratorium Kosmetyczne Joanna Sp.J. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Laboratorium Kosmetyczne Joanna Sp.J. w Izabelin

xyz

ilość błędów adekwatna do poziomu wiedzy :) osoba mająca umowę o pracy nie musi narzekać ale reasumując wszystkie komentarze już wiadomo że takową umowę mają tylko osoby spokrewnione ze sobą DODAJĘ że osoby pracujące na ZLECENIE posiadają tylko jedną szafkę w której muszą trzymać odzież osobistą , roboczą oraz jedzenie razem... ( panie które się wypowiadają wyżej mają tych szafek minimum 3 więc nie dziwie się że bronią swojej firmy) :) pozdrawiam również

@xyz

ja pracuje przy zywnosci i tez mam jedna szawkie ,maja hale dodatkowe stawiac dla pracownika zeby mial piec szafek zadbaj o czystosc w jednej

zdeterminowanapieknalaska

ah tak piekna i zdeterminowana to jestem na pewno. a komentarze które tutaj sie pojawiły ukazują tylko cała prawdziwą JOANNE :) pozdrawia zdeterminowana piekna laska!

ćwićwirgłąbki

taak, jak już został poruszony temat,ze tak swietnie jest w JOANNIE to może zacznijmy od tego,ze osoba zlecona ma do dyspozycji jedną szafke w której trzyma swoje ubrania w których przyszła, w których pracuj i odzież ochrona, swoje prywatne rzeczy, buty, kurtke i jeszcze śniadanie.(usunięte przez administratora)

Zdunununu

jak tak Ci dobrze i tak swietnie jest to co narzekasz,ze malo placa. po co Ci podwyzka jak tak super jest w joannie?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Laboratorium Kosmetyczne Joanna Sp.J. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
siwrymiry

tak najlepsza wypowiedź, bez składu i ładu. z języka polskiego niedostateczny. a i jak czytałas poporzednie komentarze to zauważ,ze własnie był poruszany temat nepotyzmu i kumoterstwa. a Ty tylko to potwierdziłaś. gratulacje :D

JacekPlacek

jak jest tak super mega to skąd by były takie komentarze? zastanów sie nad tym zanim coś napiszesz.

jakies tam wlosy zdazaja sie w innych produktach chleb /maka i tp .a tu jest zapakowane wszystko osobno a czepki ,rekawiczki rowniez to nie firma J pakuje to nam powinno zalezec na wizerunku jesli tam pracuje i tych klembow wlosow nie pakowac(usunięte przez administratora)

niemaszszans

RyNek PRACY? nieuważnie ktoś czytał mądre przytoczone zdania. A więc powtórzę FIRMA zwalnia doświadczone dziewczyny które opanowały już wszystko w celu przyjęcia kolejnych BEZ DOŚWIADCZENIA! :)) gratuluje...

Scholastyka

Zgadzam się ze wszystkim :) Reasumując Firmę Joanna mogę stwierdzić że pracy tam nie poleciłabym nikomu.. Jest to zamknięta nepotyzmiczna firma. a jeśli chodzi o kosmetyki są niedrogie lecz każdy zawiera dużą ilość soli kuchennej która nie jest wpisana w skład kosmetyków..

buziakipysiaki

no właśnie PRZESTRZEGANIE zasad dotyczy tylko pracownikow produkcji.

pozdrawiambuziaczki

ja uważam że jako produkcja kosmetyków powinna mieć jakiś poziom, dlatego tak jak napisałaś zasady powinny być przestrzegane przez WSZYSTKICH. Tak samo jeśli chodzi o spożywanie wody na hali, jest to zabronione.. a brygadzistki które tylko siedzą mają taką opcje..

Sonia

szkoda,ze zasady tam obowiązujące nie dotyczą wszystkich. na hale nie mozna wnosic telefonow komorkowych. no ale jak widac sa wyjatki! brygadzistki wnosza telefony, a co lepsze nawet na hali przez nie rozmawiaja. jesli sa zasady to niech kazdy sie do nich dostosuje :)

Wika

i firma dopuszcza taki produkt na rynek? chyba ktoś powinien sie tym zainteresowac!

Marcelinochlebiwino

ależ oczywiście :) do firmy trafiają kartony z zapakowanymi rękawiczkami foliowymi które zostają zapakowane do pudełka z farbą do włosów i wydane na rynek.. Wewnątrz i pomiędzy foli średnio w co 3 opakowaniu umieszczone są dłuugie włosy jakichś ludzi :) nieprzyjemny widok dla konsumentów ...

Wika

czarne grube kłeby włosów? możesz rozwinąć temat? niepokoi mnie to bardzo.

Marcelinochlebiwino

także tak to wygląda jeśli przychodzi się z zewnątrz :)) Kładziony jest nacisk na to żeby włosy pracowników nie miały kontaktu z produktem, bardzo słusznie!!!!!!!! Tylko szkoda ze zamknięte juz w foliowe opakowania rękawiczki które trafiają do opakowan z farbą DODATKOWO mają ze sobą czarne grube kłęby włosów... nie wiem kto przyjmuje taki towar .. kontrola jakości dopuszcza takie niedociągnięcia..

Król JULIAN

każdy ma podobną opinie ponieważ wszystko to jest prawdą. wątpie żeby cokolwiek zmieniło sie w tej firmie. co chwile zatrudniają nowe pracownice i chcą żeby w ciągu jednego dnia opanowały pracę na każdej maszynie. a jesli pracownica ma jakiś problem to najlepiej żeby go sama rozwiązała, nie ma co liczyć na pomoc brygadzistek.

BRUNCHILLDA

widzę że wszyscy mają podobną opinie :) Pamiętam jak dzwoniłam do agencji w sprawie pracy dostałam pytanie od kogo mam numer i czy ktoś już z bliskich pracuje w Joannie ;) dopiero jak mnie zwiolnili dało mi to do myślenia.. na wstępnie przeprowadzone jest tylko szkolenie BhP które wg przepisu trwa min 8 h a jest przeprowadzone w przeciągu godziny no cóż.. Nie ma tam żadnej wzmianki na temat samej pracy. człowiek przychodzi z zewnątrz i nie dostaje żadnej wskazówki od brygadzistki jak ma obsługiwać maszynę. Praca jest zespołowa, nowa osoba spowalnia produkcje i wtedy stałe pracownice skarżą się na opóźnienie produkcji..

Gertruda

odpowiedzi..hm..zastanówmy sie? moze dlatego,że żadna z Pań nie jest kompetentna! no tak dostały pracę po znajomości to czego mamy oczekiwać.

Gertruda

z wielką łaską i pretensją,że pracownica pracująca pare dni czegoś nie wie.

Zostaw merytoryczną opinię o Laboratorium Kosmetyczne Joanna Sp.J. - Izabelin

• Jak się pracuje w Laboratorium Kosmetyczne Joanna Sp.J.?

Zobacz opinie na temat firmy Laboratorium Kosmetyczne Joanna Sp.J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Laboratorium Kosmetyczne Joanna Sp.J.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Laboratorium Kosmetyczne Joanna Sp.J.